FaceBook Games

  • Δημιουργός θέματος Rafaellos G9
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Είναι κάποιος πρώτος στην βαθμολογία κάποιου παιχνιδιού του FaceBook?

Εγώ είμαι στο Crazy Cabbie
 

DeletedUser3436

Guest
στο texas hold'em ειχα φτασει 42m και τα εχασα 2 φορες.Μετα σταματησα να παιζω.
 

DeletedUser

Guest
εγω εφτασα τα 42μιλ παρολο που δεν εχω καν φεισμπουκ
 

DeletedUser3436

Guest
ζηλευουν που δεν ξερουν καλο ποκερ.αληθεια ποτε θα μπει ποκερ εδω να τους παρω κανα φραγκο?
 

DeletedUser

Guest
ζηλευουν που δεν ξερουν καλο ποκερ.αληθεια ποτε θα μπει ποκερ εδω να τους παρω κανα φραγκο?

χαχαχα εχε χαρη που θεορο το φατσαμπουκ που λεει και ο ougk μια μαλακια και μισι αλιοσ θα εμπενα και θα σου μαθενα λιγο ποκερ
 

DeletedUser3436

Guest
εγω σε μια μερα απο 23κ πηγα 19m.Οποιος το εχει κανει αυτο να ερθει να μου πει!!
 

DeletedUser

Guest
εγω σε μια μερα απο 23κ πηγα 19m.οποιος το εχει κανει αυτο να ερθει να μου πει!!

αν παιζεισ με ψεφτικα λευτα ολα οκ ελα ομοσ οταν παιζεισ κανονικα λευτα ειναι εντλοσ αλιοσ τα πραγματα
 

DeletedUser3328

Guest
εχω βγει πρωτος σε τουρνουα μαγκες,οποιος γουσταρει τον παιζω μια παρτιδουλα....
 

DeletedUser3436

Guest
εγω ποτε δεν παιζω με αληθηνα λεφτα.μια φορα ομως που επαιξα ξεκινησα με 200 ευρω και εφηγα με 600 ευρω.ηταν χριστουγεννα αλλιως σιγα μην επαιζα....
 

DeletedUser3473

Guest
εγω ποτε δεν παιζω με αληθηνα λεφτα.μια φορα ομως που επαιξα ξεκινησα με 200 ευρω και εφηγα με 600 ευρω.ηταν χριστουγεννα αλλιως σιγα μην επαιζα....

την δευτερη θα ξεκινησεις με 600 και θα φυγεις με -200... :cool:
 

DeletedUser3436

Guest
δεν πιστευω να υπαρξη.Το βαρεθηκα το ποκερ αν και αυχαριστως θα επαιζα για να βγαλω λεφτα στο παιχνιδι:cool:
 

DeletedUser2737

Guest
εγω ειμαι του μετρου 5κ καθε φορα ...τα χανω ολα και στην τελευταια που τα περνω πισω βγαινω ..χω να πολυ καιρο αλλα 300κ θα τα χω
 
Κορυφή