i doulia me ta perssotera lefta

  • Δημιουργός θέματος andrikkos9
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ο άνθρωπος έκανε μια ερώτηση και το thread γέμισε με 2 σελίδες spam...

εχει παρει απαντηση εδω κ πολυ καιρο...
απλα μενουμε εδω μπας κ γυρισει με αλλη απορια ...;)
λες να μας κρατησει μουτρα ο σερβερ που τον φορτωνουμε ?
 

DeletedUser

Guest
Thelo na kano mia erotisi pou tin exo polu kairo.I kalamiti itan mia foveri gunaika me plousia istoria kai egklimata ALLA esu pou exeis onomastei etsi eisai egori h koritsi?
 

DeletedUser

Guest
εχει παρει απαντηση εδω κ πολυ καιρο...
απλα μενουμε εδω μπας κ γυρισει με αλλη απορια ...;)
λες να μας κρατησει μουτρα ο σερβερ που τον φορτωνουμε ?

http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=1

Συμπεριφορά
Η συμπεριφορά σου προς άλλους χρήστες πρέπει να είναι με σεβασμό και αξιοπρέπεια. Δείξε σεβασμό στο ότι το φόρουμ έχει παίκτες από διάφορες ηλικίες και με διαφορετικές γνώσεις παιχνιδιού. Για αυτόν τον λόγο δεν υπάρχουν ερωτήσεις που είναι "χαζές".


Θέματα
Επιτρέπονται μόνο οι απαντήσεις που ταιριάζουν το θέμα του θέματος. Αν δεν μπορείς δημοσιεύσεις μια σοβαρή απάντηση μην απαντήσεις.


Αλλά μάλλον όλα αυτά είναι ψιλά γράμματα για μερικούς...
 

DeletedUser

Guest
http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=1

συμπεριφορά
η συμπεριφορά σου προς άλλους χρήστες πρέπει να είναι με σεβασμό και αξιοπρέπεια. δείξε σεβασμό στο ότι το φόρουμ έχει παίκτες από διάφορες ηλικίες και με διαφορετικές γνώσεις παιχνιδιού. για αυτόν τον λόγο δεν υπάρχουν ερωτήσεις που είναι "χαζές".


θέματα
επιτρέπονται μόνο οι απαντήσεις που ταιριάζουν το θέμα του θέματος. αν δεν μπορείς δημοσιεύσεις μια σοβαρή απάντηση μην απαντήσεις.


αλλά μάλλον όλα αυτά είναι ψιλά γράμματα για μερικούς...

εχει ξεκαθαριστει απο καιρο οτι δεν υπαρχει προθεση να θιχτει κανεις κ αν γινει απο λαθος ας το πει .
χαζες δεν ειναι οι ερωτησεις γιατι δεν εχουν νου , αλλα οι ανθρωποι που τις κανουν.
μαλιστα κ τι ειναι σοβαρο ποιος θα μας το υποδειξει ?
 

DeletedUser

Guest
Κάθε κοινότητα και forum, διέπεται από κάποιους κανόνες συμπεριφοράς και αλληλοσεβασμού.
Αν κάποιος δεν μπορεί να τους ακολουθήσει, καλό είναι να μην συμμετέχει.
Βασικός κανόνας κάθε forum είναι ότι απαγορεύεται το spam αλλά από μια ματιά που έριξα εδώ βλέπω κατά 90% spam.
Αν αυτό γινόταν στο αγγλικό forum, θα είχαμε αποκλειστεί οι περισσότεροι (και βάζω και τον εαυτό μου μέσα γιατί κι εγώ τώρα spam-άρω
 

DeletedUser8

Guest
Κάθε κοινότητα και forum, διέπεται από κάποιους κανόνες συμπεριφοράς και αλληλοσεβασμού.
Αν κάποιος δεν μπορεί να τους ακολουθήσει, καλό είναι να μην συμμετέχει.
Βασικός κανόνας κάθε forum είναι ότι απαγορεύεται το spam αλλά από μια ματιά που έριξα εδώ βλέπω κατά 90% spam.
Αν αυτό γινόταν στο αγγλικό forum, θα είχαμε αποκλειστεί οι περισσότεροι (και βάζω και τον εαυτό μου μέσα γιατί κι εγώ τώρα spam-άρω

kai an i giagia mou eixe rodes 8a itan karotsaki.....
ama einai toso kako to spam pou kanoume tote giati den exoume faei akoma ban???
 

DeletedUser

Guest
με το συμπαθιο πατριωτη δεν διαφωνω μαζι σου αλλα για να φτασουμε στον kανονα spam υπαρχουν αλλοι πολυ περισοτερο σημαντικοι ετσι δεν ειναι ?
Οταν το παιχνιδι εχει γινει μην πω πως, το spam μας μαρανε που σε τελικη το διασκεδαζουν πολυ κ στο 95% δεν ξεκιναει πριν παρει απαντηση η ερωτηση η κλεισει το θεμα.
οποτε αν γινουν τα βασικα μετα ορκιζομαι να μην κανω ουτε "." περιτη η εκτος θεματος.
αν σου λεει κατι αυτο οκ αν οχι συγνωμη αλλα μαλλον θα ζεις στην ελβετια κ θα εχεις ξεχασει πως ειναι οι ελληνες ...
 

DeletedUser

Guest
coolarete gyes :p

ρε παιδιά κουλάρετε :p

πρώτα από όλα η κοινότητά μασ είναι μικρή αφού το παιχνίδι είναι νέο. άρα κανόνεσ όπωσ σπαμ, greekglish και άλλοι μικροκανόνεσ δε μασ επηρεάζουν αφού έχουμε "παραγνωριστεί" (με την καλή την έννοια) και δε παρεξηγούμε. σίγουρα στο μέλλον που θα μεγαλώσει και το παιχνίδι και η κοινότητα μασ θα πρέπει οι διαχιριστέσ να είναι πιο αυστηροί στην τήρηση κανόνων :D
 

DeletedUser

Guest
..... σίγουρα στο μέλλον που θα μεγαλώσει και το παιχνίδι και η κοινότητα μασ θα πρέπει οι διαχιριστέσ να είναι πιο αυστηροί στην τήρηση κανόνων :d

τότε οι διαχειριστές θα τρέχουν και δεν θα φτάνουν.
και θα υπάρχει και δεδικασμένο :)
 

DeletedUser

Guest
file sevome ti 8riskia mas kai ton arxiepiskopo alla alou itan to 8ema m. den 3ero ama akouses prosfata ti ginete me taxorafia pou ex ii ekklisia mas. kai gai na leme tin ali8ia exoun tosa pola kai edo exi an8ropous pou den exoun na fane :cool:

Εσύ που κατηγορείς αυτούς τους ανθρώπους, τι κάνεις για αυτούς που "den exoun na fane";;;:cool:
 

DeletedUser

Guest
εσύ που κατηγορείς αυτούς τους ανθρώπους, τι κάνεις για αυτούς που "den exoun na fane";;;:cool:

φίλε ήταν λάθοσ από ην αρχή αυτό που είπα. εννοούσα κάτι παπάδεσ στο άγιο όρος που κάναν ολόκληρο ζήτημα για οικόπεδα. και εγώ μην ανυσηχείσ αλλά βοηθάω τουσ ανθρώπουσ. στέλνουμε λεφτά
 

DeletedUser280

Guest
εσύ που κατηγορείς αυτούς τους ανθρώπους, τι κάνεις για αυτούς που "den exoun na fane";;;:cool:

εγω προσωπικα ή τους σκοτώνω για να μην πεινανε άλλο ή πειναω και εγω μαζι τους. συνηθως κανω το δευτερο.


επισης λιγο ετεροχρονισμενο αλλα θα το πω.
δεν θελω να ξανακουσω σαν επιχειρημα για την εκκλησια οτι υπαρχουν και καλοι παπαδες.

οι άνθρωποι αυτοι ειναι καλοί επειδή έχουν αξίες και ιδανικά και οχι επειδη φορανε ράσα.
διαφορετικα αν τα ρασα ειχαν τετοιες μαγικες ιδιότητες να μεταμορφωνουν τους ανθρωπους και να τους κανουν καλους, η εκκλησια θα τα μοίραζε δωρεάν....νομίζω;)
 

DeletedUser

Guest
Ακριβώς.Δεν υπάρχουν καλοί και κακοί παπάδες ή καλοί και κακοί μπάτσοι υπάρχουν καλοί και κακοί άνθρωποι.:cool:
 

DeletedUser

Guest
re pedia alli mia erotisi. ta proiont aptis doulies pou ta vazoume sto koutaki dipla apo ta papoutsia den dinoun kanena mponus etsi? ine gia omorfia?:confused:


... dn exo provlima me to spam sinexiste elef8era, na mu apantiseste omos tn erotisi parakalo?
 

DeletedUser

Guest

DeletedUser

Guest
re pedia alli mia erotisi. ta proiont aptis doulies pou ta vazoume sto koutaki dipla apo ta papoutsia den dinoun kanena mponus etsi? ine gia omorfia?:confused:


... dn exo provlima me to spam sinexiste elef8era, na mu apantiseste omos tn erotisi parakalo?

Λοιπόν συνεχίζω ελεύθερα, αφού λύθηκε η απορία σου!:)

Ο/Η GeneralMenios έγραψε:
Ακριβώς.Δεν υπάρχουν καλοί και κακοί παπάδες ή καλοί και κακοί μπάτσοι υπάρχουν καλοί και κακοί άνθρωποι.
Ο/Η blondy έγραψε:
οι άνθρωποι αυτοι ειναι καλοί επειδή έχουν αξίες και ιδανικά και οχι επειδη φορανε ράσα.
διαφορετικα αν τα ρασα ειχαν τετοιες μαγικες ιδιότητες να μεταμορφωνουν τους ανθρωπους και να τους κανουν καλους, η εκκλησια θα τα μοίραζε δωρεάν....νομίζω

Mα δεν είπα το αντίθετο!
Αλλά, όσο νά'ναι, η ασκητική ζωή συντελεί και σ'αυτό...:cool:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή