χαμενος κωδικος

  • Δημιουργός θέματος tasos-pop
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ρε παιδες πηγα στην αλλαγη κωδικου επειδη ξεχασα τον κωδικο αλλα μου βγαζει ακυρος κωδικας επικυρωσης.... πηγα στο κεντρο υποστηριξης τπτ....μπορειτε να μου πειτε τι να κανω??
 

DeletedUser

Guest
δες το email σου..αν σου εκλεψαν τον κωδικο εχεις 14 μερες να τον αλλαξεις
 

DeletedUser293

Guest
Πάτα στο αλλαγή κωδικού όχι στο Αίτηση για νέο κωδικό ενεργοποίησης, θα το βρείς κάτω από το κουμπί Log In στην αρχική σελίδα του west...

Θα σου βγάλει ένα παράθυρο όπου θα σου ζητάει το Username σου και το email που έδωσες για να γραφτείς στο παιχνίδι.

Συμπλήρωσε τα και πάτα Αποστολή, μετά θα σου έρθει ένα email με νέον κωδικό μάλλον ή με οδηγίες για το πως να αλλάξεις κωδικό...
 

DeletedUser

Guest
29907 παίκτες
2 κόσμοι
Επιλογή νέου κωδικού
Τώρα μπορείς να επιλέξεις έναν νέο κωδικό.
Κωδικός:
Επικύρωση κωδικού:
Άκυρος κώδικας επικύρωσης (hash)!

auto mou leei synexeia...
 

DeletedUser

Guest
Πάτα στο αλλαγή κωδικού όχι στο Αίτηση για νέο κωδικό ενεργοποίησης, θα το βρείς κάτω από το κουμπί Log In στην αρχική σελίδα του west...

Θα σου βγάλει ένα παράθυρο όπου θα σου ζητάει το Username σου και το email που έδωσες για να γραφτείς στο παιχνίδι.

Συμπλήρωσε τα και πάτα Αποστολή, μετά θα σου έρθει ένα email με νέον κωδικό μάλλον ή με οδηγίες για το πως να αλλάξεις κωδικό...



Αυτό εμένα σε ένα άλλο server δεν το κάνει!:eek:
Γιατί μου έλεγε ότι το έχω ήδη ενεργοποιήσει!:confused::D
 

DeletedUser

Guest
βρες το ι-μέιλ σου και εκει θα σου γραφει π.χ.
κωδικος ενεργοποιησης:
nqv0cmaoympgp7tv4m0

αυτο που ειναι μετα το "κωδικος ενεργοποιησης:" να το κανεις αντιγρταφη και επικολληση στο κουτακι εκεινο! μιλαω για το e-mail που σου σταλθηκε οταν εκανες εγγραφη!
 

DeletedUser

Guest
δεν θελω κωδικο ενεργοποιησης αλλα τον κωδικο προσβασης...μου λεει συνεχεια το ιδιο
 

DeletedUser

Guest
μπορειετε να μου πειτε αν κανενασ αλλοσ εκτοσ απο εμενα π.χ η innogames η διαχειριστεσ εχουν τον κωδικο μου..γτ βρηκα τι φταιει...εγω εχω το μαιλ μου στο freemail.gr οταν μου εστειλαν το λινκ επρεπε να το κανω αντιγραφη και οχι να πατησω πανω στο λινκ..για αυτο ρωταω αν εχει κανενασ αλλοσ τον κωδικο μου για να μπει και να αλλαξει την διευθυνση του εμαιλ σε hotmail.
 

DeletedUser

Guest
φιλε στείλε μια αίτηση υποστήριξης με το τη ακριβός θέλεις να γινει γιατι απο εδω δεν γινετε να σε βοηθήσουν οι admin :)

αν εστειλες και άλλη δεν πειράζει στείλε παλι με το τη θες ακριβός
 

DeletedUser

Guest
1) Εχεις επικυρωσει το mail σου ρε φιλε? Αν δεν το εχεις κανει αυτο, ξεχνα τον παιχτη σου, φτιαξε αλλον.
2) Αν ομως το εκανες παρακολουθησε τις εικονες..
1)
2)

Μετα ανοιγεις το mail σου και θα εχεις ενα link απο το west που θα σε παει να αλλαξεις κωδικο (αφου συμληρωσεις τα παραπανω)

ΛΟΙΠΟΝ ΑΥΤΟ ΓΡΑΦΤΗΚΕ ΚΑΤΑΛΑΘΟΣ ΣΤΟ ΘΕΜΑ "ΚΟΔΙΚΟΣ"
ΠΛΙΖΖ ΚΛΕΙΔΩΣΤΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΓΙΑΤΙ ΤΑ ΠΟΛΛΑ ΛΟΓΙΑ ΕΙΝΑΙ ΦΤΩΓΙΑ :p:D
 
Κορυφή