υπερσσυμαχίες

  • Δημιουργός θέματος pistolero xstream
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μετά από πολύ spam οι του κ5 έρχονται στο φυσικό τους περιβάλλον...:p
προσωπικό σχόλιο...alamenta μάζεψε την γλώσσα σου γιατί δεν επιτέθηκα στην sa...γενικά μιλάω(αν και είδαμε το μεγαλείο σας στους πόντους μονομαχίας της πόλης σας)....έτσι επανερχόμαστε στο θέμα...ποιοι κόβετε να διατηρούν την ισχύ προσωρινά?
διόρθωση..."υπερσυμμαχίες"
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3788

Guest
Μαζεμένη την έχω την γλώσσα μου.Όταν είπα αγγούρι εννωούσα το οχυρό ελπίζω να μην πήγε πουθενά αλλού του μυαλό σου:D.Όσο για την ισχύ για την ώρα πιο δυνατή η η ca δεν το αρνούμε και με την βοήθεια των el vatopedi και appalloosa.
Είναι αρχή ακόμα και καλοκαίρι από Σεπτέμβριο-οκτώβριο θα αρχίσει να φένεται ποια είναι τα αφεντικά.Ένα μόνο θα πω για τις μάχες θειος νίκος.Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Όσο για την πόλη μου ξέρω για το μεγαλείο της γιατί είναι μια πόλη που χτίστηκε 4 Μαίου(πολύ αργά)και χωρίς φίλους και γνωστούς από άλλους κόσμους φτάσαμε εκεί που φτάσαμε.
Μια προσωπική εκτίμηση για το μέλλον πόλη που θα τα βρεί μπαστούνια nuxta.:cool:
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser3331

Guest
Alamenta εγώ δεν σου κάνω, μόνο ο Νίκος???:(
 

DeletedUser

Guest
και τοτε η joahna ειπε: "Ας δημιουργηθουν τα προσωπικα μηνυματα"
 

DeletedUser735

Guest
Πιστευω πως ο κ5 εχει πολλα να δωσει ακομα.

Σιγουρα δεν εχει ξεκαθαρισει ακομα το τοπιο με τις υπερσυμμαχιες

Προσωπικη μου εκτιμηση:
Η πλευρα που θα εχει μαζι της την appaloosa,τα βατοπεδια και την cavo αποκτα ενα μεγαλο προβαδισμα
 

DeletedUser

Guest
δλδ αν ο βοσκος εχει και τον λυκο,και το προβατο και τα χορτα θα παει μπροστα...απλα ο λυκος θα φαει το αρνι που θα τρωει το χορταρι...
 

DeletedUser3788

Guest
alamenta εγώ δεν σου κάνω, μόνο ο νίκος???:(
δεν λέω καλός είσαι και εσύ αλλά όταν μιλάει ο θείος μιλάει η εμπειρία.
πιστευω πως ο κ5 εχει πολλα να δωσει ακομα.

σιγουρα δεν εχει ξεκαθαρισει ακομα το τοπιο με τις υπερσυμμαχιες

προσωπικη μου εκτιμηση:
η πλευρα που θα εχει μαζι της την appaloosa,τα βατοπεδια και την cavo αποκτα ενα μεγαλο προβαδισμα

συμφωνώ απόλυτα παύλο
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
καλα ητανε......οποιος καταλαβε καταλαβε:d
 

DeletedUser

Guest
Μαζεμένη την έχω την γλώσσα μου.Όταν είπα αγγούρι εννωούσα το οχυρό ελπίζω να μην πήγε πουθενά αλλού του μυαλό σου:D.Όσο για την ισχύ για την ώρα πιο δυνατή η η ca δεν το αρνούμε και με την βοήθεια των el vatopedi και appalloosa.
Είναι αρχή ακόμα και καλοκαίρι από Σεπτέμβριο-οκτώβριο θα αρχίσει να φένεται ποια είναι τα αφεντικά.Ένα μόνο θα πω για τις μάχες θειος νίκος.Όποιος κατάλαβε κατάλαβε.
Όσο για την πόλη μου ξέρω για το μεγαλείο της γιατί είναι μια πόλη που χτίστηκε 4 Μαίου(πολύ αργά)και χωρίς φίλους και γνωστούς από άλλους κόσμους φτάσαμε εκεί που φτάσαμε.
Μια προσωπική εκτίμηση για το μέλλον πόλη που θα τα βρεί μπαστούνια nuxta.:cool:
αδερφε slim shady plz stand up που λεει και ο τραγουδοποιος σεβομαι την αποψη-προβλεψη σου περι nuxta αλλα χαρη στα μπαστουνια χθες το βραδυ στο οχυρο καναμε κεντα χρωμα με τα μπαστουνια σου και το πηραμε το ματσακι..τεσπα κανονικα θα επρεπε να προσεχεις τι λες για τo nuxta και τι γραφεις στο προφιλ σου σαν ''παραγων'' που λες οτι εισαι.μην ξεχνας οτι ολα γινονται για διασκεδαση..συμφωνω απολυτα οσον αφορα τα υπερσυμμαχιων εχει πολυ δρομο το σκηνικο ακομα και αυτο ειναι καλο.
 

DeletedUser

Guest
να με συγχωρεσουν στην poker ditch για την ορολογια αλλα ο βηχας ο ερωτας και το παθος για ποκερ δεν κρυβετε..:))
 

DeletedUser735

Guest
Το μονο που σωζει τον nuxta μεχρι τωρα ειναι το οτι το παιζει τελειως τυχοδιωκτικα.
Επιθεση σε οχυρο ακομα δεν εχει κανει και ουτε θα κανει(πιστευω).
Τα εχει καλα με CA,Cavo,batopedia αρα ειναι λογικο να μπορει να κρατησει και ενα οχυρο(ειδικα αν ειναι τερματισμενο οπως αυτο που εγινε η μαχη χθες).

:mexican:
 

DeletedUser

Guest
Η nuxta έχει μόνο ένα κακό.
Άπειρο ιδρυτή.

Αλλά το παιδί ρωτάει και μαθαίνει οπότε αυτό είναι σύν του.
 

DeletedUser735

Guest
Γεματη η σημερινη μερα.
Ειχαμε τρεις μαχες.

Κανενα οχυρο δεν αλλαξε χερια.
Ειχαμε ομως μια πολυ ωραια μαχη που τελειωσε μολις τωρα!

Πραγματικα πολυ καλη προσπαθεια παιδια!
Keep walking!
 

DeletedUser3788

Guest
πραγαμτικά η τελευταία μάχη ήταν πραγαμτικό ντέρμπυ.ίσως η καλύτερη μάχη που έχει γίνει στον κ5.μπράβο και στις δυο πλευρές για την προσπαθειά τους.

αδερφε slim shady plz stand up που λεει και ο τραγουδοποιος σεβομαι την αποψη-προβλεψη σου περι nuxta αλλα χαρη στα μπαστουνια χθες το βραδυ στο οχυρο καναμε κεντα χρωμα με τα μπαστουνια σου και το πηραμε το ματσακι..τεσπα κανονικα θα επρεπε να προσεχεις τι λες για τo nuxta και τι γραφεις στο προφιλ σου σαν ''παραγων'' που λες οτι εισαι.μην ξεχνας οτι ολα γινονται για διασκεδαση..συμφωνω απολυτα οσον αφορα τα υπερσυμμαχιων εχει πολυ δρομο το σκηνικο ακομα και αυτο ειναι καλο.

μιας και που το είδα τώρα να το σχολιάσω...
από την συγκεκρικριμένη μάχη έλειπα αρά δεν μπορώ να εκφέρω άποψη.εγώ προσέχω πάντα τα λόγια μου μιας που είμαι και παράγων μια προσωπική εκτίμηση έκανα για το μέλλον.κάποιοι ιδρυτές δεν πρόσεχουν τι κάνουν και τι λένε και ευτυχώς τους έχουν πάρει χαμπάρι.(ονόματα δεν λέμε οικογένειες δεν θύγουμε)σαφώς και είναι για διασκέδαση όπως είπα πρίν κάποιοι άλλοι δεν το έχουν καταλάβει...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Η nuxta έχει μόνο ένα κακό.
Άπειρο ιδρυτή.

Αλλά το παιδί ρωτάει και μαθαίνει οπότε αυτό είναι σύν του.

Και εχει και αλλο ενα κακο...
εμενα για δασκαλο...
Μπορει ο nuxtas να ειναι απειρος αλλα του δειχνω πως να τα παει καλα...αν και η αληθεια ειναι οτι τα περισσοτερα (σχεδον ολα) τα εκανε μονος του...

:ind :ind :ind :ind
 

melenmaria

Μέλος
Και εχει και αλλο ενα κακο...
εμενα για δασκαλο...
απο σενα πηρε? μπορειτε να μου λετε και εμενα ποτε εχει μαχη και που να πηγαινω και τι να κανω? με μπερδευει ο πεμπτος κοσμος! καμια πολη να με φιλοξενησει? κανενα μεταλλιο να κερδισω? καμια πολη να χτισω? :tmbl
 

DeletedUser

Guest
απο σενα πηρε? μπορειτε να μου λετε και εμενα ποτε εχει μαχη και που να πηγαινω και τι να κανω? με μπερδευει ο πεμπτος κοσμος! καμια πολη να με φιλοξενησει? κανενα μεταλλιο να κερδισω? καμια πολη να χτισω? :tmbl

δυσκολα θα βρεις χωρο για μια αγρια καουμποϊσα με βιαιες τασεις...
αν και θα βρεις την ακρη...
 

melenmaria

Μέλος
βιαιες τασεις? εγω? γιατι? θα γυρισω στον νυχτα μου φαινεται... παυλο ετοιμασου για ξυλο...:wk
 

DeletedUser735

Guest
ηθικο διδαγμα:μην ακουτε τον παλουκι.ειδατε τι επαθε ο ''μερας''
 
Κορυφή