grepolis

  • Δημιουργός θέματος sakmil
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
υπαρχει κανεις που παιζει το grepolis?ειναι μονο σε γερμανικο server.αν ειναι να μπω στην συμμαχια σας γιατι δεν ξερω γερμανικα και δεν εχω να μιλησω με κανεναν.¨-)))
 

DeletedUser

Guest
Κάνε υπομονη, όπου να ναι ανοίγει ο Beta ο αγγλικός, να έχεται το νου σας
 

DeletedUser

Guest
από γενάρη θα ανοίξει και ο ελληνικός
 

DeletedUser

Guest
υπαρχει κανεις που παιζει το grepolis?ειναι μονο σε γερμανικο server.αν ειναι να μπω στην συμμαχια σας γιατι δεν ξερω γερμανικα και δεν εχω να μιλησω με κανεναν.¨-)))

παιζω με μερικους ελληνες (10 περιπου ) στο αλφα γερμανικο.παιξε τωρα μαζι μας για να μαθεις το παιχνδιδι αν θες και να εχεις μια θεση στην πρωτη φυλη του ελληνικκου σερβερ αφου θα ξερουμε καλα το παιχνιδι απο πριν.πες μου πως σε λενε να σου σιτλω προσκληση αν θες
 

DeletedUser

Guest
παιζω με μερικους ελληνες (10 περιπου ) στο αλφα γερμανικο.παιξε τωρα μαζι μας για να μαθεις το παιχνδιδι αν θες και να εχεις μια θεση στην πρωτη φυλη του ελληνικκου σερβερ αφου θα ξερουμε καλα το παιχνιδι απο πριν.πες μου πως σε λενε να σου σιτλω προσκληση αν θες

sorry που αργισα να απαντισω αλλα ελειπα λογο γιορτων.εχω ξεκινιση στον βητα.αν ειναι θα ξεκινησω καινουριο στον αλφα για να ειμαστε μαζι.το ονομα μου ειναι sakmil.
 

DeletedUser

Guest
Grepolis? Ths HOL eini?

Τι ειναι αυτο το grepolis ρε παιδια?
Κατι σαν τις φυλετικες μαχες :confused:
Τι πραγματευεται?
 

DeletedUser

Guest
Τι ειναι αυτο το grepolis ρε παιδια?
Κατι σαν τις φυλετικες μαχες :confused:
Τι πραγματευεται?

ειναι ενα πολυ ωραιο παιχνδιδι με τελια γραφικα και θελει αρκετη σκεψη ωστε να αναδικνιοντε αυτοι που εχουν καλη στρατιγικη.οι ελληνες που καναμε acount εκει πολεμαμε του γερμανους και μεχρι τωρα εν που προσπαθισε να μας επιτεθει εβαγε της χρονιας του.αν θελει ελα.σκοπεβουμε να κανουμε μια συμμαχια (εστι λεγοντε οι φυλες εκει) και να ειμαστε οι πρωτοι το παιχνιδι αγου θα ειμαστε απο τους πολυ λιγους που θα ξερουν το παιχνιδι.
 

DeletedUser

Guest
Εγω ειδα λιγο το παιχνιδακι αυτο. Δεν μου αρεσε. :eek:
 

DeletedUser1509

Guest
και μενα δεν μου αρεσε παραλλαγη των φυλετικων ειναι
 

DeletedUser

Guest
παιζω με μερικους ελληνες (10 περιπου ) στο αλφα γερμανικο.παιξε τωρα μαζι μας για να μαθεις το παιχνδιδι αν θες και να εχεις μια θεση στην πρωτη φυλη του ελληνικκου σερβερ αφου θα ξερουμε καλα το παιχνιδι απο πριν.πες μου πως σε λενε να σου σιτλω προσκληση αν θες

ειμαστε στην ιδια φυλη.να ξερεις ειμαστε αρκετα καλοι.το παιχνιδι ειναι καλο.δεν το θεωρω παραλλαγη των φυλετικων γιατι εχει αλλα στοιχεια.βεβαια οπως και να το κανεις ολα μοιαζουν μεταξυ τους.
 

DeletedUser

Guest
παίζει κανείς στον αγγλικό?καμια ελληνική συμμαχία?γιατί δεν έχω με ποιον να μιλήσω...!
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξερω αν το εχετε παρει ειδηση αλλα εχει ανοιξει ο ελληνικος του grepolis.

Πως και δεν βγηκε ανακοινωση δεν ξερω.μαλον για να παρουν προβαδισμα οι νουμπς αλλα σαν καλος ρουφιανος το βγαζω στη φορα
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω αν το εχετε παρει ειδηση αλλα εχει ανοιξει ο ελληνικος του grepolis.

πως και δεν βγηκε ανακοινωση δεν ξερω.μαλον για να παρουν προβαδισμα οι νουμπς αλλα σαν καλος ρουφιανος το βγαζω στη φορα

το ειδα πριν ενα λεπτο.καντε ολοι νοτιοανατολικα να κανουμε συμμαχια.
 

DeletedUser

Guest
Παιδια ολοι νοτιοανατολικα ελατε και στειλτε μου μηνυμα να μπειτε στη συμμαχια Atlantis Aliance. Ελατε ολοι παμε να μαθουμε το παιχνιδι και να περασουμε ωραια. Gmmo να σου στειλω προσκληση?

υ.γ Παιζω με το ιδιο ονομα
 

DeletedUser

Guest
ωραίο είναι αν και μοιάζει με το ικάριαμ λίγο.
 

DeletedUser

Guest
μπήκα και εγώ με το ίδιο όνομα...τον γερμανικό τον παρατάω!
 
Κορυφή