H πολη camelot και στον κοσμο 2

  • Δημιουργός θέματος SFAGEAS
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
το cαmelot ιδριθικε και στον κοσμο 2 και ψαχνει ενεργα ατομα που να εχουν ορεξει για το game.

εχουμε 2 κενες θεσεις προς το παρον και σε λιγες μερες ανοιγουν και οι κατοικιες
στιλτε μυνιματα για σειρα προτερεοτιτας

(για τιχον παρεξιγισεισ το camelot iδριθικε στισ 20/6/09)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
τ λες ρε??τ camellot είναι τ casavir και όχι δικό σου..θα σε παρακαλούσα να αλλάξεις όνομα στην γιατί αλλιώς θα προβώ σε άλλες ενέργειες μιας και είμαι και εγώ αρχηγός του!!!
 

DeletedUser

Guest
το cαmelot ιδριθικε και στον κοσμο 2 και ψαχνει ενεργα ατομα που να εχουν ορεξει για το game.

(για τιχον παρεξιγισεισ το camelot iδριθικε στισ 20/6/09)

τ λες ρε??τ camellot είναι τ casavir και όχι δικό σου..θα σε παρακαλούσα να αλλάξεις όνομα στην γιατί αλλιώς θα προβώ σε άλλες ενέργειες μιας και είμαι και εγώ αρχηγός του!!!

δημητρη ας τον να τραγουδαει,ουτε τους 20000 ποντους δεν περναει :D
εχει ξαναγινει τετοια συζητηση και το αποτελεσμα ηταν βρισιμο και αποκαλυψη του χαρακτηρα του και δηλωση του Ripper να κανει οτι περνα απο το χερι του ωστε να φαει ban :p
εχω κρατησει τα μηνηματα αλλα ειναι για ανω των 18+
οπως ειχε πει και ο theontor---> are tetioi an8ropi me mialo probatou katastefou tin ellada
telika exoun dikio otan lene pos ama i goneis sou se dernoun poli sou menei monimo problima...
omos file den xriazete na dixnis se olous poso xamilis noimosinis ise....
to na brisoumoume mporoume na to kanoume oli alla i magkia einai prin ani3is to stoma sou na baleis ton kameno egkefalo sou na skefti.....
__________________
αυτα τα λενε ολα,και δεν με πολυνοιαζει αν θα φαω ban,τα μηνηματα του τα δειχνω σε οποιον μου τα ζητησει ingame,ετσι για να καταλαβετε τι ατομα δεν τρωνε ban για αγνωστους σε εμενα λογους απο το west
να θυμησουμε λιγο http://forum.the-west.gr/showthread.php?t=1093&highlight=SFAGEAS
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
παιδιά, τις διαφορές σας λύστε τις με προσωπικά μηνύματα.
μην ξανακάνετε σπάμ.
 
Κορυφή