Gaming Screen shots [II] (Game)

DeletedUser

Guest
Ε και? Εμενα δε μου λεει τιποτα... :confused::confused:

χαχαχα χα εχω λιωσει στο γελιο!!!:p

βενετε οτι στον shooter λεει κατι.
προσεξες το ονομα του αρχειου. λειε "mhnkoitastolink" δλδ μην κοιτας το Link επιδει αυτος που το εβαλε ηξερε οτι καποιος (οπως εμενα ;)) θα πηγενε να το δει.τελος παντον.ας μην το συνεχισουμε για να μεινει το θεμα καθαρο.
 

DeletedUser

Guest
2 ποντους στο παλουκι μας για την γρηγορη απαντηση και 1 ποντακι και στον fokasjr για την προσθηκη στον τιτλο.

Θα εχουμε και αλλους special γυρους απο δω και περα σε τακτα διαστηματα, ηδη μου εχουν στειλει αρκετες εικονες τα παιδια :D

Επισης να θυμησω οτι ολες οι εικονες ειναι ξανανεβασμενες με αλλαγμενο ονομα απο μενα ωστε να μεινει αξιοπιστος ο διαγωνισμος.

Ετσι, συνεχιζουμε στον

38ο γυρο

για τον οποιο εχουμε ενα shooter game για τους πιστολαδες του φορουμ μιας που λιωσαμε λιγακι τα strategy και τα Mind games :D


 

DeletedUser

Guest
Battlefield .....
αχ ρε παλουκι εισαι πιο γρηγορος απο μενα.... αχχχχχ
 

DeletedUser

Guest
2 ποντους στο παλουκι μας για την γρηγορη απαντηση και 1 ποντακι και στον fokasjr για την προσθηκη στον τιτλο.

Θα εχουμε και αλλους special γυρους απο δω και περα σε τακτα διαστηματα, ηδη μου εχουν στειλει αρκετες εικονες τα παιδια :D

Επισης να θυμησω οτι ολες οι εικονες ειναι ξανανεβασμενες με αλλαγμενο ονομα απο μενα ωστε να μεινει αξιοπιστος ο διαγωνισμος.

Ετσι, συνεχιζουμε στον

38ο γυρο

για τον οποιο εχουμε ενα shooter game για τους πιστολαδες του φορουμ μιας που λιωσαμε λιγακι τα strategy και τα Mind games :D




μιπως call of duty;
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά , έχετε πεί 1000 φορές οτι είναι το battlefield... Πρέπει να καταλάβετε ότι μόνο ο πρώτος που το λέει κερδίζει... Μην σπαμμάρετε....
 

DeletedUser

Guest
ολοι ειπατε απο κατι σωστο, αλλα οχι ΤΟ σωστο. Ειμαι σε net cafe και το παιζω κιολας το συγκεκριμενο αυτη την στιγμη :p

αμα το βρειτε παρτε τηλ :D
 

DeletedUser

Guest
Μπραβο στο παλουκι μας για την αμεση απαντηση του αλλα ελειπε ενα 2 που ειναι αρκετα σημαντικο για το συγκεκριμενο παιχνιδι
Μπραβο και στον fokasjr που βρηκε το 2, αλλα τονιζοντας οτι ειναι για ps2 εκανε λαθος. Το οτι ηταν για pc φαινοταν απο τα αριστερα που εχει τις δηλωσεις των σερβερ κτλ.

Αρα λαμβανω την απαντηση απο το καντετακι σωστη. ο ποντος δικος σου

για τον 39ο γυρο εχουμε το εξης :cool:

 
Κορυφή