*********

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser3288
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser3288

Guest
παιδια αυριο ειναι τα γενεθλια του phoinika τι δωρο να του παρουμε?;)
 

DeletedUser

Guest
styliane δεν την παλευεις καθολου ή μου φαινεται?
 

DeletedUser

Guest
Ας μας ανοίξει πρώτα το προφίλ του και εμείς θα του πάρουμε την άδεια να ποστάρει στο Εύρηκα - Εύρηκα και επίσης θα τον κάνουμε κανονικά phοinikas και όχι αστεράκια :p:D
 

DeletedUser3288

Guest
να ειδατε καποιος να γραψει ********* να δεις
 

DeletedUser3288

Guest
πω πω ενα θεματακι ανοιξαμε και αρχισανε στο σπαμ:mad: ας κλειδοθει:mad:
 

DeletedUser

Guest
μα αυτο δεν ειναι θεμα...βλακεια ειναι!
για καθε ατομο που εχει γενεθλια θα κανουμε και απο ενα θεμα????
 

DeletedUser

Guest
δεν την παλευεις ρε στυλιανε..... adios amigo τα λεμε σε ενα μηνα! :rolleyes:
 

DeletedUser

Guest
ξεχνανε πολλοι απο δω μεσα οτι ο φοινικας εμαθε σε πολλους εδω μεσα οτι ξερουν απο west κ εκεινος ηταν που μας φανερωσε αποστολες κρυφες μεχρι τοτε κ ιδεες αναπτυξης για δουλειες κ αποστολες..... αν υπαρχουν καποια ατομα που ξερουν απο west τα χρωστανε ολα σε εκεινον! οταν ο φοινικας επαιζε west εσεις ρωτουσατε που θα βρουν καπνο κ ζαχαρη! χρονια πολλα τεο οτι επιθυμεις υγεια πανω απο ολα!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
hpbd2u

Το μήνυμα που καταχωρήσατε είναι πολύ σύντομο. Παρακαλώ αυξήστε το μήνυμά σας κατά 10 χαρακτήρες τουλάχιστον.
 

DeletedUser1509

Guest
χρονια σου πολλα φοινικα οτι επιθυμεις;);)
 

DeletedUser

Guest
χρονια πολλα στο παιδι και μπραβο του που εμαθε πολλα ατομα πως να παιζουν west. το οτι ανοιγεται θεμα ειδικα για να ευχομαστε στο παιδι παει πολυ και δεν τον τιμα καθολου γιατι ο καθενας οπως καταλαβατε λεει οτι θελει και λερωνει αυτο το θεμα. αμα εχει κλειστο το προφιλ του υπαρχουν και τα μηνυματα στο παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
Χρονιά Πολλά!Άντε και καλύτερα drops!Θα συμφωνήσω με Serra ότι ο Φοίνικας έμαθε σε πολλούς το west και μας αποκάλυψε πράγματα που δε θέμα ξέραμε ποτέ.Ποτέ δεν είπε ''δε σας λέω,βρείτε το μόνοι σας'' και ότι έβρισκε το μοιραζόταν με εμάς.Μπράβο Phoinika χρόνια πολλά και πάλι
 

DeletedUser184

Guest
χρόνια πολλά.γιατι ομως δεν μπορούμε να γράψουμε στο προφιλ του?/
 

DeletedUser

Guest
ξεχνανε πολλοι απο δω μεσα οτι ο φοινικας εμαθε σε πολλους εδω μεσα οτι ξερουν απο west κ εκεινος ηταν που μας φανερωσε αποστολες κρυφες μεχρι τοτε κ ιδεες αναπτυξης για δουλειες κ αποστολες..... αν υπαρχουν καποια ατομα που ξερουν απο west τα χρωστανε ολα σε εκεινον! οταν ο φοινικας επαιζε west εσεις ρωτουσατε που θα βρουν καπνο κ ζαχαρη! χρονια πολλα τεο οτι επιθυμεις υγεια πανω απο ολα!

καλα λεει.χρονια πολλα και απο εμενα
 

DeletedUser

Guest
Ειδα και εχθες το thread και δεν προλαβα να ποσταρω γιατι επρεπε να φυγω.Δεν ειναι λογικο να ανοιγουμε θεματα για οποιον εχει γεναθλια,αλλα απο την αλλη ο ********* δεν ειναι οποιος και οποιος,εχω ακουσει και εχω δει οτι εκανε αλματωδη προοδο στο παιχνιδι και οτι εμαθε σε πολλους τα μυστικα του.Αρα το μονο που μενει ειναι να πω και εγω μερικες ευχες-γλειψηματα στο υπερτεραστιο,φοβεροεκπληκτικο,σουπερ-ντουπερ Phoinika:
-Χρονια πολλα και ευχαριστουμε για ολα (οταν λεμε ολα,εννοουμε ολα).Αυτο μονο τελος...
 

DeletedUser

Guest
ειδα και εχθες το thread και δεν προλαβα να ποσταρω γιατι επρεπε να φυγω.δεν ειναι λογικο να ανοιγουμε θεματα για οποιον εχει γεναθλια,αλλα απο την αλλη ο ********* δεν ειναι οποιος και οποιος,εχω ακουσει και εχω δει οτι εκανε αλματωδη προοδο στο παιχνιδι και οτι εμαθε σε πολλους τα μυστικα του.αρα το μονο που μενει ειναι να πω και εγω μερικες ευχες-γλειψηματα στο υπερτεραστιο,φοβεροεκπληκτικο,σουπερ-ντουπερ phoinika:
-χρονια πολλα και ευχαριστουμε για ολα (οταν λεμε ολα,εννοουμε ολα).αυτο μονο τελος...

+φωνω με τον παλουκι. ο μιστερ αστερακιας φυσικα αξιζει οχι μονο ενα, αλλα 10 ποστ μονο γι'αυτον!!! ετσι καλα θα κανετε να μην κανετε σπαμ και να του ευχηθουμε ολοι!! χρονια πολλα φιλε!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή