Eκδοση 1.33, συζητηση

  • Δημιουργός θέματος DarkFox
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Tίποτα!!!
Το πολύ πολύ να μου έχει βγάλει 2-3 από το κάθε ένα γιατί τόσο θυμάμαι να τις είχα αυτές τις ικανότητες...Τέσπα θα τις βάλω τώρα, ευχαριστώ παίδες
 

DonJuan

Νέο Μέλος
παιδια εγω εστειλα το λινκ μου σε μια φιλη μ εκανε λογαριασμο αριζονα μου ηρθε αναφορα οτι ο παικτηςστρατολογηθηκε αλλα δεν ειδα καποια ανταμοιβη...ξερουμε τι θελει περιπου??δηλαδη θελει να γινουν πολλοι λογαριασμοι θελει ενεργους λογαριασμους???

δευτερον...στις καρτελες επιτευγματων τα αντικειμενα που ζηταει πως τα βρισκουμε???πχ τα συλλεκτικα αλκοολ τα κεϊκ και λοιπα....
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser

Guest
Tίποτα!!!
Το πολύ πολύ να μου έχει βγάλει 2-3 από το κάθε ένα γιατί τόσο θυμάμαι να τις είχα αυτές τις ικανότητες...Τέσπα θα τις βάλω τώρα, ευχαριστώ παίδες
Aderfe, mhpws den eixes pollous pontous ikanothtwn ekei kai gi'auto den vlepeis shmantikes diafores?
px an eixes xarismatikothta 50 kai taktikes 52, e den sou aferese kai polla. mono 2 pontous apo taktikes (tosous eixes valei prin).
 

DeletedUser4456

Guest
Ok, παντως η 1 33 μου φανηκε καπως καλυτερη αποτι περιμενα. Ομως εχει τα προβληματακια της, ειδικα αν καποιος εχει σκριπτ θα βρει ασυμβατοτητες προς το παρον σε αρκετους τομεις.

Το μεγα συν (+) (μεσα σε αλλα):
Επιτελους τα επιτευγματα εχουν ρολο γτ δινουν καποια ανταμοιβη ωστε να πεις, οκ ας τα κανουμε...
Το συστημα φιλων για αλλους ειναι καλο και αλλους οχι: Πολλοι δεν θελουν να τους βλεπουν αν ειναι μεσα για να μην εχουν παρεμβολες στο παιχνιδι τους αλλα και να το μην δεχτουν την προσκληση φιλιας απο γνωστους τους στο παιχνιδι, ειναι καπως προσβλητικο...

Το μεγα μειον (-) (μεσα σε αλλα) :
Εμενα αυτο που με χαλασε πιο πολυ, ηταν το τηλεγραφειο. Ειχαν κανει μια καλη προσπαθεια να μπορεις να αρχειοθετεις ευκολα ΟΜΑΔΙΚΑ μνμτα ή να διαγραφεις ΟΜΑΔΙΚΑ μνμτα. Τωρα παμε παλι πισω στην παλια ταλαιπωρια, σελιδουλα-σελιδουλα και αν εχεις στειλει κυκλικο, κατσε 10' και σβηνε καθε μερα...
 

DeletedUser3541

Guest
Κινδυνεύοντας να δεχτώ Infraction...

Δεν μπορώ να προσκαλέσω άλλους φίλους.
Υπάρχει κάποιο όριο?
Αν ναι, ποιό είναι?
Αν όχι, τότε πρόκειται για bug και θα ήθελα να το αναφέρω...

Εάν έχει κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα, ας το γράψει εδω...
(Πριν με ρωτήσετε, έχω λιγότερο από 100 φίλους στην σχετική λίστα)
 

DeletedUser482

Guest
Κινδυνεύοντας να δεχτώ Infraction...

Δεν μπορώ να προσκαλέσω άλλους φίλους.
Υπάρχει κάποιο όριο?
Αν ναι, ποιό είναι?
Αν όχι, τότε πρόκειται για bug και θα ήθελα να το αναφέρω...

Εάν έχει κάποιος άλλος παρόμοιο πρόβλημα, ας το γράψει εδω...
(Πριν με ρωτήσετε, έχω λιγότερο από 100 φίλους στην σχετική λίστα)

Παρακαλούμε κάντε αίτημα στην υποστήριξη του παιχνιδιού.
 

DeletedUser794

Guest
Mε την νέα έκδοση,όταν 1 αντικείμενο πουλιέται στην Αγορά έχοντας μόνο τιμή Άμεσης αγοράς, δεν μπορείς να κάνεις προσφορά μεγαλύτερη απ'αυτή την τιμή?
 

DeletedUser

Guest
Το έχω δοκιμάσει κ εγώ αλλά μάλλον δεν γίνεται. Πρέπει να κάνουμε Τιμή_max όσο η τιμή του αντικειμένου
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή