greenniaris

  • Δημιουργός θέματος gmmo
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ειμια σχετικα καινουριος στο φορουμ και αναροτιεμε πιο ειναι ο greeniaris τι εκανε και γιατι δεν τον θελατε στο φορουμ.
 

DeletedUser1509

Guest
ειμια σχετικα καινουριος στο φορουμ και αναροτιεμε πιο ειναι ο greeniaris τι εκανε και γιατι δεν τον θελατε στο φορουμ.

ηταν ενας κομπλεξικος forum moderator που με το παραμικρο εδινε infractions και κλειδωνε συνεχως τα θεματα και εφαγε μπαν επειδη ακουγοταν πως εκλεβε κωδικους
 

DeletedUser

Guest
και το μπαν ειναι μονιμο;;; γιατι δεν κανει αλλο acount να μπει;;; εισος εχει κανει και παρακολουθει το φορουμ.ισος ειναι καποιος απο εμας!!!χαχα
 

DeletedUser1509

Guest
και το μπαν ειναι μονιμο;;; γιατι δεν κανει αλλο acount να μπει;;; εισος εχει κανει και παρακολουθει το φορουμ.ισος ειναι καποιος απο εμας!!!χαχα

μονιμο πρεπει να ειναι εγω πιστευω πως σιγουρα εχει κανει καποιον αλλον κωδικο για να βλεπει τι παιζει
 

DeletedUser

Guest
δηλαδή τώρα που μιλάμε μπορέι να μας παρακολουθεί???:p
 

DeletedUser

Guest
ενα ειναι σιγουρο...
ο greeniaris δεν κοιματε.....μας παρακολουθει
 

DeletedUser

Guest
o greeniaris πρεπει να ηταν μυθος η κατι τετοιο για να μιλατε ετσι γι'αυτον!!!:eek:
 

DeletedUser735

Guest
gogoulinos ηταν και κακος.
δεν μπορω να σου αναλυσω το γιατι εδω αλλα ειμαι σιγουρος οτι ξερεις γιατι το λεω
 

DeletedUser

Guest
στειλε μου μηνημα και πεσμου τους λογους psamdio .Οπος και να εχει πρέπει να ήταν και κακος για να μιλάνε ολοι ετσι για αυτόν.
 

DeletedUser

Guest
Ήταν ένας άνθρωπος που δημιούργησε το δικό του μύθο όσον αφορά το πώς δουλεύει η ομάδα διαχείρισης του παιχνιδιού.

Να είστε σίγουροι πως όσοι αποκλεισμοί μπαίνουν έχουν ελεγχθεί 2 και 3 και 4 φορές από διαφορετικά άτομα κάθε φορά και μπαίνουν μόνο εφόσον υπάρχει συμφωνία.

Από εκεί και πέρα, το spamming δεν είναι τρόπος ζωής και ίσως αυτός ήταν ο κύριος λόγος που είχε κατηγορηθεί ο greeniaris από τους spammers, ενώ είχε κάνει πολλά χειρότερα μέσα στο παιχνίδι.

Επειδή το topic ξεκίνησε πολύ στραβά, απλά βεβαιωθείτε ότι δεν γράφετε αηδίες...

Το spamming παραμένει spamming και όσο ανάποδος και βλαμμένος κι αν είναι ένας άνθρωπος, κάποια πράγματα ήταν σωστά.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή