Forum The West-Σχεδον τα παντα ολα!!!

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2677
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2677

Guest
ρε,μην μου καταστρεφετε το θεμα..
μπορει να ερθει η ωρα να ξανα ανοιξει..
κ τοτε θα καλεσω τους υπευθυνους να κανουν εκκαθαριση στα σπαμ ποστ που εχουμε κανει..


υ.γ.οσο για το παστιτσιο..(ιτ γουοζεντ μι)
 

DeletedUser

Guest
ρε,μην μου καταστρεφετε το θεμα..
μπορει να ερθει η ωρα να ξανα ανοιξει..
κ τοτε θα καλεσω τους υπευθυνους να κανουν εκκαθαριση στα σπαμ ποστ που εχουμε κανει..


υ.γ.οσο για το παστιτσιο..(ιτ γουοζεντ μι)

πως φαινεται ο ενοχος....Μυστηρια στο γουεστ...ΠΟυ εξαφανιστηκε το παστιτσιο?Τι δουλεια ειχε η βαγια με το παστιτσιο...Θα βρεθει αραγε?Αν βρεθει θα ειναι ολοκληρο η κομματια???Ιντριγκες συνομωσιες παστιτσια σπληναντερα και αλλα πολλα στο next top west model!!!Stay tuned...:p:p:cool:
 

DeletedUser2677

Guest
πως φαινεται ο ενοχος....Μυστηρια στο γουεστ...ΠΟυ εξαφανιστηκε το παστιτσιο?Τι δουλεια ειχε η βαγια με το παστιτσιο...Θα βρεθει αραγε?Αν βρεθει θα ειναι ολοκληρο η κομματια???Ιντριγκες συνομωσιες παστιτσια σπληναντερα και αλλα πολλα στο next top west model!!!Stay tuned...:p:p:cool:

τι δουλεια ειχε ο polaretti με την Vayia?το παστιτσιο το εφτιαξε ο polaretti αυτοπροσωπως?ο ougk πως μπλεκεται στο στορυ?τι τον νοιαζει για το παστιτσιο?ο golden ειναι ο ντετεκτιβ η μηπως ο πραγματικος ενοχος?μηπως προσπαθω να ριξω τις ευθυνες σε αλλους??
 

DeletedUser2677

Guest
Vayia the sexy cowgirl...:p:cool:

-.-

το παστιτσιο δεν το καλεσαν να πει την δικη του εκδοχη?
στο φιναλε...αυτο φαγωθηκε...

βρισκομαστε σε διαδιακασια ανευρεσης του πολησυζητημενου κομματιου..
ειμαστε κοντα στα ιχνη του..
μεινετε συντονισμενοι για συγκλονιστικες εξελιξεις..
σε παρομοια διαδιακασια αναζητησης βρισκεται κ ο αρχικος κατοχος του παστιτσιου,polaretti ο οποιος κινει ηδη υποψιες με την σιωπη του..
ειναι κατι σαν τρομοκρατης..
αφηνει την βομβα κ εξαφανιζεται σαν κυριος..
 

DeletedUser3409

Guest
κριμα vayia...δεν προλαβες να βαλεις το ποστ μου με το παστιτσιο....εξαφανιστηκε μυστηριωδως.....
σοβαρή ερώτηση που ίσως σας βοηθήσει μήπως κανείς από τους Αντμίν πεινούσε?
Γιατί μου μυρίζει θεϊκή παρέμβαση! στην εξαφάνιση αν όχι θα σας έλεγα να επικεντρώσεται τις έρευνες σας περί του κυρίου Pollaretti δεν είναι τυχαίο ότι διάλεξε όνομα γρανίτας... ελπίζω να βοήθησα σας ευχαριστώ για τον χρόνο που μου διαθέσατε!!!
 

DeletedUser

Guest
τζοαννα,αν μαθω οτι εχεις σχεση με το παστιτσιο θα λαβω ακραια μετρα..
polaretti σταματα να κρυβεσαι..
η θεση σου δυσχεραινει..

Να και μερικές δηλώσεις από την γυναίκα του θύματος...
v2r5n9.jpg
 

DeletedUser

Guest
-.- ........ -.-

λιγο σεβασμο στο παστιτσιο......δεν ξερετε πως νιωθει τωρα εκει που βρισκεται.......
 

DeletedUser

Guest
-.- ........ -.-

λιγο σεβασμο στο παστιτσιο......δεν ξερετε πως νιωθει τωρα εκει που βρισκεται.......

στριμωγμένο?

και στην τελικη δεν φταιω εγω...ο ευαγγελατος εβγαλε στο παραθυρο την γυναικα του παστιτσιου για δηλωσεις...
 

DeletedUser2677

Guest
ο ρεπορτερ παλουκι εκανε αξια δουλεια..
ακουσαμε τι ειχε να μας πει η γυναικα του απωλεσθεντως παστιτσιου..
με υπομονη κ ενδελεχη ερευνα σιγα σιγα θα φτασουμε στην ακρη του νηματος..
επιφανεις πολιτες μπλεκονται σε ενα σκανδαλο με πρωτοφανεις για τα ελληνικα δεδομενα διαστασεις..
θα ειμαι εδω να σας μεταδιδω τις εξελιξεις..
γιατι εμεις πρωτοι,εδω στο west channel φροντιζουμε για την εγκυρη κ εγκαιρη ενημερωση των τηλεθεατων μας..
θα διακοψουμε την κανονικη ροη του προγραμματος με εκτακτα γεγονοτα..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
να παρακαλατε να μην ερθει καλυτερα..........
 

DeletedUser3409

Guest
έκανα 4 ώρες προσευχή για αυτό αλλά... υπάρχει Θεός άραγε????:confused:
 

DeletedUser

Guest
ειναι μεγαλη συζητηση αυτο θες να το συζητησουμε στο προφιλ μας
 
Κορυφή