einai etoimh h poli!

  • Δημιουργός θέματος alex600
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
H poli mou se 8 wres einai etimh kai briskete terma notia kai terma dexia opws koitame ton xwrth!


se 8 wres einai etoimh!
 

DeletedUser

Guest
file dn 8ymamai esy eixes pei oti 8es atoma me rank 100 kai katw
an oxi kai exeis kenes 8eseis kai 8es fysika eimai mesa
 

DeletedUser

Guest
Mesa!!!!

και εγώ είμαι μέσα αν με θες βεβαια!!! έχω βάλει στόχο να μπώ σε μια πόλη και ανεβαίνω ραγδαία!!!!
 

DeletedUser

Guest
Big Rats At Town
exw mia parea apo fyletikes maxes pou 8a mpoun alla genika eimai dektikos!
allwste ligosth empiria exoume oloi!
thn plaka mas kanoume!
 

DeletedUser280

Guest
μπραβο κι απο μενα αν και για να φτασω εκει κατω πρεπει να μου βγει η παναγια.
τελοσπαντων, σε ποιο τηλ γινονται οι κρατησεις στο ξενοδοχειο, θελω ενα μονοκλινο και για πρωινο φασολια με μπεικον, αα και αφυπνιση στις 6 00 γιατι πρεπει να αρμεξω τα προβατα
 

DeletedUser

Guest
μπραβο κι απο μενα αν και για να φτασω εκει κατω πρεπει να μου βγει η παναγια.
τελοσπαντων, σε ποιο τηλ γινονται οι κρατησεις στο ξενοδοχειο, θελω ενα μονοκλινο και για πρωινο φασολια με μπεικον, αα και αφυπνιση στις 6 00 γιατι πρεπει να αρμεξω τα προβατα

ατυχησες, δε βλεπω ξενοδοχειο...
 

DeletedUser280

Guest
ουτε ξενοδοχειο, ούτε σπιτια με κοκκινο φωτάκι, ούτε γήπεδο, καλά τι σόι πόλη είναι αυτή; ευτυχώς που βρήκα δηλαδή τη σπηλιά και μπορω να ξεκουράζομαι και να κοιμάμαι εκεί μέσα.
 

DeletedUser

Guest
εαν μπορείς φτιάξε γρήγορα ξενοδοχείο γιατί χθές που πήγα για ύπνο στην ντουλάπα του φύλακα τους ξενοδοχείου της βοστώνης βρήκα ένα στριγκ που άνηκε στον φύλακα κατα τα λεγόμενα του!
όπως καταλαβαίνεις μάτι δεν έκλεισα ολη την νύκτα απο τον φόβο μήπως και του ερθει και με @$@!%#@%!
οταν λοιπόν φτιάξεις ξενοδοχειό φαντάζομαι θα με αφήσεις να κοιμηθώ στο διαμέρισμα πολυτελειας ένα βραδυ τσαμπα για να ξεπερασω το σοκ!
:d :)

σοβαρα τωρα!συγχατήρια για την πολη σ!
 

DeletedUser

Guest
το ξενοδοχειο να έχει και σπα με ποδόλουτρο γιατί αυτές οι μπότες με τα σπιρούνια με έχουν πεθάνει...
 

DeletedUser

Guest
Μην ανησυχείς Ripper. 5 αστέρων θα γίνει το ξενοδοχείο και θα κανονίσουμε να βρούμε και κοπέλες για να μας κρατάνε ζεστά τα ... πόδια!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή