τι θα κανατε αν σασ απιλουσαν?

  • Δημιουργός θέματος SFAGEAS
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
θα ηθελα να μου πειτε τι θα κανατε αν σασ εστελνε καποιοσ ενα μυνιμα που θα σασ απιλουσε με πολεμο και ο λογοσ να αλαξετε το ονομα τισ πολισ σασ γιατι εχει και εκοινοσ το ιδιο ονομα στιν δικια του πολη?please απαντιστε.
 

DeletedUser

Guest
sorry file m alla an eixe ftia3ei prwtos polh m ayto to onoma exei dikio oti kai na pei
an se evri3e vri3'ton kai sy alla to onma alla3e to
 

DeletedUser

Guest
το ονομα το χρισιμοποιο εδω και 5 χρονια και εδω μαλον εγω το εφτιαξα πρωτοσ!
 

DeletedUser

Guest
tote kan'tou oti 8es xwris na ton kaneis na gelaei
giati vrizontas ton kai malista me toso 8ymo sigoura 8a gelage
 

DeletedUser

Guest
Το φόρουμ δεν είναι πεδίο προσωπικής αντιπαράθεσης!
Και μάλιστα τόσο χυδαίας αντιπαράθεσης!
Λύστε τις διαφορές σας με pm όχι δημόσια!
 

DeletedUser

Guest
eisai sovaros re mlk?ee?eixa auto to onoma apo to battleknight na poume,kai akomh kai an to xrhsimopoihouses pes 1mera pio prin edw to pires argotera gia auto skase epitelous!
 

DeletedUser

Guest
epishs to onoma camellot den to eftia3es esi ektos an eisai kapoios papous tou vasilia ar8ourou vlam&^e
 

DeletedUser

Guest
ti kanete re pali spamm kai me vrisies spamm xes RIIPER ti na to kaneis!
 

DeletedUser

Guest
Το locked είναι το λιγότερο.

Αν έγραφαν κάτι τέτοια στο αγγλικό ή γερμανικό φόρουμ θα είχαν μόνιμη διαγραφή και οι δυο τους.
 

DeletedUser

Guest
egw ti ftaiw?as diagraftw apo to forum,o tupos 8a dei ti estei orgismenos tuxwdiwkths se ligh wra!
 

DeletedUser

Guest
Οσον αφορα το ονομα της πολης,αφου το παιχνιδι και οι κανονες το επιτρεπουν δεν βλεπω κανενα λογο να μην υπαρχουν 2 πολεις με το ιδιο ονομα...Και καλα τωρα που ειναι λιγες σχετικα οι πολεις οταν γεμισει ο χαρτης θα υπαρχουν και 8 πολεις με το ιδιο ονομα τοτε τι θα γινει???

Τωρα το να βριζεσται δεν οδηγει πουθενα,Sfagea αν σε απειλεισαν με αντικανονικο τροπο κανεις report,αν οχι αποκλεισμος αποστολεα και τελειωνει η υποθεση..
 

DeletedUser

Guest
απο τι μια εχεισ δικιο το παρα εκανα και γω αλλα αν εσυ εισουν στιν θεση μου τι θα εκανεσ?οσο για το ονομα δεν εχω εγω το πρβ αφτοσ το εχει.
 

DeletedUser

Guest
εγω οπως σου ειπα,απλα αποκλεισμο αποστολεα και θα τον εγραφα σε ενα σημειο που γραφω πολλα ονοματα..
δεν επρεπε να βρισεις και το καταλαβαινεις και εσυ,ασχετα αν εν βρασμο ψυχη το εκανες,θα σου προτεινα να σβησεις τα ποστ που εβρισες,να παρεις πισω οσα ασχημα ειπες και να ζητησεις μια συγνωμη ωστε να γινεις παραδειγμα σε πολλους.
 

DeletedUser

Guest
κλειδώνει... όποιος είναι κομπλεξικός να πάει αλλού να κάνει το κομμάτι του.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή