2 ερωτήσεις για οχυρά

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser315
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser315

Guest
η μια ερώτηση είναι ποιος πύργος είναι ποιος
δλδ ποιος του τυχοδιώκτη ποιος του εργάτη κτλ
από π φαίνεται αυτο μεσα στο παιχνίδι
και η 2η ειναι αν λιποθυμήσεις στη μαχη χάνεις τα λεφτα σου την ενέργεια σ και παίρνεις 48ρη.ξερω τι λεει η βοήθεια οτι τα χανεις απλα ρωταω μηπος αλαξε αυτο με την νεα εκδοση
 

DeletedUser

Guest
για την πρωτη δεν ειμαι σιγουρος για αυτο το αφηνω σε καποιο πιο γνωστη σε αυτα.
για τη δευτερη οταν μονομαχεισ σε οχυρο ειτε λιποθυμησεις ειτε επιζησεις απαγορευεται η μονομαχια με αλλους για 48 ωρες.και ναι τα λεφτα που δεν εχεις αποθηκευσει χανονται.ειναι ακριβως σαν να λιποθυμεις σε εργασια ή μονομαχια με αλλο παιχτη.
ελπιζω να βοηθησα.
 

DeletedUser184

Guest
ούτε εγώ έχω καταλάβει..δεν το γράφει πουθενά...για την 2 ερώτηση όχι δεν παίρνεις 48 ωρες απλώς χάνεις την ενέργεια την ζωή σου και τα λεφτά σου...
 

DeletedUser

Guest
εγω θα απαντησω την δευτερη ερωτηση γιατι για την πρωτη δεν θυμαμαι τους πυργους

αν λιποθυμησεις στο οχυρο δεν παιρχεις 48ωρο αρα μπορεις να κανεις μονομαχιες αυτο αλλαξε με την 1.21 και στο βγαζει και προειδοποιηση οταν πας να παρεις μερος
αλλα χανεις τα λεφτα και την ενεργεια σου και την ζωη οπως οταν λιποθυμας η μονη διαφορα ειναι οτι δεν παιρνεις 48ωρο
 

DeletedUser

Guest
παντως εμενα δεν με αφηνε προχτες.δεν ξερω μπορει να ηταν κανα λαθος δικο μου.
 

DeletedUser

Guest
οι πυργοι ειναι:
μονομαχων-εργατων
τυχοδιωκτων-στρατιωτων

αυτα ειναι οπως βλεπουμε την εικονα του οχυρου.δλδ,οι 2 μπροστινοι ειναι των σταριωτων και των τυχοδιωκτων
και οι 2 πισω των μονομαχων και των εργατων.
 

DeletedUser

Guest
οι πυργοι ειναι:
μονομαχων-εργατων
τυχοδιωκτων-στρατιωτων

αυτα ειναι οπως βλεπουμε την εικονα του οχυρου.δλδ,οι 2 μπροστινοι ειναι των σταριωτων και των τυχοδιωκτων
και οι 2 πισω των μονομαχων και των εργατων.

τα bonus εχουν μπει στην νεα εκδοση ή θα μπουν σε αλλη?
 

DeletedUser315

Guest
κατι αλο τωρα

οταν αρχιζει η μαχη υπάρχει μονο ενα βελάκι π μετακινείς
αυτο ειναι σ αλαζει την θεση
πως στοχεύεις τον αντίπαλο?
 

DeletedUser

Guest
δεν στοχευει τον αντιπαλο,εσυ μονο τον κουνας,αυτος βαραει οποιον βρει(ισως τον κοντινοτερο,δεν ειμαι σιγουρος)
 

DeletedUser

Guest
πυροβολώντας

ο κάθε παίκτης πυροβολάει αυτόματα στον κοντινότερο εχθρό που μπορεί να δει. δεν είναι δυνατό να πυροβολήσεις άλλο στόχο. αν ένας γειτονικός σου τομέας είναι ο τομέας στόχος σου πυροβολείς αυτόματα τον κοντινότερο εχθρό σε αυτόν τον τομέα. δεν είναι δυνατό να μην πυροβολήσεις ή να πυροβολήσεις έναν παίκτη από την ομάδα σου.

απο την βοηθεια

αμα εχετε αποριες διαβαστε πρωτα καλα την βοηθεια (καλυτερα πανω απο 3 φορες για να τα εμπεδωσετε γιατι ειναι καπως κακογραμμενα η μαλλον κακομεταφρασμενα)
και οταν την διαβασετε μετα ρωτηστε
 

DeletedUser

Guest
και εγω λυποθιμησα σε οχυρο..πανε και τα λεφτα και 48ωρο ρεπο!!
 

DeletedUser315

Guest
ποιος ξερει να πει τι ακριβως κανει η στρατολογηση στην μαχη
ενα κουμπι π το βγαζει λογικο μονο σε δημαρχους και συμβουλους και μπορεις να βαλεις αστερακι η χ
 

DeletedUser

Guest
ουτε εγω καταλαβα αλλα δεν καταλαβα επισης τι ειναι το μοτιβο
 

DeletedUser

Guest
ποιος ξερει να πει τι ακριβως κανει η στρατολογηση στην μαχη
ενα κουμπι π το βγαζει λογικο μονο σε δημαρχους και συμβουλους και μπορεις να βαλεις αστερακι η χ

σε μια μαχη οχυρου,μπορουν να δηλωσουν για να παρουν μερος πανω απο 128 ατομα σε καθε πλευρα,απλος οποιος προλαβε γρηγοροτερα θα μπει.με το χ και το αστερακι τους βαζεις σε σειρα προτερεοτητας,δλδ αν σε καποιον βαλεις χ θα παει στο τελος τς λιστας αναμονης,αν βαλεις αστερακι θα παει στην αρχη της λιστας,αν δεν βαλεις τπτ λογικα θα μπει ο παιχτης αν μεινουν ελευθερες θεσεις απο τα αστερακια.
δεν το ξερω ακριβος,αλλα καπος ετσι λειτουργει.
 

DeletedUser

Guest
μπορει να εισουν ειδη λυποθημος

Ακόμα και λιπόθυμος να είσαι μπορείς
να πάρεις μέρος σε μάχη οχυρού!:eek::)


και εγω λυποθιμησα σε οχυρο..πανε και τα λεφτα και 48ωρο ρεπο!!

Όταν λιποθυμήσεις σε μάχη οχυρού
μετά μπορείς να κάνεις μονομαχίες!
Δεν παίρνεις 48 ώρες όπως αν λιποθυμήσεις
σε μονομαχίες!:eek::)
 

DeletedUser

Guest
να ρωτησω κ εγω κατι ..
ας υποθεσουμε εχεις δηλωσει συμμετοχη στην μαχη κ πας για υπνο σε ενα ξενοδοχειο που ειναι 7 λεπτα αποσταση απ το Οχυρο κ λειπεις δεν εισαι online ..

ξεκιναει η μαχη ... ο παιχτης σου αυτοματα πηγαινει προς το Οχυρο ..

θα κανει 7 λεπτα να φτασει ομως .. εκει τι γινεται,,???
μπαινεις στην μαχη οταν φτασεις στο Οχυρο στον γυρο που θα ειναι εκεινη την χρονικη στιγμη ή ξεκινας κανονικα μαζι με τους αλλους απο την πρωτη γυρα,,??
 

DeletedUser315

Guest
αν δεν εισαι στο οχυρο την ωρα π αρχιζει η μαχη απλα δεν συμετεχεις ακομα και αν εχεισ δηλωσει
 
Κορυφή