Dead man The west

  • Δημιουργός θέματος grgiannis
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
να μας αποκλείσουν όλους να μείνουν να παίζουν μόνοι τους και να μετονομάσουν το παιχνίδι έτσι. βάλτους όλους διαχειριστές αφεντικό.
 

DeletedUser1509

Guest
να μας αποκλείσουν όλους να μείνουν να παίζουν μόνοι τους και να μετονομάσουν το παιχνίδι έτσι. βάλτους όλους διαχειριστές αφεντικό.

σιγουρα στα καλα καθουμενα σε εκαναν μπαν?η εκανες κατι?
 

DeletedUser

Guest
Σαπιος εισαι και φενεσαι. Καθε που θα γινει ενα τσουτσεκι απο τους ντεντ μαν διαχειριστης στο παιχνιδι, θυματε να καθαριζει τους αντιπαλους του.
Πριν 6 μηνες ειχαμε παλι το ιδιο θεμα αποκλεισμου.
Στην αρχη εμπεναν με τους κωδικους μας, πουλουσαν αντικειμενα, εβλεπαν τις αποφυγη και τη στοχευση για να μας κερδιζουν σε μονομαχιες.
Τωρα μπηκε ο neoromeo διαχειριστης ανακαλυψε παλι 2πλους λογαριασμους. Γιατι δε κανει και ενα ελεγχο στο hernando?
 

DeletedUser

Guest
Σαπιος εισαι και φενεσαι. Καθε που θα γινει ενα τσουτσεκι απο τους ντεντ μαν διαχειριστης στο παιχνιδι, θυματε να καθαριζει τους αντιπαλους του.
Πριν 6 μηνες ειχαμε παλι το ιδιο θεμα αποκλεισμου.
Στην αρχη εμπεναν με τους κωδικους μας, πουλουσαν αντικειμενα, εβλεπαν τις αποφυγη και τη στοχευση για να μας κερδιζουν σε μονομαχιες.
Τωρα μπηκε ο neoromeo διαχειριστης ανακαλυψε παλι 2πλους λογαριασμους. Γιατι δε κανει και ενα ελεγχο στο hernando?

1)Δεν σε ειπα σαπιο.
2)Εχετε και εσεις δικο σας διαχειριστη στο παιχνιδι.
3)Δεν πιστευω οτι καποιος διαχειριστης μπαινει σε λογαριασμους,πουλαει πραγματα και βλεπει αποφυγες και στοχευσεις.
3)Οι διαχειριστες ελεγχονται και δεν κανει ο καθενας οτι θελει.Ειχαμε και εμεις απωλειες και απο οτι βλεπω εχετε και εσεις (απο το Ανδρο Του Διαβολου ειδα κατι)
4)Καλα να παθεις αφου παιζεις με 15 διαφορετικο accounts.Και αν παιζει ο αδερφος σου,ο θειος σου και ο πατερας σου καλα να παθετε ολοι.
 

DeletedUser

Guest
Δεν εχουμε κανενα διαχειριστη. Παιζω με ενα λογαριασμο κι επειδη εχω πρεμιουμ θα απευθηνθω στην innogames. Στους κανονες λεει καθαρα οτι μπορουν να παιζουν 2 απο την ιδια συνδεση και τον ιδιο υπολογιστη αρκει να μην κανουν συντονισμενες επιθεσεις και μεταξυ τους. Δηλαδη αν παιζουν 10 ατομα απο ιντερνετ καφε θα τους μπαναρουν? Επιλεκτικα κανουν οτι θελουν και ερμηνευουν τους κανονισμους οπως θελουν. Ντροπη τους. Δε σεβονται το κοπο που εχει κανει ο καθε ενας.
 

DeletedUser

Guest
Δεν εχουμε κανενα διαχειριστη. Παιζω με ενα λογαριασμο κι επειδη εχω πρεμιουμ θα απευθηνθω στην innogames. Στους κανονες λεει καθαρα οτι μπορουν να παιζουν 2 απο την ιδια συνδεση και τον ιδιο υπολογιστη αρκει να μην κανουν συντονισμενες επιθεσεις και μεταξυ τους. Δηλαδη αν παιζουν 10 ατομα απο ιντερνετ καφε θα τους μπαναρουν? Επιλεκτικα κανουν οτι θελουν και ερμηνευουν τους κανονισμους οπως θελουν. Ντροπη τους. Δε σεβονται το κοπο που εχει κανει ο καθε ενας.

Επισης στους κανονες λεει οτι απαγορευεται ενα ατομο να εχει πανω απο 1 λογαριασμο.Αμα παιζεις απο ιντερνετ καφε μπορει να σε παρει η μπαλα.Και εγω αν θελω φταιχνω 40 διαφορετικα accounts και λεω οτι ολοι στο internet cafe παιζουμε the west.Ποιος θα με πιστεψει?
Επισης...
grgiannhs
grgjohn

Δεν σου φαινεται πολυ περιεργο το ποσο μοιαζουν αυτα τα ονοματα?Δεν σου φαινεται επισης περιεργο οτι ειναι και οι 2 ιδρυτες στην ιδια πολη?
Στο ξαναλεω...
ΚΑΛΑ ΝΑ ΠΑΘΕΙΣ.Κανε αιτηση σε οποια εταιρια θες,δεν νομιζω να ασχοληθουν πολυ,αλλα πο ξερεις μπορει καποιος απο εκει να ενδιαφερθει για 1 ατομο στο ελληνικο The west.
Just do it!
 

DeletedUser

Guest
Ειναι περιεργο που εχουμε το ιδιο ονομα με τον ανιψιο μου που παιζουμε? Μαζι τη φτιαξαμε τη πολη γι αυτο ειμαστε ιδρυτες και ολοι οι αλλοι παικτες συμβουλοι. Αποκλεισατε και το mexicoalex που παιζει με την αδελφη του maria pentagiwtisa. Ο αποκλεισμος μας εγινε με υποθεσεις και μερολιπτικα.
Τωρα αν ασχοληθουν μαζι μου η οχι απο την innogames θα δειξει.
 

DeletedUser

Guest
Τα αποτελέσματα των ελέγχων δεν αποτελούν αντικείμενο δημόσιας συζήτησης. Αυτό πάει και στους 2 σας.

Από τη στιγμή που πιστεύει κάποιος ότι έχει αδικηθεί, έχει κάθε δικαίωμα να απευθυνθεί όπου νομίζει.

Για την ιστορία απλά αναφέρω, ότι ο Ripper ήταν moderator στο forum. Χωρίς να ξέρεις, μην το ανοίγεις. Δυσχεραίνεις την ήδη επιβαρυμένη θέση σου.
 

DeletedUser8

Guest
Στην αρχη εμπεναν με τους κωδικους μας, πουλουσαν αντικειμενα, εβλεπαν τις αποφυγη και τη στοχευση για να μας κερδιζουν σε μονομαχιες.

χαχα αυτο ειναι ποστ για υπογραφη.:rolleyes:
Πριν μιλησεις βουτα λιγο την γλωσσα στο μυαλο σου για να μην γινεσαι δημοσια ρεντικολο.



προς μοντ.
αν δεν βαριεστε βαλτε κανα κλειδωστε το.
 

DeletedUser

Guest
Ειναι περιεργο που εχουμε το ιδιο ονομα με τον ανιψιο μου που παιζουμε? Μαζι τη φτιαξαμε τη πολη γι αυτο ειμαστε ιδρυτες και ολοι οι αλλοι παικτες συμβουλοι. Αποκλεισατε και το mexicoalex που παιζει με την αδελφη του maria pentagiwtisa. Ο αποκλεισμος μας εγινε με υποθεσεις και μερολιπτικα.
Τωρα αν ασχοληθουν μαζι μου η οχι απο την innogames θα δειξει.

Τωρα καταλαβαινω...
Ειναι 2 οι περιπτωσεις:
-Ειστε 2 ατομα και εχετε 15 διφορετικους λογαριασμους και εχετε χασει το μετρημα.
-Εχετε μαζευτει ολη η οικογενεια και παιζετε The West.

Πιστεψε με φιλε μου οτι οι διαχειριστες δεν κοιτανε μονο τις IP,αλλα και πολλα αλλα
Απλα πες μου αν το θεωρεις εσυ περιεργο οτι:
χθες ο grgiannis και ο grgjohn στηθηκανε στο οχυρο ο ενας πισω απο τον αλλο και ας μην μιλησω για την ωρα...

Το μονο που εχεις να κανεις ειναι μια προσευχη και να μετανοιωσεις που γεμισες τον σερβερ πολλαπλα accounts.

ΥΓ:Πρωτη φορα βλεπω σχιζοφρενεια που ο παθων να νομιζει οτι ειναι ο ανηψιος του.Περαστικα...
 

DeletedUser

Guest
Φυσικα και στηθηκαμε μαζι αφου μαζι παιζουμε. Δεν εχει υπολογιστη, δε τον αφηνουν οι δικοι του να μπενει στο ιντερνετ παρα μονο παρουσια μου.
Που ειναι το παραξενο? Για ποια 15 accounts μιλας? Και με ποια εξουσιοδοτηση εσυ υποθετεις και λες ολα αυτα?
 

DeletedUser

Guest
Φυσικα και στηθηκαμε μαζι αφου μαζι παιζουμε. Δεν εχει υπολογιστη, δε τον αφηνουν οι δικοι του να μπενει στο ιντερνετ παρα μονο παρουσια μου.
Που ειναι το παραξενο? Για ποια 15 accounts μιλας? Και με ποια εξουσιοδοτηση εσυ υποθετεις και λες ολα αυτα?

1)Υπεθεσα δεν υποστηριξα κατι.
2)Και οι διαχειριστες πως θα καταλαβουν οτι οταν παιζεις εσυ ειναι και ο ανιψιος σου μπροστα?
3)Αυτα μου φαινονται παρα πολυ περιεργα.
4)Αν βγει το μπαν σου να μου πεις να φερω και εγω κατι ξαδερφια,αδερφια,φιλους και γνωστους να φτιαξουμε μια πολη και να παιζουμε απο το ιδιο pc ομαδικα.
5)Μας κοροϊδευεις μεσα στο μουτρα μας και περιμενεις να σου πουμε και ευχαριστω.
6)Διαβασε απο την αρχη τι εχεις γραψει και σκεψου πως εισαι καποιος αλλος ασχετος,θα δεις οτι ολα αυτα θα σου φανουν πολυ,μα παρα πολυ περιεργα...
7)Διαβασε τα προηγουμενα 6.
8)CU@ (See You Around)
 

DeletedUser

Guest
Φυσικα και στηθηκαμε μαζι αφου μαζι παιζουμε. Δεν εχει υπολογιστη, δε τον αφηνουν οι δικοι του να μπενει στο ιντερνετ παρα μονο παρουσια μου.
Που ειναι το παραξενο? Για ποια 15 accounts μιλας? Και με ποια εξουσιοδοτηση εσυ υποθετεις και λες ολα αυτα?


O κανονισμός είναι ξεκάθαρος. 1 user/account. Τίποτα περισσότερο. Κι από τη στιγμή που είχε γίνει και παλαιότερα παρατήρηση και είχες φάει και ban, θεωρείσαι υπότροπος.
 

DeletedUser

Guest
μαλον εσυ εισαι ο ασχετος γι αυτο δεν εχω κανενα λογο να μιλαω μαζι σου. φυσικα και δε περιμενω να με πιστεψεις επειδη δε θες να με πιστεψεις. δε καταλαβενω τη σταση σου εφοσον δεν εχεις να κερδισεις τπτ απο τον αποκλεισμο μου. ή μήπως έχεις?
 

DeletedUser

Guest
φυσικα και στηθηκαμε μαζι αφου μαζι παιζουμε. δεν εχει υπολογιστη, δε τον αφηνουν οι δικοι του να μπενει στο ιντερνετ παρα μονο παρουσια μου.
που ειναι το παραξενο? για ποια 15 accounts μιλας? και με ποια εξουσιοδοτηση εσυ υποθετεις και λες ολα αυτα?

φυσικα μπορει παντα ο καθε διαχειριστης να χρησιμοποιησει την τηλεπαθεια και την ενοραση του,που του δοθηκε μολις εγινε διαχειριστης, για να βρει ποιοι εχουν ανιψια και ποιοι παιζουν απο τον ιδιο υπολογιστη αλλα δεν ειναι το ιδιο ατομο.
 

DeletedUser

Guest
O κανονισμός είναι ξεκάθαρος. 1 user/account. Τίποτα περισσότερο. Κι από τη στιγμή που είχε γίνει και παλαιότερα παρατήρηση και είχες φάει και ban, θεωρείσαι υπότροπος.

Κανόνες
§1) Ένας λογαριασμός ανά παίκτη

Ο κάθε παίκτης έχει δικαίωμα να έχει μόνο έναν λογαριασμό ανά κόσμο. Η κοινή χρήση κωδικού με άλλους παίκτες απαγορεύετε.
Παραδείγματα:

* Επιτρέπεται να παίζουν 2 ή παραπάνω άτομα από τον ίδιο υπολογιστή ή/και σύνδεση Internet. Παρόλα αυτά επιτρέπεται ο καθένας να παίζει μόνο από τον λογαριασμό του και να δώσει μεγάλη σημασία στον κανόνα §2.

§2) Παίκτες με κοινή σύνδεση Internet

Παίκτες που έχουν κοινή σύνδεση Internet απαγορεύεται να προκαλούν ο ένας τον άλλο σε μονομαχία. Απαγορεύονται επίσης οι συγχρονισμένες μονομαχίες στον ίδιο παίκτη από 2 παίκτες με την ίδια σύνδεση Internet. Πρέπει να περάσουν τουλάχιστον 24 ώρες μετά από την κοινή σύνδεση για να μπορέσουν να ξανακάνουν μονομαχία.


Δε ξερω να διαβαζω ή μας κοροιδευετε? Τι απο αυτα καναμε που απαγορευεται? Πριν 6 μηνες τα ειχαμε ξαναπει με άλλο διαχειριστη και τα βρηκαμε. Τωρα παλι το ανακαλυψες εσύ?
 

DeletedUser

Guest
αν θες να τα πουμε στο δημοσιο προφιλ κανενα προβλημα.μην τα διαλυσουμε ολα εδω...
 

DeletedUser

Guest
Πας καλα άνθρωπε μου?
ποιος σου ειπε οτι οι διαχειριστές μπορούν να μπούνε σε λογαριασμούς η να δούνε μηνύματα κτλ κτλ????

ναι ρε οταν παίζεις με την γιαγια σου και τον παππού σου και την ξαδέρφη σου και τον γείτονα απο ενα pc με ιδια ονόματα με μια μικρή αλλαγή και συνδέσεις η μια πισω απο την άλλη θα μπαναρεσε.

θες να το καταλάβεις οκ δεν θες? δικό σου θεμα.

εισαι πολλαπλός λογαριασμός...αντε ερχοντε καθε μερα τικετ

"¨παίζει η θεια μου που τωρα έμαθε απο pc και μαθαίνει και τα παιδια της και παίζουν ολοι απο το pc μου, έχουμε ίδιους κωδικούς και ονόματα για να μην τα ξεχνάμε"

ρε δεν ντρεπεστε λιγο ρε.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή