1.25 (oι νέες αποστολές)

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser315
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
συμφωνίες ειρήνης

που βρισκω βρε παιδια αυτη την αποστολη? λεει να βρω τον αρχηγο του ινδιανου μπορει κανεισ να βοηθησει?
 

DeletedUser315

Guest
ειναι εργασια
αν δεν εχεις τα σωστα σκιλλ μαλλον δεν την εχεις ανοίξει
 

DeletedUser184

Guest
συμφωνίες ειρήνης
33% χρήματα
68% εμπειρία
76% τύχη
44% ρίσκο
366 πόντοι δυσκολίας
αντοχή,κρύψιμο,σημάδι.εμπόριο,εμφάνιση
 

DeletedUser1681

Guest
Η πόλη - φάντασμα (Εναλλακτικές μέθοδοι)

Maya Roalstad: Αυτό έχει να κάνει με τις ζωές μας...Νομίζω ότι τώρα πρέπει να πάρουμε πιο δραστικά μέτρα! Ξέρεις πολύ καλά κι εσύ όπως κι εγώ, αυτό που θέλει ο Mike...την Jenny! Αναζήτησέ την και απέδειξε στον Mike ότι πλέον δεν υπάρχει κανένας λόγος να παραμένει στον κόσμο των ζωντανών. Ικανοποίησε τον πόθο του για εκδίκηση! Eλπζω ότι αυτό θα τον κατευνάσει...
Στόχος: Η Maya θέλει εσύ να φροντίσεις τη Jenny και να φέρεις πίσω αποδείξεις του θανάτου της.
Ο/Η greg1974 κερδίζει την μονομαχία. Ο/Η Jenny δεν είχε χρήματα μαζί του/της και για αυτό φεύγει ο/η greg1974 με άδεια χέρια.
κερδίζω την μονομαχία αλά η αποστολή εμφανίζετε πάλι σα να μην τη έκανα .δεν μου δινει την κοτσίδα, μίπος ξέρει κανείς γιατί;
 

DeletedUser1681

Guest
αν είδες ποιο πάνω την έχω κερδίσει, δηλαδή να χάσει αυτή με μεγάλη διαφορά;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser1681

Guest
κατάλαβα αν είναι αυτό καλά κρασιά πολύ δύσκολη. στον κ4 προσπαθώ να την ολοκληρώσω
 

DeletedUser2131

Guest
δεν έχει πολλούς πόντους υγείας,απ’ότι θυμάμαι.
 

DeletedUser1681

Guest
σε ευχαριστώ φίλε. όλο το απόγευμα προσπαθώ αλλά τίποτα. πρέπει να θέλει αν θυμάμαι καλά -180
 

DeletedUser102

Guest
Όλο και κάποιος θα το έχει βρει αλλά μιας και δεν το έχετε πει ας το πω εγώ.
Αν φορέσεις ένα βραχιόλι από δόντια εμαφίζεται η παρακάτω αποστολή:
f3zyhx.gif


Και μόλις τελειώσεις αυτήν εμφανίζεται κιάλλη:
2utrb00.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Έρημος Coyote της Capura παιδια αυτην την αποστολη πως την κανουμε που ειναι αυτη η ερημος?
 

DeletedUser

Guest
Έρημος Coyote της Capura παιδια αυτην την αποστολη πως την κανουμε που ειναι αυτη η ερημος?
οπως αναφερεται ειναι σωστο.πρέπει νά εισαι επίπεδο 67.ψάξε στο υποδικνυόμενο τετράγωνο καί θά την βρείς
 

DeletedUser

Guest
to επιπεδο το εχω Αλλα οταν ανοιγω τον μικρο χαρτη δεν βλεπω καπου αριθμιση ουτε και γραμματα για να καταλαβω που πρεπει να ψαξω για αυτο ρωτησα
 

DeletedUser

Guest
οπως ανοιγει ο μικρος χαρτης?και τι συμβολο πρεπει να δω εκει?
 
Κορυφή