το να πας επίπεδο 10 την τράπεζα είναι ανούσιο τώρα πια?!

  • Δημιουργός θέματος Anser
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ο τίτλος του θέματος είναι η ερώτησή μου, μιας και τώρα πια είτε έχεις την τράπεζα επίπεδο 1, είτε 10, το ίδιο ποσό χρημάτων μπορείς να καταθέσεις! τι γίνεται τώρα? δηλαδή μόνο για τους πόντους πόλης? είναι σαν να πηγαίνεις επίπεδο 10 το σαλούν, αφού έχεις τα ίδια προνόμια σε κάθε επίπεδο! μου εξηγείτε λίγο την όλη φάση?
 

DeletedUser

Guest
απλως οσο μεγαλυτερο ειναι το επιπεδο της τραπεζας τοσο λιγοτερα χρηματα σου κραταει ως φορο
 

DeletedUser

Guest
ίσως είναι έτσι, αλλά στους απ' έξω είναι πάντα το ίδιο. μόνο στους από μέσα αλλάζει? ο μόνος κόσμος που παίζω και είμαι μέλος σε τράπεζα είναι ο 3 που η τράπεζα είναι φουλαρισμένη και έχω 2% τόκο (είμαι εργάτης). αν ήταν π.χ. 5 επίπεδο η τράπεζα θα είχε μεγαλύτερο τόκο?
 

DeletedUser3436

Guest
οχι μικροτερο.Εσυ εχεις και premium εργατι να φανταστω.....Με 5 επιπεδο εσυ δεν θα εχεις καν τοκο!!
 

DeletedUser3436

Guest
χαχαχα!!!με ποσοστο 35-65 μπορει να ερθει καποιος.ετσι πιστευω δηλαδη
 

DeletedUser

Guest
αν δεν έχεις τερματισμένη πόλη, δε μπορείς να κάνεις επίθεση σε μεγάλο οχυρό...
 

DeletedUser

Guest
καθόλου. κουλάντζα έχεις δίκιο, όμως τώρα πια για τους απ' έξω σέιμ θινγκ είναι :)
 

DeletedUser

Guest
οπ το εχασα ενταξει τωρα καταλαβα τι εννωει...
 

DeletedUser

Guest
αν εισαι εργατησ με πρεμιουμ και στην πολη σου η τραπεζα ειναι μαξαρισμενη δεν πλιρονεις φορο. οσο πιο μεγαλη ειναι η τραπεζα τοσο λιγοτερο φορο πλιρονεις. απλα ετσι οποσ το κανανε δεν ειναι αναγκη να την αναβαζεισ απο τα πρωτα κτιρια την αφινεις για το τελος
 

DeletedUser

Guest
είναι και κάτι άλλο. τώρα πια υπάρχει και ένα όριο στις ημερήσιες καταθέσεις. δεν μπορείς να καταθέσεις 20.000 σε μία ημέρα, πρέπει π.χ. να βάλεις 2.000 σήμερα, 2.000 αύριο κτλ. όσο ανεβαίνει επίπεδο η τράπεζα, τόσο ανεβαίνει αυτό το όριο.
 

DeletedUser3473

Guest
είναι και κάτι άλλο. τώρα πια υπάρχει και ένα όριο στις ημερήσιες καταθέσεις. δεν μπορείς να καταθέσεις 20.000 σε μία ημέρα, πρέπει π.χ. να βάλεις 2.000 σήμερα, 2.000 αύριο κτλ. όσο ανεβαίνει επίπεδο η τράπεζα, τόσο ανεβαίνει αυτό το όριο.

το οριο στις καταθεσεις εχει καταργηθει :cool:
 

DeletedUser

Guest
είναι και κάτι άλλο. τώρα πια υπάρχει και ένα όριο στις ημερήσιες καταθέσεις. δεν μπορείς να καταθέσεις 20.000 σε μία ημέρα, πρέπει π.χ. να βάλεις 2.000 σήμερα, 2.000 αύριο κτλ. όσο ανεβαίνει επίπεδο η τράπεζα, τόσο ανεβαίνει αυτό το όριο.

εχτοσ απο αυτο που λεει ο φιλοσ μου ο ougk ηθελα να ξερα ενα ατομα που βγαζει 20.000$ σε μια μερα και πρεπει να τα καταθεσει στην τραπεζα.. εχτοσ και αν εχουν βαλει τυχερα παιχνιδια στο παιχνιδι
 

DeletedUser

Guest
οταν παρατας το παιχνιδι φιλε,ενα σωστο μελος θα εδινε οτι εχει για να βοηθησει την πολη του.
 

DeletedUser3473

Guest
εγω μονο τον darkfox ξερω να βγαζει 20.000$ απο δουλειες σε μια μερα....
και σε μιση μερα εχει τυχει να βγαλει 15.000 $...αλλα οχι πολυ συχνα...
2 φορες την εβδομαδα....τυχαινει...
αρα το οριο καταργηθηκε επειδη το ζητησε αυτος...
για τους υπολοιπους παικτες ειναι αχρηστο που καταργηθηκε.... :cool:
 

DeletedUser

Guest
μα ποιος ο λογος να μην τερματησεις μια πολη η την τραπεζα η κάποιο αλλο κτηριο????
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή