Black pirates

  • Δημιουργός θέματος Evender
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
νομιζω οτι ηρθε η ωρα να σας ανακοινωσω οτι και στον κοσμο 2 σε λιγες μερες θα γινει η black pirates kai στον κοσμο 2 .αν καποιος επιθυμει να γινει μελος θα παρακαλουσα να μου στειλει μηνυμα με την κατηγορια που θα επιλεξει και πως παιζει τα aditutes(που βαζει τισ ιδιοτητες και τισ ικανοτητες).κυριως θελουμε μελη που να εχουν ορεξη για το παιχνιδι.δεν προκαλουμε κανεναν δε θελουμε διαμαχες με κανεναν.


Εdit, spiderdog98:Παιδιά το άχρηστο μέρος το διέγραφα γιατί είχαμε βγει εκτός θέματος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ήταν μια από τις πόλεις στις οποίες πάντα ήθελα να συμμετέχω για να δω την οργάνωση άλλα δεν μπορώ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser293

Guest
Offtopic: Πόσο μου αρέσει να βλέπω θέματα με τίτλο το όνομα μας να βγαίνουν εκτός κανόνων. Βέβαια μετά το διώξιμο με τις κλωτσιές του Greeniaris δεν περίμενα να γίνει κάτι τέτοιο... Και, το σαμποτάζ εναντίων μας συνεχίζετε (αστειεύομαι φυσικά :p:p)

Intopic:Είναι αλήθεια ότι η οργάνωση μας σαν πόλη ήταν υποδειγματική, βέβαια αργότερα χάλασε το πράγμα, λίγο η έλλειψη χρόνου, λίγο η έλλειψη στόχου μετά το πρώτο μαξάρισμα, λίγο τα συνεχή χακαρίσματα σε μέλη μας τα οποία είχαν κωδικό 17+ ψηφία. Μας έκαναν να σταματήσουμε να παίζουμε το παιχνίδι όπως παλιά... Σαν πειρατές πάντοτε δεν δίναμε βάση σε αυτά, αλλά φτάσαμε σε ένα σημείο πολλά μέλη μας να το παρατήσουν γι αυτόν τον λόγο...

Γι αυτό ένα είναι σίγουρο, ότι οι βάσεις υπάρχουν, η διαδικασία για μας είναι γνωστή, το όνομα μας κι αυτό γνωστό και επίσης μακριά από οποιοδήποτε σκάνδαλο περί παραβίασης κανόνων παιχνιδιού αλλά και ηθικής.

Το συμπέρασμα, αν είστε στον κόσμο 2 και θέλετε να ασχοληθείτε σοβαρά με το παιχνίδι (όταν λέμε σοβαρά εννοούμε σαν παιχνίδι που είναι και τίποτα παραπάνω) η Black Pirates του κόσμου δύο είναι η καλύτερη επιλογή...

@nigeo & Zekapacho: Η συνταγή δοκιμασμένη στις φυλετικές μάχες κόσμος 1. Είμαστε απόγονοι αυτών που πρωταγωνιστούν στον μεσαίωνα, μετά την διάσχιση του Ατλαντικού ασχοληθήκαμε για λίγα χρόνια με την πειρατεία στα νερά του κόλπου του Μεξικού οι ειδήσεις για τον πλούτο που βρίσκεται στα βάθη της νέας ηπείρου ήταν μαγικές και κάθε φορά που δέναμε σε κάποιο λιμάνι όλο και περισσότερες φωνές από το πλήρωμα ακούγονταν. Ώσπου ο καπετάνιος Overmind πήρε την απόφαση να δέσει το πειρατικό, κι εμείς αποβιβαστήκαμε και ψάξαμε την τύχη μας με αποτέλεσμα το banner που βλέπεις στην υπογραφή μου...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1777

Guest
ολα κατασκευη εγω αρα ειμαι μεσα θα βοηθαω παρα πολυ στο κοσμο 2 ονομαζομαι mitsos 2 το theo99 δεεν γινοταν
 
Κορυφή