Epitelous brika ti kanei i ekklisia!!!!

  • Δημιουργός θέματος 7 sins
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Nai loipon brika ti kanei i ekklisia!!!
Meta apo simbouli rossou sto .net kai dikis mou epibebeosis!!! I ekklisia loipon meta tin proseuxi ausksanei ta anteikeimena pou briskei kai ligo exp kai lefta!!!!

Dokimaste to kai thimithite me!!!!
 

DeletedUser820

Guest
καλά...

"η εκκλησία είναι ένα μέρος για προσωπικές προσευχές. η συνέπειες της προσευχής είναι κρυφές και δεν θα αποκαλυφθούν σε κανέναν. ακόμα και το κέντρο υποστήριξης δεν ξέρει την απάντηση. η προσευχή παίρνει 15 λεπτά. δεν είναι χρήσιμη η συχνή προσευχή."

να που αποκαλύφθηκαν.
 

DeletedUser

Guest
eeeee diorthosi...

to grafo gia osous den to ikseran kai... pistepse me einai paaaaaaaara poli!!!!!:D:D
 

DeletedUser

Guest
na isoun kai o monos kala 8a itan
ego epa8a ilektrosok kai exasa 156 pontous zois


Και πάλι καλά να λες...:rolleyes:
Εγώ εκτός από ηλεκτροσόκ, έχω πέσει απ΄το άλογο, με έχει πυροβολίσει χρυσοθήρας, έχω πατήσει το φτυάρι, έχω κοπεί με το μαχαίρι, με έχει κλάσει η αγελάδα, αλλά κατά τα άλλα, έχω τον Θεό μαζί μου...:mad::cool:
 

DeletedUser

Guest
ειναι απλο:
αν προσευχεσαι ενω εχεις κανει πολλες μονομαχιες θα τιμωρηθεις γι αυτο! (σου λεει: ζητας και τα ρεστα απο πανω?)

αν ομως κανεις μια ηρεμη και ειρηνικη ζωη στο παιχνιδι θα εχεις την αναλογη ανταμοιβη!!
 

DeletedUser

Guest
ειναι απλο:
αν προσευχεσαι ενω εχεις κανει πολλες μονομαχιες θα τιμωρηθεις γι αυτο! (σου λεει: ζητας και τα ρεστα απο πανω?)

αν ομως κανεις μια ηρεμη και ειρηνικη ζωη στο παιχνιδι θα εχεις την αναλογη ανταμοιβη!!

τότε εκτός από την ειδικότητα του νεκροθάφτη, θα πρέπει να βάλουν και αυτή του καλόγερου. ;)
 

DeletedUser

Guest
A!Emena o paiktis mou thorakizei ton eauto tou.Tin proti fora glistrisa se petra exasa 50 pontous ti deuteri mono 5-stin idia douleia me to idio epipedo-.Tespa euxaristoume gia tin pliroforia.
 

DeletedUser

Guest
αντί για καλόγερο έχουν βάλει τον κουακέρο...
 

DeletedUser

Guest
εγώ λαδώνω τον παπά. τώρα πια που σταμάτησα τη συχνή προσευχή μόνο ατυχήματα έχω.
 

DeletedUser

Guest
Λάδωσέ τον με περθένο ελαιόλαδο!
Κάνει super θαύματα [πίστεψέ με: ;) ]!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Mages

mageia i proseuxi!!!!!
me ti mia pira 3 kerata ageladas!!!!!
omos koitaxte kai auto pou bika sto .net kai to pathaineis otan kaneis poli proseuxi!!!!!!

Originally Posted by unbound View Post
you get smited by god. you loose 50 health points
 

DeletedUser280

Guest
εχω να πω σε αυτους που παραπονιουνται για τα ατυχηματα, πως αυτα προερχονται απο τον πραγματικο θεο.

βεβαια, γιατι σου λεει κατσε ρε φιλε. εγω εχω τοσες εκκλησιες για να ερθεις και εσυ πας στις ψευτικες. ξερεις ποσο εχουν πεσει οι πωλησεις στα κερια.

και να τα ηλεκτροσοκ
και να τα φτυαρια στη μουρη. ελπιζω μονο να μην μπω καμια φορα στο γουεστ και το βρω πλημυρισμενο απο κατακλυσμο.
 

DeletedUser

Guest
για να μην τα ισοπεδωνουμε ολο ο θεος δεν ειναι στα κερια...
 

DeletedUser

Guest
όντως αυτό ακριβώς κάνει η προσευχή λοιπόν ξεκινήστε όλοι μια προσευχή πριν πατε για δουλεια!!!
 

DeletedUser

Guest
Πάτερ ημών
και πάτερ του the-west στην Ελλάδα
θα είμαστε καλά παιδιά
μην μας στείλεις κατακλυσμό
κι εμείς ανάγκης προς εκκλησίας σπεύδομεν
και προσκυνούμεν
τον πατέρα τον υιό και το άγιο πνευμα
αλλά ρύσαι ημάς από του ατυχήματος
εις το όνομά σου
Αμην
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή