Eκδοση 1.33, συζητηση

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3567

Guest
Για τις μονομαχίες ξέρουμε τίποτα παραπάνω αν θα μετράει η διαφορά στις αποφυγές ή στη στόχευση αν έχουν βάλει κάτι καινούριο να ξέρουμε πως να στηθούμε?????
 

cord

Ex-The West Team
Η αποστολη για το reskill θα ειναι διαθεσιμη εως τις 30 Νοεμβριου οποτε καλο ειναι να μην βιαστειτε.
Οι πληροφοριες για τις αλλαγες ειναι αυτες που εχουμε γραψει.
Καντε δοκιμες, δειτε πως επιδρουν οι αλλαγες στον καθενα, ρωτηστε και οσους παιχτες παιζουν στον beta κοσμο και εχουν παρει μια ιδεα για το τι γινεται και αναλογα αποφασιστε πως θα κανετε την αναδιανομη.
 

DeletedUser5631

Guest
ξέρουμε τι χρειάζεται η αποστολή?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

cord

Ex-The West Team
Οχι, αλλα λογικα δεν θα ειναι κατι δυσκολο αφου κατα πιθανοτητα θα ειναι για ολα τα επιπεδα αυτη η αποστολη.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser3157

Guest
Η αποστολη δεν χρειάζετε κάτι, απλά την δέχεσαι απο τον Waupee και αλλάζεις τις ικανότητες Στοχευση, Αποφυγη, Σημαδι, Εμφανιση, Τακτικες, Ανθεκτικοτητα, Σθενος και Αντανακλαστικα.
 

DeletedUser

Guest
1.33 συζήτηση

Οκ, είμαι ανυπόμονος οπότε θα ανοίξω αυτό το θέμα πριν καν μπει η 1.33!

Ρε παιδιά... υπάρχει μια αποστολή στην 1.33 που σου επιτρέπει να αλλάξεις τις ικανότητες μονομαχίας σου. Αυτή η αποστολή διαρκεί ώς τις 30/11/11. Θα γίνετε να κρατήσει καμιά έξτρα εβδομάδα αφού πέρασε τόσος καιρός κι δεν μπήκε η αναβάθμηση?

Γενικα όμως η αναβάθμηση μου άρεσε πολύ στους αγγλικούς κόσμους. Υπάρχουν πολλά νέα επιτεύγματα, η στόχευση κι η αποφυγή πλέον είναι πολύ σημαντικές ικανότητες κι οι τακτικές κι εμφάνιση είναι λιγότερο σημαντικές. Αυτό θα βοηθήσει πολύ τους οχυρομάχους!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Δεν ξερω αν θα κρατησει ή οχι, παντως η αποστολη ειναι αρκετα ευκολη... (αποδοχη-ολοκληρωση) οποτε δεν υπαρχει καποιος πρακτικος λογος για να κρατησει παραπανω καιρο. Αν και θα ηταν καλο σαν σκεψη για να εχουν λιγο χρονο να σκεφτουν οσοι τελικα αλλαξουν.
 

DeletedUser

Guest
Παίδες αν σπαταλήσατε αρκετούς σβόλους δίνει σεντούκια αυτόματα το game... αν έχετε σπαταλήσει πολλούς κι δεν έχετε πάρει σεντούκια απλά αλλάξτε την προσφορά του έμπορα για 5 σβόλους κι λογικά θα τα λάβετε! :D
 

DeletedUser

Guest
Σεντουκια και θηκες...απο ολα εχει ο μπαχτσες.
 

DeletedUser

Guest
εμενα ακομα να μου δωσει ανταμοιβες ρε παιδια ξερετε τι γινετε?
 

DeletedUser

Guest
παιδιά διάβασα και τα ποστ σας αλλά λίγα κατάλαβα...μπορείται να μου εξηγήσετε αν το να παίρνω 85 όλοκληρες ικανότητες είναι δυνατόν?? Και αν ναι τότε άμα τις βάλω θα αφαιρεθούν κάποιες άλλες??? Γιατί έβαλα μία και από ότι είδα δεν κατέβηκε κάποια άλλη...Ευχαριστώ
 

DeletedUser

Guest
Μηπως εκανες την αποστολη του Ινδιανου για το reskill των ικανοτητων μονομαχιων;

Αποζημίωση (Οι εποχές αλλάζουν...)

Waupee: Ο παππούς μου λέει πως βρισκόμαστε μπροστά σε μια νέα εποχή και ότι ίσως να θέλεις να προετοιμαστείς για αυτό...

Συμβουλή: Προσαρμογές στη φόρμουλα των μονομαχιών σημαίνει πως έχουν γίνει τεράστιες αλλαγές στον τρόπο με τον οποίο υπολογίζονται οι ικανότητες. Η επιρροή Εμφάνισης και Τακτικών καθώς και των ικανοτήτων Αντίστασης έχει μειωθεί. Για τη καλύτερη προσαρμογή στο νέο σύστημα, υπάρχει η δυνατότητα της αναδιανομής των ικανοτήτων μονομαχίας. Παρακαλούμε εξετάστε προσεκτικά την επιλογή σας καθώς θα λάβετε αυτήν την δυνατότητα μόνο μία φορά. Η αποστολή θα παραμείνει διαθέσιμη έως τις 30/Νοεμβρίου/2011! Με την πάροδο της ημερομηνίας αυτής, η αποστολή δεν θα μπορεί πλέον να ολοκληρωθεί.

Χρειάζεται: Ανταμοιβή:
-
+ Σου επιστρέφονται οι εξής πόντοι ικανοτήτων: Στόχευση, Αποφυγή, Σημάδι, Εμφάνιση, Τακτικές, Ανθεκτικότητα, Σθένος, Αντανακλαστικά
 

DeletedUser

Guest
ναι την δέχτηκα...Το θέμα είναι όμως ότι σε εμένα δεν έγινε κάποιο reskill διοτι έβαλα μία από τις 85 στα αντανακλαστικά και δεν αφεραίθηκε από πουθενά αλλού...Μήπως παίζει ρόλο το ότι είχα άλλες 3 πριν την αναβάθμιση επειδή ειχα ανεβει λβλ?
 

DeletedUser

Guest
Με το που την δεχτηκες και πατησες ολοκληρωση αυτοματα σου εβγαλε ολα τα σκιλλς απο τις ικανοτητες μονομαχιας (για μια και μοναδικη φορα). Αν τα ξαναεβαλες μετα δεν τα επηρεασε.
 

DeletedUser

Guest
αυτόματα μου έβγαλε όλα τα σκιλλς μονομαχίας?? Αφού δεν μου έβγαλε τίποτα!! Οι ικανότητές μου είναι ακριβώς ίδιες με αυτές που είχα πριν την αποδοχή και ολοκλήρωση της αποστολής
 

DeletedUser3093

Guest
Θα σου αλλάξουν μόνο από εδώ: Στόχευση, Αποφυγή, Σημάδι, Εμφάνιση, Τακτικές, Ανθεκτικότητα, Σθένος, Αντανακλαστικά

Όπου αλλού έχεις ικανότητες δεν πρόκειται να βγούνε. Εσένα δεν σου άλλαξε τίποτα;
 
Κορυφή