erotisis gia mpakaliko κτλ..

  • Δημιουργός θέματος dimitris01
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ή το ακρον άοτον (όπως έχω ξαναπεί) που στην Larisa City έχουν βγει όλα τα πιστόλια σκουριασμένα.
 

DeletedUser8

Guest
aaaa....aytos pan trelos t estila p.m gia na mpw edw kai 1 mina kai ka8e nixta apo tote m lei 8a s apantisw abrio[/QUOTE]

eee einai se megalo dilima malon:p:p
 

DeletedUser

Guest
Ίσως θα έπρεπε να αρχίσεις να αναρωτιέσαι ότι κάτι προσπαθεί να σου πει πλαγίως...:D:D:D

Ρε συ γιατί δεν έρχεσαι στην Nightmare City?Εντάξει το ξέρω δεν έχει τα επίπεδα της Fool's Gold.Αλλά είναι η πιο γρήγορα αναπτυσόμενη απ'όλες τις γύρο μικρές.
 

DeletedUser1777

Guest
kalalalalal

re paidia einai alithia auto pou lene an exeis dio xristes se bgazoun apoklismeno
 

DeletedUser

Guest
Φίλτατοι στα πλαίσια της αποστολής "το κοπάδι με τα βοοειδή" μου έχει ζητηθεί να αποκτήσω ένα γάιδαρο, ωστόσο εγώ θέλω να αγοράσω άλογο quarter. Υπάρχει τρόπος να ολοκληρώσω την αποστολή χωρίς ωστόσο να αγοράσω το γάιδαρο από το μπακάλικο, πχ μέσω δουλειάς ή άλλης αποστολής;
 

DeletedUser

Guest
Υπάρχει περίπτωση να σου πέσει γάιδαρος σε κάποια δουλειά αλλά τα ποσοστά δε νομίζω να είναι και πολύ μεγάλα. Μάλλον θα χρειαστεί να περιμένεις πολύ μέχρι να τον πάρεις τζάμπα :p
 

DeletedUser

Guest
re paidia,,eimai neos sto game...tha itan kalitera na kanane friend list..

EROTISI M EINAI..mono sta magazia mporome na poulame ta opla ktl?:confused:
 

DeletedUser

Guest
μπορεί όμωσ ένα μπακάλικο να τα βγάλει όλα τα items????


όχι δεν μπορεί. Επιλέγονται 2 αντικείμενα απο κάθε κατηγορια (πχ 2 πόντσο,2 ρεπούμπλικες, 2 μπότες ιππασίας κ.ο.κ. και ότι κάτσει) Στα όπλα επιλέγεται 1 όπλο (σκουριασμένο ή απλό ή αιχμηρό/ακριβές). Στο μπακάλικο πάλι 2 από κάθε κατηγορία...για αυτό κ σχεδόν όλες οι πόλεις έχουν χρυσό βουβάλι κ χρυσή σφαίρα. Στην ουσία από τα high level items του μπακάλικου....το "σάλι" είναι αυτό που παίζει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1777

Guest
ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ

δεν ειπα οτι εινια και ωραιο ειναι λιγο πειρακτκο αλλα εχει και παραπανω τιμη για να το αγορασησ και επιδι δεν ειναι η πολι σου
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή