Bug Ενεργειας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4459
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser4459

Guest
Ειναι παλιο βεβαια αλλα δε ξερω αν εχει αναφερθει.

Ενω εχω κανει φρεσκο log in και βαζω 3 2ωρα στη σειρα (ή και λιγοτερα,δεν εχει σημασια),μετα απο καποια ωρα και εφοσον αλλαξω ταμπς στον μοζιλα μου δειχνει οτι εχω παραπανω ενεργεια απο οση πραγματικα εχω. Φυσικα αν παω στο "Χαρακτηρας" πανω αριστερα μου κανει refresh τα νουμερα και ειναι ολα οκ.

Μηπως γινεται μονο σε εμενα αυτο?
 

DeletedUser

Guest
μηπως ανοιξες αλλον χαρακτηρα σε αλλο ταμπ, αλλα στον ιδιο κοσμο; αν ναι, τοτε τα συγχεει. αλλιως δν ξερω τι μπορει να ειναι. εκτος κι αν μιλας για ενα-δυο ποντους ενεργειας, οποτε ενταξει ειναι φυσιολογικο να μν το φορτωνει αμεσως.
 

DeletedUser

Guest
Δεν θεωρείται bug αυτό... απλά ένας refresh θέλει..
 

DeletedUser4459

Guest
Οχι παιδια,εναν χαρακτηρα εχω και παιζω μονο στον κοσμο 2.
Επισης το ξερω οτι θελει απλα ενα refresh αλλα γινεται απο μονο του. Δηλαδη αυξανεται η ενεργεια πολυ ενω στη πραγματικοτητα δεν ισχυει. Δεν ειναι οτι φταινε καποια παλια cookies κλπ.
 

DeletedUser

Guest
Δεν είναι bug, απλά κολλάει ο σέρβερ...

Ίσως είναι cookies τώρα που το σκέφτομαι γτ λες πως δεν είναι αυτά;
 

DeletedUser

Guest
συμβαινει και μενα συχνα οταν ακυρωνω υπνο
κολλαει και νομιζει οτι ακομα κοιμασαι
με ρεφρες φτιαχνει ευκολα, δεν ειναι και τιποτα σημαντικο
 

DeletedUser482

Guest
Αν δεν επανέρχεται με refresh και επαναλαμβάνεται συχνά τότε κάνε αίτηση υποστήριξης.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4459

Guest
Οταν μπαινω στο παιχνιδι τοτε δημιουργει νεο cookie. Μου το κανει παντα οποτε δεν φταινε τα παλια cookies.
Τεσπα,δεν ειναι σημαντικο οπως ειπαν και παραπανω,απλα ειπα να ενημερωσω μηπως ειναι κατι που φτιαχνει ευκολα.
Ας κλειδωσει.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή