Ccp v.s. Ccp

DeletedUser

Guest
1 εικόνα = 1000 λέξεις ...
attachment.php
 

Συνημμένα

  • CCP V.S. CCP !.jpg
    CCP V.S. CCP !.jpg
    79,9 KB · Προβολές: 408

DeletedUser

Guest
δεν είμαι ccp, απλά μέλος του οχυρού από την αρχή.
αυτό που γράφεις συμβαίνει, επειδή δεν ξέρεις την ιστορία του πως εξελίχθηκαν κάποια πράγματα καλό είναι να μη γράφεις σχόλια που αναδεικνύουν στην καλύτερη περίτωση χαμηλό iq...
 

DeletedUser

Guest
οτι να'ναι ,, .. κ ανοιγει κ θεμα οτι κ καλα εκανε κ ανακαλυψη ..

πρακτωρ θου βου
 

DeletedUser

Guest
οτι να'ναι ,, .. κ ανοιγει κ θεμα οτι κ καλα εκανε κ ανακαλυψη ..

πρακτωρ θου βου

000.παντως αν το εβλεπα εγω θα ελεγα το ιδιο.μερικες φορες ομως ειναι κατι πολεις που αντιγραφουν ονοματα μεγαλυτερων ταχα οτι ειναι σε υπερσυμμαχια.
 

DeletedUser

Guest
To σωστό επίσης είναι ''παρατηρείτε''
εκτός από θου βου 000
είσαι κι ανορθόγραφος τζουτζούκι μου
 

DeletedUser

Guest
παιδια νομιζω τωρα ξεπερασαμε το οριο ετσι;;;αν το βλεπαμε εμεις το ιδιο θα λεγαμε.ειδικα αν δεν ειχαμε ιδεα.και ολοι κανουμε ορθογραφικα λαθη.ανθρωποι ειμστε.
 

DeletedUser

Guest
εκτός από να του τα χώνετε και να το παίζεται έξυπνοι δεν του λέτε και τι έγινε ακριβώς?
 

DeletedUser

Guest
ακουμε.αλλωστε και εγω εχω περιεργεια.
 

DeletedUser

Guest
δεν είμαι ccp, απλά μέλος του οχυρού από την αρχή.
αυτό που γράφεις συμβαίνει, επειδή δεν ξέρεις την ιστορία του πως εξελίχθηκαν κάποια πράγματα καλό είναι να μη γράφεις σχόλια που αναδεικνύουν στην καλύτερη περίτωση χαμηλό iq...

ΕΧΕΙ χαμηλο iq;)
δεν το λεω γιατι δε θελω να τον ρεζιλεψω αλλα εγω τον περναω ακριβως 35 ποντους. το δικο μου ομως δεν ειναι 146 μην νομιζετε:eek::p

εντω μεταξυ, συγνωμη για την περιεργεια μου, αλλα οντως, τι εγεινε;
 

DeletedUser

Guest
Δεν έγινε τίποτα ιδιαίτερο η Calma πήρε τ'οχυρό στην αρχή και δέχτηκε κάποιες σποραδικές επιθέσεις από πόλεις των CCP, εναντίον των οποίων πολέμησα κι εγώ (αν θυμάμαι καλά). Στη συνέχεια όταν οι επιθέσεις σοβάρεψαν οι CCP βοήθησαν στην άμυνα του οχυρού και τα παιδιά της Calma αποφάσισαν να μπουν σ'αυτή την οικογένεια.
Κλασσικά πράγματα... συνηθισμένα στο παιχνίδι.

Δεν κρίνω την επιλογή τους, κρίνω το post που παρουσιάζει - τελείως λανθασμένα - την εν λόγω συμμαχία σα γελοία.
 

DeletedUser

Guest
Φίλε με το χαμηλό iq, και φίλοι με την υψηλή περιέργεια η απορία σας θα λυθεί άμεσα.

1. Η Calma έγινε μέλος της CCP μόλις πριν 2 μέρες (Σαββατο 10 οκτωβριου κοιτώντας το φορουμ της πόλης).

2. Οι μάχες έγιναν Ιούλιο κι Αύγουστο κι ήταν άμαζες.

3. Η Calma δεν ηταν συμμαχος της CCP τότε και μάλιστα πριν την έλευση των οχυρών διαφωνούσαμε με την έννοια συμμαχία στον κόσμο του west.

4. Με την έλευση των οχυρών όμως οι περισσότεροι έκαναν σαν 13χρονα που ανακάλυψαν τη μαλ@κι@. Κάθε τρεις και λίγο μας έκαναν επίθεση.

5. Μέσα από τις άμυνες στο Μόχικανς φτιάχτηκε η καλή μας σχέση με τη CCP και προσχωρήσαμε στην οικογένεια CCP. Αλλά και να μην γινομασταν μέλη η CCP δεν υπήρχε περίπτωση στις παρούσες συνθήκες να μας επιτεθεί.

Ελπίζω να σου λύθηκε η απορία "13χρονε" φίλε...
 

DeletedUser

Guest
ετσι ακριβως ..

κ κατι αλλο οι πολεις που κανανε τις επιθεσεις αν κ CCP δεν ειχαν καμια σχεση με μας λειτουργησαν οπως ειπε κ ο Dimis1987 εντελως παιδιαστικα .
(απο περιεργεια μαλλον γιατι μολις ειχανε μπει τα Οχυρα)

χωρις εμεις σαν συμμαχια νε ξερουμε τιποτα μες το κατακαλόκαιρο πηγαν 5 ατομα κ καναν μια-δυο επιθεσεις στο πουθενα ,μονοι τους ..
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
νομίζω πως οι ημερομηνίες τα λένε όλα! ιούλιος....αύγουστος....και μετά αρχίζει η πραγματική δράση...
για μένα; πολύ καλά έκαναν οι πόλεις και τέσταραν τι σημαίνει μάχη οχυρών!
ήταν τεστ για όλους! καινούργιο πράγμα, δεν το ξέραμε η μεγάλη πλειοψηφία, γιατί όχι; και να μην ήξερε η μητρική και τι έγινε; μήπως ο καθένας ενημερώνει με ποια άτομα θα μονομαχήσει σήμερα;
τώρα άρχισε να διαμορφώνεται ο κ1! και εις κ2 (και μετά κ3 για όσους) με υγεία!
 
Κορυφή