το να πας επίπεδο 10 την τράπεζα είναι ανούσιο τώρα πια?!

  • Δημιουργός θέματος Anser
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
μα ποιος ο λογος να μην τερματησεις μια πολη η την τραπεζα η κατι αλλο κτηριο????

Αφου ο Anser το ανοιξε το θεμα...περιμενεις απαντηση σοβαρη?
Και ποιος ο λογος να τερματησεις δημαρχειο?Ξενοδοχειο?Γιατι να χτισεις νεκροθαφτη?Για ολους εσας που αναρωτιεστε η λυση ειναι μια:
Καντε τυχοδιωκτη να ησυχασουμε!
 

DeletedUser

Guest
ο τυχοδιωκτης σε λιγο καιρο θα ειναι αχρηστος αν εμαθα καλα στον βετα δινεις σβολους χρυσου κ σου γεμιζει την ενεργεια φουλ επιπλεον μπορεις να αγορασεις κ τα προιοντα μιας δουλειας οποτε γιατι να κανεις τυχο???
 

DeletedUser

Guest
ο τυχοδιωκτης σε λιγο καιρο θα ειναι αχρηστος αν εμαθα καλα στον βετα δινεις σβολους χρυσου κ σου γεμιζει την ενεργεια φουλ επιπλεον μπορεις να αγορασεις κ τα προιοντα μιας δουλειας οποτε γιατι να κανεις τυχο???

Αγοραζεις τα προϊοντα δουλειας που εχεις ανοιξει,δλδ δεν μπορω να αγορασω προϊοντα απο δουλειες που δεν μπορω να κανω και η τιμη παει αναλογα με την πιθανοτητα ευρεσης του.Αυτο με την ενεργεια ισχυει και στον beta εχει τιμη 1 σβολο χρυσου...
 

DeletedUser

Guest
σταματήστε το σπαμ γιατι θα τα πουμε σε κανένα μήνα....
 

DeletedUser3409

Guest
ο τίτλος του θέματος είναι η ερώτησή μου, μιας και τώρα πια είτε έχεις την τράπεζα επίπεδο 1, είτε 10, το ίδιο ποσό χρημάτων μπορείς να καταθέσεις! τι γίνεται τώρα? δηλαδή μόνο για τους πόντους πόλης? είναι σαν να πηγαίνεις επίπεδο 10 το σαλούν, αφού έχεις τα ίδια προνόμια σε κάθε επίπεδο! μου εξηγείτε λίγο την όλη φάση?

ίσως παίζει ρόλο με τις επικηρύξεις που μπαίνουν και τα ποσά από ότι φαίνεται θα είναι μεγάλα... (πολύ πιθανό να απάντησα... λάθος αλλά είμαι και νουμπ τι να κάνω)
 

DeletedUser3093

Guest
όσο ανεβαίνει η τράπεζα μικραίνει και ο φόρος και έτσι σώζεις και περισσότερα λεφτά, αυτό είναι και το '+' στο να την αναβαθμίζεις.
αν έχει γραφτεί αυτό ξανά συγγνώμη αλλά βαριόμουν να γυρίσω να κοιτάξω μήπως έχει γραφτεί.
 
Κορυφή