υπερσσυμαχίες

  • Δημιουργός θέματος pistolero xstream
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser3331

Guest
ηθικο διδαγμα:μην ακουτε τον παλουκι.ειδατε τι επαθε ο ''μερας''

μέρας θα γίνει τώρα που θα γκρεμιστεί η αυτοκρατορία του. εγώ στην θέση του θα πατούσα διαγραφή στις 21:02 για να μην βλέπω τα οχυρά μου να χάνονται και να περνάει η πόλη μου στην 19η θέση...:d
 

DeletedUser3436

Guest
δηλαδη ρε παιδια μονο η καταταξη μετραει?εμεις παιζουμε σαν πολη για διασκεδασει κατι που εσεις το εχετε ξεχασει.και θελεις να μαθεις κατι?ο νυχτας πατησε διαγραφη απο εχθες.μπραβο τα καταφερατε.αλλα ειστε ενα ματσο ανωριμοι που στην κανοκικη ζωη θα τα βρειτε δυσκολα
 

DeletedUser3331

Guest
δηλαδη ρε παιδια μονο η καταταξη μετραει?εμεις παιζουμε σαν πολη για διασκεδασει κατι που εσεις το εχετε ξεχασει.και θελεις να μαθεις κατι?ο νυχτας πατησε διαγραφη απο εχθες.μπραβο τα καταφερατε.αλλα ειστε ενα ματσο ανωριμοι που στην κανοκικη ζωη θα τα βρειτε δυσκολα

όχι δεν μετράει μόνο η κατάταξη αλλά δεν είναι λίγο πράγμα να χάνεις τα οχυρά σου που τα έκτιζες τόσο καιρό. ο "μέρας" πάντως δεν έπαιζε για διασκέδαση. καλά έκανε το παλικάρι και πάτησε διαγραφή! ανώριμοι? μπα, δεν θα το λεγα...
 

DeletedUser3436

Guest
μπα? να το πεις
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Στοπ...

Στοπ. Να παρετε αλλα οχυρα ρε. Μακαρι να μπορουσα να σας μπαναρω αλλα ειστε πολυτιμοι :p. (Ποτε σαν τον ανοδινο βεβαια.......:w:u)
 

DeletedUser735

Guest
Παιδακια δεν ξερω αν το καταλαβατε αλλα το παιχνιδι δεν ειναι sin city.
O μερας αυτο νομιζε.Ηταν ο πιο ευαλωτος στοχος (περιπου 30.000 ποντους ειχαν τα οχυρα του).
Ε ηρθε η ωρα τα οχυρα αυτα να πανε σε καποιους που μπορουν να τα προστατεψουν χωρις να γλυφουν.
 

DeletedUser3788

Guest
Συμφωνό απόλυτα με τον psamdio ο νυχτας τόσο καιρό νόμιζε πως έπαιζε farmville τα είχε καλά με όλους και το επαιζε σε διπλό ταμπλό.Για δείτε στην αρχή αυτού του θέματος που το είχα προβλέψει πως η πόλη του θα τα βρει μπαστούνια αλλά τότε όλοι εσείς οι συμπολίτες του και δεν τον ειδοποιήσατε.Ένα ξέρω ο καθένας σε αυτό το παιχνίδι πέρνει ότι του αξίζει στο τέλος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3920

Guest
να ρωτησω...θα εχει κανεναν υπερασπιστη το οχυρο σημερα ή θα το παρουμε χωρις καθολου αντισταση.....................?
 

DeletedUser3788

Guest
θα είναι οι 300 των θερμοπυλών αλλά μόνο οι 40 θα είναι παρών οι υπόλοιποι θα είναι εφέ...
 

DeletedUser3920

Guest
οι 300 δεν εχουν εγκατασταθει ακομα στον κ.5 ...μαλλον θα ειναι αθηναιοι λογχοφοροι........

και μια που το ανεφερες:
αου αου αου
 
Κορυφή