1.24 (oι νέες αποστολές)

DeletedUser

Guest
Eιναι το νομισμα που παιρνεις απο το γυαλισμα παπουτσιων...;)
οχι το αλογο :eek:
 

DeletedUser

Guest
μεχρι ποτε θα υπαρχουν αυτες οι αποστολες?
 

DeletedUser2131

Guest
γιατί η αποστολή είχε σχέση με άλογο γι αυτό το ερμήνευσα έτσι

Κι εγώ έτσι νόμιζα. Πάλι καλά που το είδα στο φόρουμ του beta και δεν αγόρασα το άλογο(που μου είναι παντελώς άχρηστο).
 

DeletedUser

Guest
δεν καταλαβα τι χρειαζεται για να σου εμφανισει την αποστολη. μπορειτε να μου εξηγησετε
 

DeletedUser

Guest
Παιδιά ούτε εμένα τις βγάζει. Συγκεκριμένα δε μου βγάζει το Α gift horse που θελει πούρα ,το τέταρτο και πορτοκάλια και ζάχαρη...και το the christmas star που σου δίνει 1 δύναμη. Πρέπει να έχω ολοκληρώσει άλλες αποστολές πιο πριν?
 

DeletedUser

Guest
Eγω το πήρα το καπελάκι...δεν ειναι πολύ της μόδας αλλά τι να κάνουμε??

kapelo.png
 

DeletedUser

Guest
Tα χαρακτηριστικα του καπελου...δεν μπορει να τα εμφανισει στα ελληνικα...

ειναι τα παρακατω

kapelo2.png
 

DeletedUser

Guest
ερωτηση εγω δεν εκανα τις αποστολες αλλα που δοκιμασα σημερα μου συνεχιζουν κανονικα επειδη ομως διαβασα για μια προθεσμια για το καπελο τελικα θα το παρω?
 

DeletedUser

Guest
ερωτηση εγω δεν εκανα τις αποστολες αλλα που δοκιμασα σημερα μου συνεχιζουν κανονικα επειδη ομως διαβασα για μια προθεσμια για το καπελο τελικα θα το παρω?

Ναι..
Αν εκανες την πρωτη αποστολη (Κατι που ζηταει 1 ξυλο) μπορεις να κανεις τις υπολοιπες οποτε θες δεν εχει προθεσμια.... τωρα να ευχεσαι πως μπορεις να κανεις εξωρηξη ανθρακα η κατι τετοιο και κυνηγι θυσαυρου αλλιως θα stuckαρεις!!
 

DeletedUser

Guest
τα εχω ανοιξει αυτα ρε δεν ειναι θεμα απλα βαριεμαι κ ειπα να κανω καμια αποστολη καλα κοσμο 3 δεν μπορω ακομα αλλα σε λιγακι ας την κανω σε κ1 κ κ2
 

DeletedUser

Guest
τα εχω ανοιξει αυτα ρε δεν ειναι θεμα απλα βαριεμαι κ ειπα να κανω καμια αποστολη καλα κοσμο 3 δεν μπορω ακομα αλλα σε λιγακι ας την κανω σε κ1 κ κ2

Εγω δεν εχω κανεναν κοσμο που κανει κυνηγι θυσαυρου και εχω μεινει εκει!:mad: ουτε με τα καλυτερα ρουχα δεν μπορω (οχι πως δεν τα εχω)!
 

DeletedUser

Guest
ε βαλε λιγο κρυψιμο! κ θα την ανοιξεις εχει διπλο αν θυμαμαι καλα1
 

DeletedUser

Guest
Ναι εχω ηδη υπολογισει
εχω 120 κατι εμποριο και κατι 80 στις εξαιρετικες
θα φυγω 7 απο εξαιρετικες στο κρυψημο μετα θα βαζω για 10 λβλ κινητικοτητα και κρυψημο και voila
μετα θα πρεπει ομως να τα φυγω απο κρυψημο γιατι θελω να κανω και τυμβωρυχο ξερεις:(
 
Κορυφή