BLACK LIST: Ace

  • Δημιουργός θέματος overmind
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
οχι. μπορούν τα άτομα που είναι σε πόλη να χτυπούν αυτούς που δεν ανήκουν σε κάποια. μόνο αμυντικά μονομαχούς οι εξωτερικοί. δεν θα μπορεί να μου κάνει επίθεση!

Πού το διάβασες αυτό? :confused:
 

DeletedUser

Guest
με την 1.17 θα γίνονται και μονομαχίες με άτομα που δεν βρίσκονται σε κάποια πόλη. δηλαδή όσα άτομα ανήκουν σε πόλη που έχει νεκροθάφτη θα μπορούν να χτυπούν άλλους που ούτε καν ανήκουν σε πόλη, και αυτο δεν το λέω εγώ, αλλά οι ρυθμίσεις στον αγγλικό σέρβερ σε μετάφραση που αν πρόσεχες πριν από 3 μέρες υπήρχαν πρώτο θέμα στο σαλούν.
 

DeletedUser

Guest
Αυτό δε σημαίνει απαραίτητα ότι μπορούμε να προκαλόυμε παίχτες εκτός πόλης...:confused:
 

DeletedUser

Guest
Εγώ το ξέρω Tsan εκτός αν με γελάνε τα λίγα αγγλικά μου.
Και δεν έχω δει καμμία άλλη αντίθετη ανακοίνωση ούτε στον αγγλικό server ούτε εδώ.
Αν οντως ο Macacas είδε κάτι άλλο ας μας πει πού γράφτηκε...
 

DeletedUser8

Guest
auto pou ebales phoinika leei oti 8a ginonte monomaxies ektos polis
oxi oti 8a ginonte me atoma pou den anikoun se polis...
malon o macaca perdeutike...
 

DeletedUser

Guest
Μέχρι τώρα, ως γνωστόν, για να μονομαχήσεις με κάποιον θα πρέπει να πας στην πόλη του, ανεξάρτητα πού βρισκόταν ο αντίπαλος.
Αυτό που θέλουν να κάνουν οι developers, είναι οι μονομαχίες να γίνονται στο σημείο που βρίσκεται ο αντίπαλος, κάτι σαφώς πιο ρεαλιστικό. Παρόλα αυτά, δεν αναφέρουν ότι αυτή η αλλαγή θα γίνει οπωσδήποτε στην επόμενη έκδοση, την 1.17. Είναι αλλαγή που προγραμαμτίζουν να γίνει μέσα στο 2009.
Στην έκδοση 1.17 πιθανότατα θα μπουν τα σετ αποστολών για τον κάθε χαρακτήρα ("δότης αποστολής")
 

DeletedUser

Guest
δηλαδή τώρα για να με μονομαχήσουν θα έρθουν σε μένα;
παδια εγώ μπερδεύτηκα. νομιζα πως οι μονομαχίες θα γίνονται με αυτον τον τρόπο. αυτό όμως δεν σημαίνει πως δεν θα γίνονται μεταξύ ατόμων που δεν ανήκουν σε πόλεις!
 

DeletedUser

Guest
Προς το παρόν για να γίνει μια μονομαχία θα πρέπει και ο επιτιθέμενος και ο αμυνόμενος να ανήκουν σε κάποια πόλη, το λέει εξάλλου και στη "Βοήθεια" στο menu του παιχνιδιού.
Αν τώρα το αλλάξουν μελλοντικά (κάτι που μέχρι στιγμής δεν αναφέρθηκε), αυτό είναι άλλο θέμα.
 

DeletedUser

Guest
έλα βρε! σιγά μην δε σε βάζαμε! να χάναμε τέτοιο λεβέντη; πρώτο πρώτο σε έχουμε. εκτός αν απαντήσεις στις εξής ερωτήσεις στον προσωπικό σου λογαριασμό σωστά.
 

DeletedUser

Guest
+φωνω μαζι σας.Κατι τετοιοι παιχτες πρεπει να αποκοπτονται και να καταδιωκονται απο ολους μεσ' το game.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή