eGreece vs eTurkey

  • Δημιουργός θέματος malikis
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Μιλώ για ένα διαδικτυακό παιχνίδι στρατηγικής.Λέγεται ******.
Σε αυτό το παιχνίδι ο κάθε παίκτης παίζει έναν πολίτη μιας χώρας(της Ελλάδας στην περίπτωση μας).Από κει και πέρα αυτός ο πολίτης δουλεύει,πολεμάει,εκδίδει δική του εφημερίδα.Μπορεί να αγοράσει και δική του εταιρεία μετα από κάποια στιγμή και εφ' όσον έχει τα χρήματα για να κάνει κάτι τέτοιο.Και το καλύτερο μπορέι να γίνει μέχρι και πρωθυπουργός της χώρας.

Αυτή την περίοδο κάνουμε επιθέσεις στους εχθρους μας τους eΤούρκους,για να μπορέσουμε να κατάκτήσουμε μια περίοχη(τις περιοχές της Σμύρνης συγκεκτιμένα.Όμως δεν τα καταφέρνουμε.Θέλουμε την βοήθεια σας.



Η eΕλλάδα βρίσκεται τώρα στην 10η θέση στον κόσμο.Βοήθηστε την ανέβει ακόμα πιο ψηλά στην παγκόσμια κατάταξη.

Το παίχνιδι απαίτεί απο ένα παίκτη μόνο 5 λέπτα την ημέρα(μπορεί να ασχολήθει και περισσότερο διαβάζοντας στο φόρουμ,τις εφημερίδες κτλ,αλλα αυτά δεν είναι τόσο απαραίτητα).Είναι δωρεάν(μπορείς να δώσεις λέφτα για κάποια επίπλεον πράγματα,αλλά είναι σχετικά περιττά.Προσωπικά εγώ παίζω εντελώς δωρεάν).

Όσοι ενδιαφέρεστε κάντε κλικ στο παράτω linκ:
******

Υπάρχει μια ιστοσελίδα στην οποία λέει τι πρέπει να κάνεις στην αρχή βήμα-βήμα.
Η ιστοσελίδα είναι ******

Άν έχετε απορίες εδώ είμαι εγώ για να σας βοηθήσω.


Βοηθήστε την eΕλλάδα να ανεβεί ψηλά
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ψιτ φιλε μεταξυ μας δεν επιτρεπεται να βαζεις αλλα παιχνιδια!
 

DeletedUser

Guest
βασικά δεν το ξερα!
αλλά μη το σβήσετε παρακαλώ γιατί πραγματικά χρειαζομαστε άτομα σε αυτό το παιχνίδι
 

DeletedUser

Guest
δεν νομιζω να το σβησουν αλλα μαλλον θα το κλειδωσουν
 

DeletedUser

Guest
αυτη τη στιγμή είναι κλειστή η σελίδα αλλα σε λίγο θα ανοίξει
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή