cool όπλο

  • Δημιουργός θέματος eksatmisis
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
kool όπλο

Ποιο πιστεύευε ότι είναι το πιο cool weapon στο παιχνίδι;

Με μεγάλη διαφορά το κατάνα που έχει στην BP στο οπλοποιείο το "αιχμηρό ξίφος ξιφομαχίας", καλύτερα κατάνα να το έλεγαν, αλλά οκ είναι κουλ. Πείτε κι εσείς. Α ναι και η σφεντόνα καλή είναι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
σπασμενη κανατα...

και τα μυαλα στα καγκελα

το καλυτερο ονομα ομως το εχει το ''πλασαρω''

κεφαλια και γκολ
 

DeletedUser

Guest
Αιχμηρό σπαθί κονκισταδόρου...Πολυ cool ομως!!:p
 

DeletedUser

Guest
πλασάρω; ποιος το έχει να το δω; πείτε έναν παίχτη που τα έχει αυτά που λέτε για να τα βλέπουμε.
 

DeletedUser

Guest
πηγαινε δες στο οπλοποιειο του VATO LOCO WORLD

ειναι σαν τον γρανιτη σε style
 

DeletedUser

Guest
stone_pebble.png

αυτό το νούμπικο οπλάκι, wtf.

btw το σκουριασμένο σπαθί κονκισταδόρου πιο κλάσικ, αλλά το κατάνα ρε κοίτα τι όμορφο και συνάμα δολοφονικό:
sharp_foil.png
 

DeletedUser

Guest
lol και το peacemaker τι όνομα είναι τούτο για όπλο
peacemaker.png
 

DeletedUser

Guest
Αιχμηρό σπαθί ιππικού
sharp_sabre.png


Ωραιο και αυτο!!
 

DeletedUser

Guest
ripper nomizw na klidwsis i toulaxiton ean tsako8oun

iridanou μεσα στο chat πιστευω οτι εχουμε να κανουμε με πολιτισμενα ατομα με τα οποια μπορεις να συζητησεις χωρις να τσακωθεις.

Λοιπον ακουστε και την δικια μου γνωμη τοτε :D


Ο προ-προ-προ-προμπαρμπας μου ο Hernando Santso Pantso o 69os

SuperStock_1746-129.jpg


ειχε ενα πολυ coοl οπλο. Δηλαδη το οπλο του

henandos_conquistador.png


Ομως επειδη ηταν μπαγασας ( απο κει το πηρα και γω ) το κρυψε καπου και αφησε ενα σημιωμα με οδηγιες πως να το βρεις. Βεβαια η γυναικα του τα πηρε ασχημα μια μερα που ειχε μπει στο σπιτι με λασπομενα ποδια και εσκισε το σημιωμα σε 3 κομματια. Το ενα το εδωσε σε εναν ινδιανο για να τις δωσει κατι κιλιμια. Το δευτερο το ανταλλαξε για 5 μπυρες "infraction" . Και τελος το τριτο το πεταξε στα σκουπιδια.

Αυτα :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ααα μηπως λες για το σπαθι Hernando που ψαχνουν ολοι οι μανιακοι καομπουδες σε ολη την δυση? Καπου το ειχε παρει το ματι μου οταν εκανα prospecting αλλα δεν ηταν χρησος και το αφησα :/ :p
 

DeletedUser

Guest
DarkFox Το σπαθι του προ-προ-προ-προμπαρμπα σου μπορει να μην εχει βρεθει, ομως το τελευταιο κομματι του χαρτη το εχει ο θειος μου που ειναι ρακοσυλλεκτης!!! Το εχει καδραρει διοτι νομιζει οτι ειναι καποιος θυσαυρος!!! Ολοι τον κοροϊδευαμε , αλλα τωρα ......

Ενδιαφερεσαι??!!:D
 

DeletedUser

Guest
iridanou μεσα στο chat πιστευω οτι εχουμε να κανουμε με πολιτισμενα ατομα με τα οποια μπορεις να συζητησεις χωρις να τσακωθεις.

Λοιπον ακουστε και την δικια μου γνωμη τοτε :D


Ο προ-προ-προ-προμπαρμπας μου ο Hernando Santso Pantso o 69os

SuperStock_1746-129.jpg


ειχε ενα πολυ coοl οπλο. Δηλαδη το οπλο του

henandos_conquistador.png


Ομως επειδη ηταν μπαγασας ( απο κει το πηρα και γω ) το κρυψε καπου και αφησε ενα σημιωμα με οδηγιες πως να το βρεις. Βεβαια η γυναικα του τα πηρε ασχημα μια μερα που ειχε μπει στο σπιτι με λασπομενα ποδια και εσκισε το σημιωμα σε 3 κομματια. Το ενα το εδωσε σε εναν ινδιανο για να τις δωσει κατι κιλιμια. Το δευτερο το ανταλλαξε για 5 μπυρες "infraction" . Και τελος το τριτο το πεταξε στα σκουπιδια.

Αυτα :rolleyes:
DarkFox... o προ-προ-προ-προμπαρμπαs mou itane skoupidiaris o gitonas tou itan indianos o προ-προ-προ-προμπαρμπαs mou pou itan lipon skoupidiaris vrike mia mera ena skismeno xarti pou egrafe: "Hernando Sa"..itan skismeno kai den mporouse na di ti itan i le3i..lipon mia mera o gitonas tou ide to skismeno xarti tou προ-προ-προ-προμπαρμπα mou kai tou lei exo ena xarti pou mou ton edose prin ligo kero mia gineka..kai grafi pano tou: "ntso Pantso o 69os"..meta kitaktikan i dio sta matia kai enosan tous dio xartes!!!i le3i pou sximatistike itan: "Hernando SantsoPantso o 69os"..tote katalavan oti itan enas xarti me to 8isavro pou itan to perifimo spa8i tou Hernando...apo ekino ton kero aftoi i dio eginan filoi kai e4axnan to spa8i tou Hernando..omos tous elipe to 3o kai telefteo kommati gia na simpliro8i to pazl..apo kino ton kero kanenas den ema8e tipota gia tous xartes..ospou mia mera o προ-προ-προ-προμπαρμπαs mou kai o indianos vre8ikan temaxismeni se ena kala8o tis anakiklosis..!!!
 

DeletedUser

Guest
λολ ναι οκ και νομίζεις θα το πιστέψουμε τώρα αυτό.
 

DeletedUser184

Guest
telio

to peacemaker einai to pio telio kai cool oplo pou iparxei sto oplourgeio...
 

DeletedUser

Guest
Το πιο cool όπλο είμαι εγώ [ :cool: ]!!
Σου δίνω

Ζημιά: 60-100
10+ Χαρισματικότητα
10+ Εμφάνιση
10+ Δύναμη
 

DeletedUser

Guest
ego ime to kalitero oplo...


attack: N/A

skills: max

timi agoras: $0
timi polisis: $918461836193930027193718118920178401718:eek::eek::eek:
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή