Fg-petroupoli

  • Δημιουργός θέματος dodge
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
πλεον η πολη μας λεγετε fg-petroupoli και ειναι οικογενεια με ολες τις αλλες fg.επισης η πολη μου ξεκηναει εναντιον της γλυφάδας ειδη εχω 9 νηκες εναντιον τους και επετε μεγαλη συνεχεια.
 

DeletedUser

Guest
Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 92 πόντους εμπειρίας και $27 από τον/την tsikispao13

Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 94 πόντους εμπειρίας. Ο/Η MystaMeth δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η dodge με άδεια χέρια

Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 91 πόντους εμπειρίας. Ο/Η MystaMeth δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η dodge με άδεια χέρια.

Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 79 πόντους εμπειρίας. Ο/Η tsikispao13 δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η dodge με άδεια χέρια

Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 58 πόντους εμπειρίας και $22 από τον/την RB007

Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 44 πόντους εμπειρίας και $12 από τον/την andreas ano.

Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 73 πόντους εμπειρίας. Ο/Η MystaMeth δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η dodge με άδεια χέρια

Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία και παίρνει 70 πόντους εμπειρίας. Ο/Η RB006δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η dodge με άδεια χέρια

Ο/Η dodge κερδίζει την μονομαχία, παίρνει 64 πόντους εμπειρίας και $19 από τον/την tsikispao13

Αυτα ειναι τα αποτελεσματα μετα την επισκεψη που εκανα στην γλυφάδα και θα συνεχησω
 

DeletedUser

Guest
α!! μαλιστα! αυτους τους τυπους τους βαραω που και που, αμα τυχει να περασω απο 'κει!
ας μιλησουμε απο πμ!
 

DeletedUser

Guest
μας το επαιζαν μαγκες και μας βαραγαν τωρα ομως θελω να δω τι θα κανουν που θα τους την πεσουμε ολοι.οσοι μονομαχοι ενδιαφερονται να ερθουν και να σπασουν πλακα βαροντας τους ειναι ευπροσδεκτη
 

DeletedUser

Guest
η νηκη συνεχηζεται.η μονομαχοι τους βγαινουν εξω αποτην πολη και τρεχουν να κρηφτουν τελικος ολοι εχουν σφαγιαστει.
 

DeletedUser

Guest
πλεον η πολη μας λεγετε fg-petroupoli και ειναι οικογενεια με ολες τις αλλες fg.επισης η πολη μου ξεκηναει εναντιον της γλυφάδας ειδη εχω 9 νηκες εναντιον τους και επετε μεγαλη συνεχεια.

φιλε 3 φορες νικησες τον ιδιο παιχτη.και γιατι να μπουμε στην πολη αν μας θες μονο για πολεμο.εγω παντως δεν ενδιαφερομαι.
 
Κορυφή