χριστουγεννιάτικες διακοπές

DeletedUser735

Guest
συμφωνω απολυτα με την ιδεα και οι ημερομηνιες του Koulantza ειναι οι πιο σωστες γιατι ειναι οι μερες που γινονται ολα τα ρεβεγιον κλπ κλπ.
theontor οσον αφορα αυτο που λες οι διακοπες των μαχων θα κρατησουν για 3-4 μερες.εχεις τις υπολοιπες 11 να κανεις οσες μαχες θελεις.

Υ.Γ.εξαλλου εμεις καθομαστε απο τωρα :p
 

DeletedUser8

Guest
οι μαθητές είναι μια ευκαιρία να βγουν έξω και να κάνουν καμιά φάση με γκομενάκια και να αφήσουν τις μάχες που γίνονται στις 11 και στις 12. και αν δε τους αρέσει η έξοδος, να κάνουν μια επανάληψη τα μαθήματά τους. δε θα τους κάνει κακό. εξάλλου μπορούν να χαρούν το παιχνίδι μέσα από τις προσωπικές μονομαχίες.

αν περιμενουμε τα χριστουγεννα για γκομενες και εξοδους το εχουμε χαμενο το παιχνιδη.
εξαλου μπορει εγω θελω να εγκαινιασω τον νεο χρονο με κατακτισει οχυρου:p
περα απο την πλακα αν ειναι να σταματισουν οι μαχες των οχυρων να σταματησουνε 25,31-1.


Υ.Γ.εξαλλου εμεις καθομαστε απο τωρα :p
οντος εχω 1 βδομαδα να παω σχολειο και θα κατσω αλλη 1:p:rolleyes:
 

DeletedUser315

Guest
κηρύσσω ανακωχή για την περίοδο χριστουγενων

οποιος την παραβει
θα χει να κανει μαζι μ
θα τον ταΐζω μελομακάρονα και κουραμπιέδες μεχρι να σκάσει :)
 

DeletedUser

Guest
δεν γινεται να βγουν οι αρχηγοι να το πουν, καποιος μπορει να το εκμεταλλευτει αυτο και να κανει μαχη περνοντας το οχυρο ανετα. κατι πρεπει να γινει απο τους μοντς, να το πουν οι αρχηγοι καθε πολης ειναι λογια του αερα.......

το θεμα ειναι να απογορευτουν απο τους admιns.
χ.π. στις φυλετικες εκανα επιθεση σε ενα χωριο και στην αναφορα ελεγε

οι στρατιωτες σου πηγαν εφαωαν και ειπια σοτ χωριο και κατι τετια.
 

DeletedUser

Guest
οι μαθητές είναι μια ευκαιρία να βγουν έξω και να κάνουν καμιά φάση με γκομενάκια και να αφήσουν τις μάχες που γίνονται στις 11 και στις 12. και αν δε τους αρέσει η έξοδος, να κάνουν μια επανάληψη τα μαθήματά τους. δε θα τους κάνει κακό. εξάλλου μπορούν να χαρούν το παιχνίδι μέσα από τις προσωπικές μονομαχίες.

μη χτίζουμε την ζωή μας γύρω από ένα παιχνίδι. αν και πιστεύω πως οι περισσότεροι κάνουν διακοπές από τώρα μιας και έχουν κλείσει πολλά σχολεία λόγω γρίπης. εκτός από τα πιτσιρίκια, παίζουν και πιο μεγάλοι το παιχνίδι. κάποιοι θα θέλουν να πάνε να διασκεδάσουν σε άλλα σπίτια, κάποιοι να ανάψουν τα κάρβουνα και να βάλουν πάνω τις σούβλες, κάποιοι να τζογάρουν.

ας χαρούμε τον θεσμό των χριστουγέννων και των γιορτών. τι θέλετε δηλ, την ώρα που αλλάζει ο χρόνος να γίνονται μάχες??? αν είναι ποτέ δυνατόν.

και για να μην επεκτείνω την ιδέα μου στον να σταματήσει εντελώς το παιχνίδι. και οι διαχειριστές πρέπει να χαλαρώσουν λίγο αλλά οι γερμανοί δε το βλέπουν έτσι. θα χάσουν πολλά €€€...


καλα λες (για τους μαθητες).εγω που ειμαι μαθιτης επιδει ακριβως δεν εχω σχολειο θα κανω διακοπες και δεν θα κατσω στο pc.ενω αυτοι που δουλεβουν και χριστουγενα δεν θα τους κανει διαφορα.
 

DeletedUser

Guest
εξαλου μπορει εγω θελω να εγκαινιασω τον νεο χρονο με κατακτισει οχυρου:p

Όσο καμένος και να είναι κάποιος(με το συμπάθιο κιόλας) δεν νομίζω να θέλει να κάθετε την πρωτοχρονιά και να πολεμάει στα οχυρά.(δεν το λέω προσωπικά σε εσένα ξέρω ότι το είπες για πλάκα γενικά μιλάω)

Αλλά πάντα υπάρχει η εξαίρεση του κανόνα οπότε μπορεί κάποιος να κηρύξει επιθέσεις τότε.(Άμα είναι αυτός από την δικιά μας συμμαχία θα φάει τρελό κράξιμο από εμένα:p)

Και εγώ πάντως είμαι υπέρ στο να κλειδωθούν τα οχυρά για ορισμένες μέρες.Άμα κλειδωθούν και για περισσότερο καιρό εμένα πάντως δεν θα με πειράξει.

Άντε με το καλό να έρθουν τα Χριστούγεννα να ηρεμήσουμε λίγο γενικώς από το τρέξιμο με τις σχολές/δουλειές τα πάντα όλα που λέμε.

κηρύσσω ανακωχή για την περίοδο χριστουγενων

οποιος την παραβει
θα χει να κανει μαζι μ
θα τον ταΐζω μελομακάρονα και κουραμπιέδες μεχρι να σκάσει :)

Με προκαλείς τώρα :p
 

DeletedUser

Guest
αφου εμεις οι μαθητες δεν θα πηγαινουμε σχολειο και θα εχουμε περισσοτερη ελευθερη ωρα γιατι ειναι αδικο για μας ?αδικο για σας ειναι που μπορει να συνεχισετε να δουλευετε

Σε ποιον αναφερεσαι; Ο Καραμαλδιμ ειανι 15, δεν νομιζω να δουλευει.:eek::rolleyes::p
 

DeletedUser

Guest
οντος εχω 1 βδομαδα να παω σχολειο και θα κατσω αλλη 1:p:rolleyes:

Κι εγώ το ίδιο:p αλλά από χθες έχω μια βδομάδα

κηρύσσω ανακωχή για την περίοδο χριστουγενων

οποιος την παραβει
θα χει να κανει μαζι μ
θα τον ταΐζω μελομακάρονα και κουραμπιέδες μεχρι να σκάσει :)

Μπορούμε να το οργανώσουμε έμεις και να ορίσουμε ημέρες.Και όποιος κάνει παράβαση θα φάει κασούρα
 

DeletedUser

Guest
οι μαθητές είναι μια ευκαιρία να βγουν έξω και να κάνουν καμιά φάση με γκομενάκια και να αφήσουν τις μάχες που γίνονται στις 11 και στις 12. και αν δε τους αρέσει η έξοδος, να κάνουν μια επανάληψη τα μαθήματά τους. δε θα τους κάνει κακό. εξάλλου μπορούν να χαρούν το παιχνίδι μέσα από τις προσωπικές μονομαχίες.

μη χτίζουμε την ζωή μας γύρω από ένα παιχνίδι. αν και πιστεύω πως οι περισσότεροι κάνουν διακοπές από τώρα μιας και έχουν κλείσει πολλά σχολεία λόγω γρίπης. εκτός από τα πιτσιρίκια, παίζουν και πιο μεγάλοι το παιχνίδι. κάποιοι θα θέλουν να πάνε να διασκεδάσουν σε άλλα σπίτια, κάποιοι να ανάψουν τα κάρβουνα και να βάλουν πάνω τις σούβλες, κάποιοι να τζογάρουν.

ας χαρούμε τον θεσμό των χριστουγέννων και των γιορτών. τι θέλετε δηλ, την ώρα που αλλάζει ο χρόνος να γίνονται μάχες??? αν είναι ποτέ δυνατόν.

και για να μην επεκτείνω την ιδέα μου στον να σταματήσει εντελώς το παιχνίδι. και οι διαχειριστές πρέπει να χαλαρώσουν λίγο αλλά οι γερμανοί δε το βλέπουν έτσι. θα χάσουν πολλά €€€...

μα λες να μην χτιζουμε τη ζωη μας γυρω απο ενα παιχνιδι.τοτε γιατι ζητας ανακωχη?προφανως γιατι σε καει το παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
εμένα φίλε μου με καίει να ξεκουραστώ και να τελειώσω την σχολή μου μιας και είμαι στα τελειώματα. με ΚΑΙΕΙ η επαγγελματική μου εξέλιξη και όχι ο χαρακτήρας μου στο παιχνίδι. η πρόταση που κάνω δεν αντιπροσωπεύει εμένα γενικά αλλά σχεδόν όλους τους παίχτες. τώρα αν εσύ θες να καείς, δικό σου πρόβλημα. από τους πρώτους είμαι που άρχισα το παιχνίδι και πίστεψέ με πως το έχω χαρεί και με το παραπάνω. δεν βρίσκομαι 24 ώρες το 24ωρο πάνω στο west.

τελειώνω την κουβέντα μαζί σου γιατί όσο και να σου μιλάω δεν πρόκειται να καταλάβεις. ότι θες απάντα.
 

DeletedUser2065

Guest
Συμφωνώ με την ιδέα αν βέβαια το αποδεχτεί και η ετερεία να μας δώσει το δικαίωμα αυτο.. Οσο για το οτι είναι άδικο για τους μαθητες.. Και μεις που δουλεύουμε δηλαδή; τις καθημερινές μερες ειναι το ιδιο για εμας και εσας, οπως εσεις ξυπνατε 7-8 να πατε σχολειο εγω ξυπνα για να παω στη δουλειά, αν βάλεις κάτω και το οτι εμεις δουλεύουμε και εσεις κοιμάστε (οχι όλοι στα θρανία) τοτε είμασται πολύ πιο ζημιωμένοι :p (ασε που εμεις θα δουλευουμε ΚΑΙ στις γιορτες :S )
Καλό θα ήταν πάντως αν μπορούσε να εφαρμοστεί.. Μπράβο koulantza για την ιδεα..
 

DeletedUser

Guest
συμφωνώ με την ιδέα αν βέβαια το αποδεχτεί και η ετερεία να μας δώσει το δικαίωμα αυτο.. οσο για το οτι είναι άδικο για τους μαθητες.. και μεις που δουλεύουμε δηλαδή; τις καθημερινές μερες ειναι το ιδιο για εμας και εσας, οπως εσεις ξυπνατε 7-8 να πατε σχολειο εγω ξυπνα για να παω στη δουλειά, αν βάλεις κάτω και το οτι εμεις δουλεύουμε και εσεις κοιμάστε (οχι όλοι στα θρανία) τοτε είμασται πολύ πιο ζημιωμένοι :p (ασε που εμεις θα δουλευουμε και στις γιορτες :s )
καλό θα ήταν πάντως αν μπορούσε να εφαρμοστεί.. μπράβο koulantza για την ιδεα..

ξυπνάς 7 να πάς στην δουλειά; σοβαρά; γιατί εγώ απο ότι ξέρω στις 7 ακόμα ροχαλίζεις...και στις 8 και στις 9 και πάει λέγοντας...
μην προσπαθείς να το παίξεις παρηγορητικός λέγοντας ασύστολα ψεύδη σε μικρά παιδιά..... :d

και για να μην θεωρηθεί σπαμ... :d
το θέμα το συζητάμε για τις διακοπές.....
 

DeletedUser

Guest
συμφωνώ με την ιδέα αν βέβαια το αποδεχτεί και η ετερεία να μας δώσει το δικαίωμα αυτο.. οσο για το οτι είναι άδικο για τους μαθητες.. και μεις που δουλεύουμε δηλαδή; τις καθημερινές μερες ειναι το ιδιο για εμας και εσας, οπως εσεις ξυπνατε 7-8 να πατε σχολειο εγω ξυπνα για να παω στη δουλειά, αν βάλεις κάτω και το οτι εμεις δουλεύουμε και εσεις κοιμάστε (οχι όλοι στα θρανία) τοτε είμασται πολύ πιο ζημιωμένοι :p (ασε που εμεις θα δουλευουμε και στις γιορτες :s )
καλό θα ήταν πάντως αν μπορούσε να εφαρμοστεί.. μπράβο koulantza για την ιδεα..

ακριβως,και οταν εσυ το απογευματακι ριχνεις τον εκτο σου υπνο,εγω τρεχω σε φροντιστηρια δεξια και αριστερα.
 

DeletedUser3093

Guest
μην το ψάχνετε ποιος την έχει μεγαλύτερη...και εγώ αν το θέλετε έτσι ξυπνάω στις 6.30 για να πάω στις 8.00(μεγάλη απόσταση γίαυτό αργεί τόσο) για μάθημα στο πανεπιστήμιο και εκεί μένω συνήθως μέχρι τις 5-6 το απόγευμα..8 με 5 η 6! μιλάμε για εξοντωτικό πρόγραμμα και δεν υπάρχουν και κενά όλες τις μέρες ενδιάμεσα! και στο σπίτι όταν γυρνάω η ώρα προφανώς έχει πάει 7-8...άρα ούτε ύπνος μετά..μονο το βραδυ!
πάντως καλή ιδέα μου φαίνεται εμενα.
 
Κορυφή