1,27

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser184
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
όχι δε μετράνε
το γιατί δε ξέρω να σου το πω, ρώτα τους devs
 

DeletedUser

Guest
γτ ειναι μονομαχιες με npc κ ειναι πολυ ευκολα μερικα απο αυτα ειδικα στα μικρα λβλ επιπλεον καλυτερα που δεν ανεβαζεις εππεδο μονομαχιας γτ δεν θα ξερει ο αλλος αν ειναι απο κανονικες μονομαχιες η απο τα npc
 

DeletedUser3436

Guest
γτ ειναι μονομαχιες με npc κ ειναι πολυ ευκολα μερικα απο αυτα ειδικα στα μικρα λβλ επιπλεον καλυτερα που δεν ανεβαζεις εππεδο μονομαχιας γτ δεν θα ξερει ο αλλος αν ειναι απο κανονικες μονομαχιες η απο τα npc

πολυ σωστα τα λεει :cool:
 

DeletedUser

Guest
Δεν ξέρω αν το ξαναείπαμε,αλλά
5e7mzb.png
 

DeletedUser3436

Guest
ναι και στην ληστεια τρενου ειναι κατι τσουβαλακια χεχε
 

DeletedUser

Guest
ίσως θα ήταν καλύτερα οι npc να ήταν κοντά στο λβλ μονομαχίας του χαρακτήρα και όχι το κανονικό, γιατί για τους μονομάχους/στρατιώτες το χπ είναι πολύ λίγο
 

DeletedUser

Guest
μονομαχίες με npc

Πιστεύω ότι αυτό είναι μεγάλη σαχλαμάρα.

Τώρα πια οι "μάπα" μονομάχοι/στρατιώτες θα μπορούν να πάρουν εμπειρία απο βλαμμένους παίχτες (εννοώ τους npc).

Οι npc είναι πραγματικά χάλια.
Εγώ τυχοδιώκτης με φούλ κρύψιμο, στον κόσμο 5 δεν έχασα ούτε μια μονομαχία με τους npc και πήρα περίπου 300 πόντους εμπειρίας, έτσι απλά.

Οι στρατιώτες/μονομάχοι "συνήθως", δεν μπορούν να κάνουν καλές δουλειές σε μικρά επίπεδα λόγο του στησίματος (Είπα συνήθως δεν χρειάζεται να σχολιάσεις).
Οπότε αυτές οι μάχες θα τους δώσουν ένα μικρό πλεονέκτημα.


Απο την άλλη ο στρατιώτης/μονομάχος θα πεί: "Να μην κερδίσουμε και εμείς
απο κάπου;;;"
Να κερδίσεις αλλά με την αξία σου και το στησιμό σου εναντίον ενός κανονικού παίχτη.
 

DeletedUser

Guest
Μηπως τελικα ειναι "μαπα το καρπουζι" οσον αφορα το νεο τροπο υπολογισμων τυχης και χρηματων στην νεα εκδοση?
Και εξηγουμαι...
Πριν για να βγαλεις πχ περισσοτερα λεφτα ή τυχη εψαχνες να αγορασεις καλυτερα ρουχα, εκανες σαμανους προσπαθουσες να παρεις level πιο γρηγορα και γενικα παιδευόσουν αρκετα μεχρι να ξεκλειδωσεις την επομενη δουλεια με περισσοτερη τυχη. Αλλα οταν επιτελους το εκανες ηξερες οτι πλεον εχεις 90% βρεξει χιονισει (παραδειγμα)

Τωρα????
Και να τη ξεκλειδωσεις το πιο πιθανο ειναι να σου δινει τα μισα σε σχεση με την δουλεια τυχης που κανεις τωρα γιατι θα την ανοιγεις οριακα ενω στην προηγουμενη δουλεια θα βγαζεις +100 ποντους εργασιας παραπανω(λεμε τωρα) οποτε αυτοματα θα εχεις και πολυη καλυτερα drops. Αντιστοιχα και με τα χρηματα. Πλεον μπορουν τα "φερετρα" να σου δινουν περισσοτερα λεφτα απο το "πετρελαιο"!!!

Απο ενα σημειο και μετα πλεον ειναι ανουσιο στην 1.27 να ανοιγεις δουλειες ή τουλαχιστον δεν θα πρεπει απλα να την ανοιξεις αλλα να εχεις και καμια κατοσταρα ποντους εργασιας στη καβατζα...
 

DeletedUser3436

Guest
φιλε respect τα ελεγα εγω (σε κανα 20αρια ποστς)και ολοι με γραφανε και συνεχιζανε :(
 

DeletedUser

Guest
δεν ξερω αν εχει υποθει παλιοτερα! βαριεμαι να διαβαζω 20 σελιδες πισω που οι μισες ειναι σπαμ!!!:d:d:d
παντως χτες που εκατσα να ασχοληθω λιγο παραπανω στον κ1 το παρατηρησα και ειπα να δω αν εχει και κανενας αλλος την ιδια αποψη.
 

DeletedUser735

Guest
Και ομως δεν ειναι τοσο ανουσιο να ανοιξεις νεες δουλειες τουλαχιστον οσον αφορα τα drops.

Με την νεα εκδοση μπορουμε να βρουμε ακριβοτερα drop αλλα πρεπει να εχουμε πολλους ποντους εργασιας σε δουλειες με μεγαλη τυχη.

Κατι τετοιο ισχυει και με τα λεφτα.
Αν εχεις 70 ποντους στα ποταμοπλοια εισαι αρχοντας καθως βγαζεις λεφτα με το τσουβαλι.

Η νεα εκδοση ειναι πιο ρεαλιστικη απο την προηγουμενη(δωστε παραδειγματα απο την real life και θα το καταλαβετε και εσεις).

Αν θελετε την γνωμη μου αυτη ειναι η ''σωστη'' εκδοση και η προηγουμενη ειναι η λαθος
 

DeletedUser

Guest
πριν ενας χαρακτηρας ωραια στημενος μπορουσε να κανει 5-6 δουλειες με καλη τυχη, να τις αλλαζει και να ειναι αρχοντας, εχοντας ξοδεψει χρονο και χρημα στο στησημο αυτου του χαρακτηρα. τωρα εν μια νυκτί ολο αυτο παει για πεταμα γιατι οτι εχεις κανει για να ανοιξεις "κυνηγι θυσαυρου" + "τυμβωρύχο" ειναι ανουσιο αφου πλεον με "μεταφορα πυρομαχικων" εχεις +200 ποντους οποτε και πολυ καλυτερα ντροπς (παραδειγμα παντα).
 

DeletedUser735

Guest
Τοτε μπορεις να φροντισεις να αυξησεις τους ποντους σε αυτες τις δουλειες για να περνεις καλητερα drops
 

DeletedUser3436

Guest
οχι για κυνηγι θησαυρου θα διαφωνισω επειδη ειναι πολυ ευκολη δουλεια και στο επιπεδο 50 με ολα κρυψιμο μπορεισ να βρεις ντροπς που κατι αλλη θα ηθελαν να παν επιπεδο 90 για να βρουν στην ενεδρα...μπηχτη :p
 

DeletedUser

Guest
τοτε μπορεις να φροντισεις να αυξησεις τους ποντους σε αυτες τις δουλειες για να περνεις καλητερα drops

αυτο σου λεω..οταν εχεις φτασει ενα χαρακτηρα 80-90 επιπεδο στημενο με την 1.26 τωρα πρεπει να τα κανεις για αλλη μια φορα οοοολα σαλατα για να φτασεις στο επιπεδο ντροπς και χρηματων που ησουν πριν.
 

DeletedUser

Guest
και τώρα που ξόδεψα 100 000+ για να ανοίξω όλες τις δουλειές θα είναι ανούσιο γιατι το μόνο που θα πέρνω θα είναι τα *κιχ... γκχμ* μου μιας και έχω πολύ λίγους πόντους σε κάθε δουλειά. τώρα στον τυμβώρυχο βρίσκω φυλακτά και αράβικα ενώ παλιά μου πέφτανε κάτι πολεμικοί πελέκυδες και καραμπίνες:)
 

DeletedUser

Guest
Μια μικρή παρατήρηση που μόλις έκανα (δεν ξέρω αν το πρόσεξε και κάποιος άλλος). Στο σετ των Αργιών εμφανίζεται και 4ο αντικείμενο: FeuerwerkRaketen το οποίο μάλλον είναι πυροτέχνημα - βεγγαλικό. Ίσως με την νέα έκδοση εμφανιστεί σε αποστολή για την 4η Ιουλίου
 

DeletedUser3436

Guest
μην βλεπεις ξενα φορουμ ειναι δικια μου ασχολια...και ναι στις 4 ιουλιου θα ειναι απλα δεν ξερουμε τι θα ζηταει

μολις ειδα το εβγαλε και σε εμας...μα καλα τοσο δυσκολο ηταν να γραψετε βεγγαλικα?η πυροτεχνηματα?

επισης πρεπει να το εβαλαν το μεσσημερι οταν με πεταξε το game grrr

edit 2:η ταυτοτητα των αποστολων ειναι 460-465 απλα δεν ξερω αν ειναι απο 460 εως 465 η 460 και 465...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3436

Guest
κοιτα ενα οποιοδηποτε αντικειμενο απο το σετ διακοπων ;)

η αποστολη δεν μπηκε ακομα

ρε ναπο πλακα μας κανεις?γραφεις κατι και το σβηνεις?
 

DeletedUser

Guest
κοιτα ενα οποιοδηποτε αντικειμενο απο το σετ διακοπων ;)

η αποστολη δεν μπηκε ακομα

ρε ναπο πλακα μας κανεις?γραφεις κατι και το σβηνεις?


το έσβησα γιατί βρήκα απάντηση.

εσύ γιατί απαντάς αφού το έχω διαγράψει??



Και έκανες το ποστ αφού είχα σβήσει το δικό μου,γιατί δεν βλέπω να έκανες edit
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή