BLACK LIST: Ace

  • Δημιουργός θέματος overmind
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Ο παίκτης ace είναι από σήμερα σε μαύρη λίστα από τους πειρατές.

Ace Στις 23/12/08 η ώρα 11:29
Tha mporousa na exw ena oligolepto paso
Den tha katsw polu maximum 3 leptakia na aloklirwsw tis agores mou
basika enan gaidaro pithanon na agorasw mono
molis agorasw tha katathesw kai 150 sto thisaurofilakio tis polis


Ζήτησε να μπει στην πόλη για εμπόριο και άρχισε να στέλνει απειλητικά μηνύματα σε άλλες πόλεις. Εμείς σαν πειρατές δεν έχουμε καμία σχέση με το συγκεκριμένο πεντάχρονο, του ζητήσαμε ευγενικά να βγει μόνος του όταν είδαμε οτι κάνει κατάχρηση χρόνου παραμονής και τελικά είδαμε οτι ήρθε να δημιουργήσει προβλήματα. Σε λίγο που θα μπορούμε θα τον πετάξουμε έξω.

Ως εκ τούτου...ο παίκτης μπαίνει σε μαύρη λίστα. Σε όποια πόλη και αν ενταχτεί από εδώ και πέρα εμείς σαν πειρατές θα τον βαράμε συνέχεια (και μαζί και τους συμπολίτες του). Αν τον δούμε σε άλλη πόλη θα ενημερώσουμε πρώτα τους ιθύνοντες εκεί για το ποιόν του ώστε να τον πετάνε έξω από κάθε πόλη που πηγαίνει.

Αυτές οι ενέργειες κοινοποιούνται προς παραδειγματισμό άλλων παικτών που πιθανόν θέλουν να δημιουργήσουν προβλήματα και που στο τέλος θα πλήξουν τη διαδικασία του εμπορίου την οποία έχουν καλοδεχτεί και προωθούν πάρα πολλές πόλεις.
 

DeletedUser

Guest
φίλε, όλα αυτά, πόσους νομίζεις θα ενδιαφέρουν;;;
 

DeletedUser

Guest
Oxi esena pantws...giati apantises?

To filaraki mou omws ton Peter Pan apo tin poli Fools Gold(kai apo alles poleis pou pithanon na esteile minimata to sygkekrimeno paparaki o ace) pou kopaniomaste politismena toso kairo tous endiaferei.

Kala xristougenna se olous.
 

DeletedUser

Guest
αν είναι έτσι εγώ συμφωνώ μαζί σου. αλλά γιατί να χτυπήσεις και τους συμπολίτες του; δεν θα φτάνει που δεν θα έχει χρήματα και θα τα χάνει κάθε τόσο; δεν θα προσφέρει τίποτα και έτσι θα τον διώξουν. τα υπόλοιπα παιδιά δεν φταίνε σε τίποτα.
 

DeletedUser

Guest
αν είναι έτσι εγώ συμφωνώ μαζί σου. αλλά γιατί να χτυπήσεις και τους συμπολίτες του; δεν θα φτάνει που δεν θα έχει χρήματα και θα τα χάνει κάθε τόσο; δεν θα προσφέρει τίποτα και έτσι θα τον διώξουν. τα υπόλοιπα παιδιά δεν φταίνε σε τίποτα.

θα χτυπήσουμε τους συμπολίτες του επειδή ο σκοπός είναι να μην τον πάρουν σε καμία πόλη όχι να χάνει αυτός τα λεφτά του.
 

DeletedUser

Guest
καλά. αν είναι όμως περιμένετε να απαντήσουν στο μήνυμά σας μια μέρα. και στείλτε το σε όσους μπορούν να τον διώξουν από την πόλη. εχω και μια απορία. αν αυτός έχει εξαφανιστεί μίλια μακριά από την πόλη σας δεν θα βαριέστε να τρέχετε μέχρι εκεί; και κάτι άλλο: μέχρι πότε θα τον καταδιώκετε; δεν μπορεί να διαρκέσει αυτό αιώνια!
 

DeletedUser8

Guest
auto einai?

Ace
BLACK PIRATES
Επίπεδο 12
Επίπεδο μονομαχίας 15
Κατάταξη 1854
?

giati autos einai akoma stous BP:confused:
 

DeletedUser8

Guest
καλά. αν είναι όμως περιμένετε να απαντήσουν στο μήνυμά σας μια μέρα. και στείλτε το σε όσους μπορούν να τον διώξουν από την πόλη. εχω και μια απορία. αν αυτός έχει εξαφανιστεί μίλια μακριά από την πόλη σας δεν θα βαριέστε να τρέχετε μέχρι εκεί; και κάτι άλλο: μέχρι πότε θα τον καταδιώκετε; δεν μπορεί να διαρκέσει αυτό αιώνια!

re prepi na ton kinigisoun mexri na stamatisi to game..
e3alou i epikiri3eis einai meros tis agrias disis:rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
καλά. αν είναι όμως περιμένετε να απαντήσουν στο μήνυμά σας μια μέρα. και στείλτε το σε όσους μπορούν να τον διώξουν από την πόλη. εχω και μια απορία. αν αυτός έχει εξαφανιστεί μίλια μακριά από την πόλη σας δεν θα βαριέστε να τρέχετε μέχρι εκεί; και κάτι άλλο: μέχρι πότε θα τον καταδιώκετε; δεν μπορεί να διαρκέσει αυτό αιώνια!

Isws na min to to ethesa swsta, alla prwra tha enimerwsoume gia to poion tou kai tha perimenoume na ton diwksoun kai meta an doume oti ton kratane (pou simainei oti ton apodexontai, ara idioi einai) tote tha arxisoume na barame sistimatika. Ekei tha doune kai tis dyo poleis twn peiratwn na skane panw tous kai min pei kanenas tipota oti "xrisimopoioume" tous arithmous mas adika.Tha tous xrisimopoiisoume kai me to dikio mas.
 

DeletedUser8

Guest
doste kai kana xrimatiko poso se opion ton stili gia ipno(tou midenisi tin zoi)
 

DeletedUser

Guest
κανείς δεν είπε τίποτα πως χρησιμοποιείτε τους αριθμούς σας κάπως ή άδικα. το παιδί μπορεί καλλιστα να μείνει εκτός πόλεως, αφού δεν μπορεί να του κάνει τίποτα κανείς, να ξεκουραστεί σε ξενοδοχείο όποτε θελήσει και αν χρειαστεί να προμηθευτεί κάτι από μια πόλη, 3 λεπτά είναι αρκετά. αλλιώς αν χρειαστεί να μείνει για λίγο σε μια πόλη μπορεί να συνεννοηθεί με τους κατοίκους της για καποια αποστολή που θα χρειαστεί ίσως. με αυτό το σκεπτικό μόνο η επικύρηξή του από σας θα είναι άσκοπη. αυτός θα μπορεί να φτιάχνει ανενόχλητος της περιουσία του έξω από τις πόλεις που θα υπάρχουν χωρίς να έχει εσάς στο κεφάλι του.
 

DeletedUser

Guest
οχι! αρκεί ένα κλικ στο ακύρωση. εγω μόλις που είχα δεχτεί κάποιον και δοκίμαζα τα κουμπιά το πάτησα και τσουπ έφυγε. μετά ξαναήρθε το παιδί αλλά εγώ εμαθα τα κουμπιά.
 

DeletedUser

Guest
οχι! αρκεί ένα κλικ στο ακύρωση. εγω μόλις που είχα δεχτεί κάποιον και δοκίμαζα τα κουμπιά το πάτησα και τσουπ έφυγε. μετά ξαναήρθε το παιδί αλλά εγώ εμαθα τα κουμπιά.

δεν υπάρχει ακύρωση πλέων... μόνο απέλαση.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή