1,30

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser5052

Guest
κατανοώ τι λες:) αλλά θεωρώ ότι τα 120 levels είναι αρκετά για αυτούς που παίζουν με μέτρο... εσύ αναφέρεσαι στους παίκτες που "τρέχουν" κάθε μέρα για να ανέβουν στην κορυφή, για να είναι πρώτοι και βαριούνται στο τέλος που έχουν τελειώσει τόσο γρήγορα, ισχίει αυτό... ουσιαστικά όμως με τα άπειρα level ενισχύεται ο ανταγωνισμός μεταξύ των "μεγάλων"...

και εμένα προσωπικά δεν θα μου άρεσε να παρατήσω ένα παιχνίδι στη μέση... με τα άπειρα level όμως είναι σαν να παρατάσ κάτι στη μέση:ph


εδω συμφωνω μαζι σου . Με το μετρο που παιζω οταν φτασω λεβελ 70 (σε κανα 5μηνο ) θα βγουν αλλα 20 επιπεδα

 

DeletedUser

Guest
Γιατι να χασεις το ενδιαφερον σου? Ισα ισα. Θα ξεκινησουν ξανα ολοι απο το 0 και θα εχεις πλεον και μεγαλες πιθανοτητες κανοντας ακριβως τα ιδια που εκανες και πριν να εισαι παραλληλα και μεσα στους πρωτους σε καταταξη παικτες :wk

ναι για αυτο ακριβως επειδη δεν θα εχω καταφερει να κανω τα υπολοιπα και κανω ακριβως τα ιδια!

και για το αν θελω να παω στην πρωτη θεση υπαρχουν οι καινουργιοι κοσμοι

το παιχνιδι οπως ειναι για εμενα ειναι μια χαρα δεν χρειαζεται επανακινησεις ουτε απειρα λεβελ ισως μια φορα τον χρονο να ανεβαιναν λιγο τα λεβελ...

γενικα το παιχνιδι ετσι ειναι παρα πολυ καλο και γενικα ολη η στρατηγικη της εταιριας με αναβαθμισεις μια φορα το μηνα με αποστολες και γενικα ο καθενας μπορει να βαλει τον δικο του προσωπικο στοχο για το τι θελει να κανει...και εξάλλου ενα παιχνιδι ειναι:w:nw
 

DeletedUser2953

Guest
ναι για αυτο ακριβως επειδη δεν θα εχω καταφερει να κανω τα υπολοιπα και κανω ακριβως τα ιδια!

και για το αν θελω να παω στην πρωτη θεση υπαρχουν οι καινουργιοι κοσμοι

το παιχνιδι οπως ειναι για εμενα ειναι μια χαρα δεν χρειαζεται επανακινησεις ουτε απειρα λεβελ ισως μια φορα τον χρονο να ανεβαιναν λιγο τα λεβελ...

γενικα το παιχνιδι ετσι ειναι παρα πολυ καλο και γενικα ολη η στρατηγικη της εταιριας με αναβαθμισεις μια φορα το μηνα με αποστολες και γενικα ο καθενας μπορει να βαλει τον δικο του προσωπικο στοχο για το τι θελει να κανει...και εξάλλου ενα παιχνιδι ειναι:w:nw

εδώ συμφωνώ:gl:w
 

DeletedUser

Guest
Πολύ ωραία η συζήτηση σας χωρίς αμφιβολία.

Το θέμα εδώ όμως είναι η νέα έκδοση και όχι μόνο η επέκταση των επιπέδων.

Αν θέλετε να ανοίξουμε ένα θέμα προς συζήτηση και να μεταφέρω τα ποστ σας εκεί.

Διαφορετικά σας παρακαλώ να επανέλθουμε στο αρχικό θέμα.

Ευχαριστώ
 

DeletedUser1129

Guest
Κάλτσα

Και μια που μας υπενθημίζει το θέμα μας η "joahna" ας ρωτήσω και εγώ κάτι.
Στο μαντάρισμα καλτσών, βλεπω πως σου δεινει μονον 4 λεπτα εργασιας και σου τρώει 24 xp. Ασε που ειναι πολυ δυσκολο να βρεις κάλτσα.
Δεν ξέρω βέβαια που θα χρειαστει αλλά προσπαθω να εχω μερικές ωστε οταν ερθει η ωρα σε καποια αποστολη να εχω.
Δεν μπορώ όμως να καταλάβω για ποιο λόγο δεν μου δείνει το δικαιωμα να διαλέξω περισοτερο χρόνο εργασιας όπως οι άλλες αποστολές.

Ξέρει κανεις τι γίνετε?
 

DeletedUser3190

Guest
Με τις καινουργιες αποστολες θα σου ζητησει 4 λεπτα μανταρισμα καλτσων και ειναι περιπου οταν αρχιζεις το παιχνιδι με την συλλογη καπνου για να βρεις ταμπακο.Εμενα μου τρωει 24 ενεργεια για 4 λεπτα μανταρισμα καλτσων.Γιατι τοσο πολυ?
 

DeletedUser

Guest
Γιατι ειναι σαν να κανεις ενα 2ωρο (στον αριζονα 1 ωρα)
 

DeletedUser

Guest
εκδοση 1,30

μηπως ξερει κανεις καποια αναβαθμισμενη εκδοση του saloon bar για mozila που να περιλαμβανει της καινουργιες εργασιες?
 

DeletedUser2953

Guest
ΠΑΡΑΠΟΝΟ

λοιπόν θέλω να παραπονεθώ για μια πρόσφατη αλλαγή στον εξοπλισμό, δηλαδή το ότι έχουν μικρύνει οι εικόνες των ρούχων και τα γράμματα με τις ικανότητες... μια χαρά ήταν πριν, τώρα πρέπει να στραβωνόμαστε γενικώς για να τα βλέπουμε??? επιπλέον, πρέπει να αλλάζουμε τις συνήθειες μας συνέχεια?
προσωπικά, ζητώ οι εικόνες του εξοπλισμού να έχουν το μέγεθος που είχαν και πριν, τώρα δεν φαίνονται καλά.....:hh:tmbl:mad:

συμφωνεί κανείς ή άδικα χτυπιέμαι? :p
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3093

Guest
Είναι αλήθεια ότι στραβώνεσαι, για τις συνήθειες δεν σκάω, αλλά γιατί να ζοριζόμαστε για να δούμε ρε παιδιά δεν το κατάλαβα..
Πολύ μικρά τα νέα γράμματα στα bonus
-100000000000 Μεγάλη απογοήτευση.
 

cord

Ex-The West Team
Υπηρξαν τετοια σχολια και απο αλλες χωρες οποτε μεσα στην επομενη εβδομαδα ειτε θα επανελθουν στην αρχικη μορφη, ειτε θα υπαρξει μια επιλογη ωστε οι παιχτες να επιλεγουν αν θελουν να τα βλεπουν οπως πριν ή οπως τωρα.
Λιγη υπομονη.
 

DeletedUser2953

Guest
Υπηρξαν τετοια σχολια και απο αλλες χωρες οποτε μεσα στην επομενη εβδομαδα ειτε θα επανελθουν στην αρχικη μορφη, ειτε θα υπαρξει μια επιλογη ωστε οι παιχτες να επιλεγουν αν θελουν να τα βλεπουν οπως πριν ή οπως τωρα.
Λιγη υπομονη.

Οκ! ευτυχώς, η γνώμη μας ακούγεται:)) γιατί τώρα είναι πολύ μικρές οι εικόνες και χαλια......
 

cord

Ex-The West Team
Η διορθωση εχει γινει ηδη !
Κατω δεξια στο Ρυθμισεις χαρτη οχυρου, κανοντας τικ στο Kein Gegenstandsvergleich μπορειτε να επαναφερετε τη ρυθμιση οπως ηταν οσοι/ες θελετε.
Θα περαστει και η μεταφραση συντομα (Απενεργοποιηση συγκρισης αντικειμενων).
 

DeletedUser

Guest
εγώ όπως πάντα κόντρα στην φύση! ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΤΟ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΟΟΟΟΟ!!!!!
 

DeletedUser933

Guest
Γιατι δεν το κανετε ετσι ωστε να επιλεγεις αν θες το μικρο;
 

DeletedUser

Guest
Μπηκε νεο συστημα κωδικοποιησης!Οπου θα μπορει ενας παιχτης να βαζει εναν κωδικο απο διαγωνισμους συνηθως κια να παιρνει το δωρο του!
Οι κωδικοι χρησιμοποιουνται μονο μια φορα ο καθενας!

Για αρχη δοκιμαστηκα δωσαν καποιους κωδικους που διναν μια πατατα....ακομα δνε πηρατ υην πατατα μου!!ΘΕΛΩ ΤΗΝ ΠΑΤΑΤΑ ΜΟΥ:sad

rera.jpg


πηγη:http://forum.westbeta.innogames.de/showthread.php?t=1244
 
Κορυφή