BUG Η επιθεση των Wogons

  • Δημιουργός θέματος Greekcod
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Παιδια μπορει να με βοηθησει κανενας?! ειμαι στην αποστολη Ηρεμησε τον Wogon. εκει που μονομαχεις μαζι του.

"Χρειάζεται:
- Πυροβόλησε τον/την Ο Αρχηγός των Wogon" εε λοιπον τον προκαλω σε μονομαχια,του κανω 500 ζημια τουλαχιστον,αλλα δεν ολοκληρωνεται.μου γραφει "Προσοχη Δεν μπορεσες να σκωτοσεις τον Αρχηγος των Wagons" και την σπαμμαρω συνεχεια ωστε να γινει.πρεπει να τον εχω προκαλεσει σε μονομαχια τουλαχιστον 50 φορες,με 500 ζημια καθε φορα! και δεν ολοκληρωνεται,επισης προσπαθησα να ακυρωσω την αποστολη και να την ξαναπαρω,αλλα παλι τα ιδια! καμια βοηθεια!? σας παρακαλω....
Βρισκομαι στον Buffalo. Lvl 87 ιδιο ονομα. :sad
 

DeletedUser6106

Guest
Χρειάζεται λιποθυμία με την μία! Δεν συνυπολογίζονται οι ζημιές! Έχει ίδια ζωή με εσένα! Οπότε ρίχνεις την ζωή σου περίπου στο 700 με npc και βαράς!
 

DeletedUser

Guest
γιατι να ριξω τη ζωη μου στο 700;

αν μειωθει η ζωη μου μπορει να λιποθυμησω
 

dimitrisCh

Μέλος
Για να λιποθυμήσει πρέπει η ζημιά να είναι τουλάχιστον 90% της ζωής του παίκτη την στιγμή της μονομαχίας.
 

DeletedUser

Guest
την εριξα στο 380,αλλά...

αλλά ούτε τώρα δεν έγινε κάτι.Άλλαξα οπλα, αλλά πάλι τίποτα
 

dimitrisCh

Μέλος
Εναλλακτικά λιποθυμάς και τον μονομαχείς με ελάχιστη ζωή και πέφτει με την πρώτη βολή. Δεν χρειάζεται να είσαι στον δότη για την μονομαχία.

Και δεν είναι απαραίτητο βέβαια να τον λιποθυμήσεις με 1 βολή.
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser3157

Guest
1. Ο πιο ευκολος τροπος ειναι να λιποθυμισεις και να τον βαρεσεις με 0 ζωη. Χανεις ομως την ενεργεια σου, ετσι κοιταξε να σου εχει μεινει λιγη.

2. Αλλος τροπος ειναι να κανεις μονομαχιες με NPC ή δουλειες με μεγαλο κινδυνο για να χασεις ζωη. Το ρισκο ειναι πως μπορει να λιποθυμισεις κατα λαθος..ετσι κανεις την λυση 1.
 
Κορυφή