Hell Dorados Empire

  • Δημιουργός θέματος GoldenAce
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Σημερα το πρωι εγινε η πρωτη μαχη οχυρου....Μετα το αποτελεσμα ειχα ορεξουλες και εφτιαξα ενα φορουμ για να ακουσουμε και απο τις 2 μεριες τα σχολια!(χωρις κακια παντα!!!)

Να πω συγχαρητηρια στις πολεις που συμμετειχαν στην αμυνα και καταφεραν να κρατησουν το οχυρο σχετικα ανετα...


Να πω κι εγω μια απορια απο την ωρα που ειδα οτι γινοταν μαχη...

Για ποιο λογο η ηγεσια των 2 οπλων σπαταλησε το ποσο των 10000$ (που στα συγκεκριμενα επιπεδα μαζευονται και δυσκολα) για μια μαχη που ηταν χαμενη αφου ηρθαν σχεδον αοπλοι!!!

Οσον αφορα τωρα την μαχη εγω επεσα και η αναφορα μαχης ηταν ετσι...

62 μαχητές επιτέθηκε στο Οχυρό. 111 αμυνόμενοι αμύνθηκαν.
62 επιτιθέμενοι έπεσαν. 19 αμυνόμενοι έπεσαν.

Περιμενω σχολια και αποψεις...:cool::cool:
 

DeletedUser3473

Guest
σε μας γιατι δεν ειπατε τιποτα ρε? θα σκαρφαλωναμε σε κανα λοφο
να δουμε το αιμα να ρεει...
 

DeletedUser

Guest
Διακρίνω μία ειρωνία από την μεριά των Χελλ Ντοράντος μιας και το τετράγωνο το μετονομάσατε σε "Που πατε ρε NOOBS??". Εγώ ήρθα στην μάχη και είχα ένα καλό οπλάκι για μάχες αν και ήμουν Off-Line. Πήρα μηδενική εμπειρία αλλά και 2 μετάλλια. Θα μου άρεσε να έπαιρνα και 3ο μετάλλιο και ένα οχυρό αλλά τι να κάνουμε... Την επόμενη ίσως κάνουμε κάτι... Α! Και αν ήταν σε κάθε μάχη του οχυρού CCP - headquarters να έβαζαν και νέο όνομα στο τετράγωνό τους θα είχαμε αλλάξει 100 ονόματα :rolleyes::eek:
 

DeletedUser

Guest
διακρίνω μία ειρωνία από την μεριά των χελλ ντοράντος μιας και το τετράγωνο το μετονομάσατε σε "που πατε ρε noobs??". εγώ ήρθα στην μάχη και είχα ένα καλό οπλάκι για μάχες αν και ήμουν off-line. πήρα μηδενική εμπειρία αλλά και 2 μετάλλια. θα μου άρεσε να έπαιρνα και 3ο μετάλλιο και ένα οχυρό αλλά τι να κάνουμε... την επόμενη ίσως κάνουμε κάτι... α! και αν ήταν σε κάθε μάχη του οχυρού ccp - headquarters να έβαζαν και νέο όνομα στο τετράγωνό τους θα είχαμε αλλάξει 100 ονόματα :rolleyes::eek:

γιατι δεν μιλας για τον κ4 και αναφερεσαι στον κ1?πες μας οτι μας εχεις στις μονομαχιες αλλα οχυρο δεν παιρνεις και μεχρι εκει...σας παραδεχομαι γιατι ειχατε τα......κοτσια να χτυπησετε ενα οχυρο απο τοσο νωρις και αν κρινω απο το αποτελεσμα το πλεονασμα(με εχει επηρεασει η οικονομικη κριση) των 10000$!

απο την αλλη ηταν οντως πολυ νουμπικη(απο αποψης μου παντα) να χτυπησετε οχυρο απο τοσο νωρις..
 

DeletedUser3473

Guest
την επομενη φορα που θα πεσουν μαπες σε οχυρο στειλτε κανα πμ να μπω
να ριξω και γω καμια ρε....ειμαι νουμπ...αλλα εχω θεληση για μαθηση
και ικανοτητα προσαρμογης σε οποιοδηποτε περιβαλον....:rolleyes:
 

DeletedUser1712

Guest
πες μας οτι μας εχεις στις μονομαχιες αλλα οχυρο δεν παιρνεις και μεχρι εκει...

μπα δεν μας έχει ούτε στις μονομαχίες
απλά έχουν καλύτερες δουλειές αυτοί που έχουν σθένος προς το παρόν και ντυθήκανε καλύτερα..

το ότι είναι στη κατάταξη εκεί που είναι απλά είναι προσωρινό, έλειπα μια εβδομάδα.

όσο για την μάχη οχυρού
η ώρα δεν ήταν βολική για κανέναν και τελικά φάνηκε πως δεν ήταν ούτε για αυτούς βολική άσε που το οχυρό ήταν μισό από τους επιτιθέμενους

δηλαδή ήταν επίθεση αυτοκτονίας και μονο!
 

DeletedUser

Guest
Καταρχην συγχαρητηρια και στις δυο πλευρες και μπραβο στους αμυνομενους που το κρατησαν και στους επιτηθεμενους που αρχισαν να δινουν ζωη στον κ4. Το οχυρο γενικα πιστευω πως κρατηθηκε ιδιαιτερα ευκολα. Παρολα αυτα ομως μια παρακληση...Δεν γινοταν να βαρεσετε το οχυρο το απογευματακι αντε το βραδυ? Τι το βαρεσατε πρωι? Δεν χαρηκαμε τη μαχη γιατι κακα τα ψεματα οι περισσοτεροι η πηγαιναν σχολειο η δουλευαν. Οποτε καλυτερο θα ηταν απο εδω και περα να χτυπαμε τα οχυρα προς το βραδακι. Οσο για τις μονομαχιες πιστευω πως αξιζουν τις θεσεις που εχουν οι πρωτοι μονομαχοι λογω εμπειριας στο παιχνιδι και ισως λιγο καψιματος καθως το να εισαι πρωτος στις μονομαχιες σημαινει οτι καθε 10-15 λεπτα εισαι μεσα και κανεισ διαρκως μονομαχιες και πιστευω πως σε αυτο το θεμα υστερουμε... Γενικοτερα θελω να πιστευω πως οι μαχες στον κ4 θα συνεχισουν και θα μας κρατουν σε αγωνια καθως θα μας προσφερουν και ευχαριστηση για το παιχνιδι. Το μονο τελευταιο πραγμα που εχω να πω ειναι πως τωρα που στον κοσμο 4 αρχιζουν και φαινονται οι υπερδυναμεις (Hell Dorados-2guns) που ειναι αυτοι που στην αρχη του κοσμου αρχιζαν και αποδοκιμαζαν εμας και μιλουσαν και για αυτοκρατοριες στον κοσμο 4 και χτιζαν και πολεις διπλα μας ωστε να μας απειλησουν....???:confused::confused: Πουθενα... :eek::eek:Οποτε καλυτερα ειναι να μιλατε με πραξεις και οχι με μεγαλα λογια....
 

DeletedUser

Guest
χαχα λαθος! υπεσυμμαχιες ηθελα να πω ή δυναμεις του κοσμου 4... χαχα εγραψα παλι!
 

DeletedUser735

Guest
παιδια μην το ψαχνετε!

η μεγαλητερη δυναμη του κ4 ειναι οι καλοφαγαδες!

κοκορετσια ftw!!!
 

DeletedUser1712

Guest
κάτσε βρε να βάλουμε λίγο φωτιά στο forum που είναι νεκρό εδώ και μήνες...

πάντως όσες μονομαχίες και να κάνουν στους ιδιους στόχους κάποτε δεν θα περνούν πολύ χρ σαύτους που δεν τους παίρνει ούτε από διπλα περνάνε :p

καλά αυτό είναι σίγουρο ότι και να κάνετε κοκορετσακιδες θα πάτε χορτάτοι ενώ εμείς οι υπόλοιποι και πρώτοι να είμαστε νηστικοί θα μείνουμε και άντε τώρα είναι περίοδος νηστείας αργότερα τι γίνετε? :(
 

DeletedUser

Guest
ελα ντε...εσεις σε περιοδο νηστειας δεν θα πρεπε να λεγεστε ταραμοκεφτεδες ή κατι ποιο.....νηστισιμο ρε παιδι μου!!!!:cool::cool:
 

DeletedUser

Guest
θα φαμε κοκορετσι νηστισιμο...ή αρνακι γαλακτος...δεν νηστευουμε απο γαλα...
 

DeletedUser

Guest
κοκορετσι νηστισιμο???Κρατα και για μενα μια μεριδα...:p:p
 

DeletedUser

Guest
σημερα το πρωι εγινε η πρωτη μαχη οχυρου....μετα το αποτελεσμα ειχα ορεξουλες και εφτιαξα ενα φορουμ για να ακουσουμε και απο τις 2 μεριες τα σχολια!(χωρις κακια παντα!!!)

να πω συγχαρητηρια στις πολεις που συμμετειχαν στην αμυνα και καταφεραν να κρατησουν το οχυρο σχετικα ανετα...


να πω κι εγω μια απορια απο την ωρα που ειδα οτι γινοταν μαχη...

για ποιο λογο η ηγεσια των 2 οπλων σπαταλησε το ποσο των 10000$ (που στα συγκεκριμενα επιπεδα μαζευονται και δυσκολα) για μια μαχη που ηταν χαμενη αφου ηρθαν σχεδον αοπλοι!!!

οσον αφορα τωρα την μαχη εγω επεσα και η αναφορα μαχης ηταν ετσι...

62 μαχητές επιτέθηκε στο οχυρό. 111 αμυνόμενοι αμύνθηκαν.
62 επιτιθέμενοι έπεσαν. 19 αμυνόμενοι έπεσαν.

περιμενω σχολια και αποψεις...:cool::cool:

αν και δεν παίζω στον κ4 μάλλον θα ήταν καλή μάχη.... αλλά αφού οι επιτιθέμενοι ήταν σχεδόν οι μισοί απ' τους αμυνόμενους η μάχη ήταν χαμένη προ πολλού!!
 

DeletedUser

Guest
η μαχη κατα την γνωμη μου δεν ηταν καλη γιατι δεν ηταν σε πολυ καλη ωρα...ηταν πρωι και πολλοι ηταν ή δουλεια ή σχολειο...:(:(
 
Κορυφή