χρυσο οπλο/σπαθι με δημοπρασια

  • Δημιουργός θέματος .Hernando.
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
προτεινω τα χρυσα οπλα (εκτος του rifle βεβαιως βεβαιως) να τα κανετε να ειναι με δυνατοτητα δημοπρασιας.

ως κλασικος νουμπ,οταν ξεκινησα το παιχνιδι,δεν ηξερα τι παιζει.
δεν πολυρωτουσα κιολας.

αποκτησα και πουλησα στον εμπορο λοιπον το χρυσο σπαθι.
τωρα,δεν εχω τη δυνατοτητα να το ξανααποκτησω.
μενει λοιπον να παρω το χρυσο οπλο,και να γυρισω τα σκιλς μου σε σημαδι.
εγω ομως θελω να παιξω με σθενος.

να μπουν τα χρυσα οπλα με δυνατοτητα δημοπρασιας.
ετσι ωστε καποιος που παιζει με σημαδι,ισως να μην χρειαζετε το σπαθι,ετσι θα μπορει να το βαλει στην αγορα,και εν τελει να το αγορασω εγω που το χρειαζομαι.

δεν ξερω,εχει συμβει και σε αλλους αυτο,η ειμαι η μοναδικη περιπτωση?
 

DeletedUser

Guest
Πιστευω οτι ολα τα αντικειμενα αποστολων θα ηταν καλο να μπορουσαν να μπουν στην αγορα απλα οταν πηγαινες να τα βαλεις να σου εβγαζε ενα μηνυμα, το οποιο να ελεγε "Το αντικειμενο αυτο ειναι αντικειμενο αποστολη μπλα μπλα μπλα"
Παρομοιο μηνυμα να βγαζει και οταν καποιος ειναι ετοιμος να πουλησε στον εμπορο/μαγαζια αντικειμενα που αποτελουν προϋποθεσεις ή ανταμοιβες αποστολων.
 

DeletedUser

Guest
+1 παιδια καποιος ο οποιος εχει γινει οχυρομαχος και εχει το χρυσο colt ,το χρυσο οπλο και το χρυσο rifle γιατι να μην μπορει να πουλησει ενα απο τα 2 χρυσα!Επισης εγω προτεινω να γινεται να πουληθει και το χρυσο rifle αλλα μονο σε μελη πολης η συμμαχιας γιατι αν καποιος δεν εχει χρονο για το παιχνιδι πλεον και δεν μπορει να ερχεται στις μαχες και τελος αποφασισει να σταματησει γιατι να μην μπορει να δωσει το rifle σε καποιον αλλον και να βοηθησει τη συμμαχια του?
 

DeletedUser

Guest
Δε με νοιαζει και πολυ,εγω μονο θελω να πωλειται το σετ αργειας!!!!!!Απο λαθος ειχα πουλησει το περιδαιρεο της αγαπης και τωρα ειμαι χωρις αυτο:(
 

DeletedUser

Guest
Νομιζω πωλειται κανονικα το σετ αργιας αλλα δεν θα βρεις κανεναν να σου το δωσει γιατι απο οτι ξερω ο καθε παικτης περνει 1 απο αυτα τα αντικειμενα:hh
 
Κορυφή