υπαρχουν κι ε8ελονταισ για τισ πολεισ?

  • Δημιουργός θέματος pote eleos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
:D:D:D lopwn paidia epidh 8a ftiaksw mia city 8elw kai atoma.... moy eminan 154$ kai se liga lepta 8a exw alla tosa kana ekatostariko 8a moy minei giayo osoi 8elete ston server pote eleos pite to!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
popo ta skotoses ta ellhnika..grapse kalitera se greeklish;););)..mazepste prwta ta lefta kai meta vrite ta
 

DeletedUser

Guest
ERWTISI!!!!
ginete 5 pextes na valoun apo liga k na ftia3oun mia poli?
 

DeletedUser161

Guest
oxi.afou ginei h polh kai meta boithane oloi gia na ftiaxtoyn ta ypoloipa ktiria
 

DeletedUser8

Guest
popo ta skotoses ta ellhnika..grapse kalitera se greeklish;););)..mazepste prwta ta lefta kai meta vrite ta


Γλώσσα και γραμματική
Δεν επιτρέπετε ο σχολιασμός της γλώσσας και γραμματικής ενός άλλου παίκτη. Αν ή γλώσσα/γραμματική ενός παίκτη είναι τόσο λανθασμένη που δεν μπορείς να καταλάβεις τι γράφει επικοινώνησε με έναν moderator.
 

DeletedUser

Guest
Γλώσσα και γραμματική
Δεν επιτρέπετε ο σχολιασμός της γλώσσας και γραμματικής ενός άλλου παίκτη. Αν ή γλώσσα/γραμματική ενός παίκτη είναι τόσο λανθασμένη που δεν μπορείς να καταλάβεις τι γράφει επικοινώνησε με έναν moderator.

μαλακία κανόνας... σκοτώνουν όλοι την γλώσσα, έχει γεμίσει ο κόσμος 15χρονα αναλφάβητα που γράφουν μονο greeklish και μιλάνε με συντομογραφίες και δεν μπορούμε να σχολιάσουμε κιόλας? κάντε με ban επειδή μ'αρέσει να βλέπω σωστό λόγο, γραμμένο στην γλώσσα μου.
 

DeletedUser

Guest
και με συγχωρείτε, αλλά θεωρώ ότι πρέπει να είσαι τουλάχιστον χαζός για να εμπιστευτείς σαν "αρχηγό" κάποιον που δε μπορεί να γράψει την λέξη "εθελοντής" ή να συντάξει σε απλά ελληνικά μια πρόταση.
 

DeletedUser

Guest
μαλακία κανόνας... σκοτώνουν όλοι την γλώσσα, έχει γεμίσει ο κόσμος 15χρονα αναλφάβητα που γράφουν μονο greeklish και μιλάνε με συντομογραφίες και δεν μπορούμε να σχολιάσουμε κιόλας? κάντε με ban επειδή μ'αρέσει να βλέπω σωστό λόγο, γραμμένο στην γλώσσα μου.

den simeni omws oti opoios grafei se greeklish einai 15xrono kai anafalvito..Egw grafw se greeklish gt etc ematha na grafw poio grhgora...An kathisw kai grapsw sta ellhnika tha kanw posi wra,eidika an valw kai tonous:(
 

DeletedUser

Guest
den simeni omws oti opoios grafei se greeklish einai 15xrono kai anafalvito..Egw grafw se greeklish gt etc ematha na grafw poio grhgora...An kathisw kai grapsw sta ellhnika tha kanw posi wra,eidika an valw kai tonous:(

Δεν είπα ότι όποιος γράφει greeklish είναι 15 χρονο αναλφάβητο. Δεν γενικεύω. Συνήθεια είναι όλα... εγώ γράφω σε 3 γλώσσες το ίδιο γρήγορα. Δεν συμβιβάστηκα να τα γράφω όλα το ίδιο, γιατί το θεωρώ προσβλητικό για την γλώσσα μου και σέβομαι αυτούς που διαβάζουν τα γραπτά μου. Βέβαια αυτό είναι στην διακριτική ευχέρεια του καθενός.
 

DeletedUser

Guest
den simeni omws oti opoios grafei se greeklish einai 15xrono kai anafalvito..egw grafw se greeklish gt etc ematha na grafw poio grhgora...an kathisw kai grapsw sta ellhnika tha kanw posi wra,eidika an valw kai tonous:(

δεν τολμώ να σου κρύψω οτι έμαθα να γράφω ελληνικά γρήγορα και με τόνους (κιε ωρθωγραφειμένα :D )
μέσω του tw και πλέον έχω φτάσει σε επίπεδο ισάξιο με αυτό του αγγλικού και του γκρικλις δεν είναι κάτι δύσκολο
 

DeletedUser

Guest
enta3i opws mporei o kathenas...edw den me anagkazi kaneis na grapsw sta ellhnika...An mpw se allo forum pou prepei na grafw ellhnika tha grapsw...Den kolaw se leptomereies...
 

DeletedUser

Guest
καλό θα ήταν να χρησιμοποιούμε την δική μας γλώσσα που είναι τα ελληνικά
μιας και ο server είναι ελληνικός.
Η γλώσσα greeklish δεν υφίσταται μετά απο 50 χρόνια θα προσαρτίσουμε και τους λατινικούς χαρακτήρες στο λεξιλόγιο μας και αυτά που μιλάω τώρα θα λέγονται αρχαία ελληνικά.
 

DeletedUser

Guest
Ο επόμενος εμφύλιος πόλεμος θα γίνει για τα greeklish...

Uelete na ftia3oume mia polh pou na xrhsimopoioume oloi mono greeklish?

Πραγματικά δεν τα αντέχω, οπότε θα τη φτιάξω να πάτε όλοι εκεί κι εγώ θα πάω σε μια άλλη που θα γράφουν κανονικά :p
 

DeletedUser

Guest
ευτυχώς υπάρχουν ακόμα κάποιοι που γράφουν κανονικά...
 

DeletedUser

Guest
Εγώ λέω να φτιάξουμε ένα πρόγραμμα που να μην περνάει greeklish λέξεις
στο παιχνίδι και στο φόρουμ του :D
Κάτι σαν φράχτης.αλλά τα αγγλικά να λειτουργούν κανονικά :p
 

DeletedUser

Guest
kala mexri na ftia3ete to programa emeis sinexizoume me ta greeklish:D:D
 

DeletedUser

Guest
Εγώ λέω να φτιάξουμε ένα πρόγραμμα που να μην περνάει greeklish λέξεις
στο παιχνίδι και στο φόρουμ του :D
Κάτι σαν φράχτης.αλλά τα αγγλικά να λειτουργούν κανονικά :p

υπάρχει αυτό, στο forum του kithara.gr
 

DeletedUser

Guest
εγω ειμαι εθελοβ]ντησ για πολυ οποιοσ με θελει ασ με προσκαλεσει:d:):d
 
Κορυφή