την τυχη μας μεσα!!

DeletedUser

Guest
Δεν το πιστευω!! Βαλαμε τον πιο ατυχο μας χτιστη να κανει τον ραφτη μπας και βγαλει γκρι γιλεκο και βαμβακερο καπελο, αλλα, για καποιον λογο, εγινε ξαφνικα καλοτυχος και εβγαλε περιεργο και μαυρο γιλεκο! Πως υποτιθεται οτι θα τα αγορασουμε? Αλλα δεν ειναι μονο αυτο. Εβγαλε αντι βαμβακερα καπελα, ΚΑΙ ΤΑ ΔΥΟ ΚΑΠΕΛΑ ΠΡΟΣΚΥΝΗΤΗ!! ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ! Θελω να παραπονεθω στον θεο Ανωδυνο που μας (Ρ&^*%*) την τυχη! Ω Μεγα Ανωδυνε, εχεις κατι προσωπικο με 'μας???:eek::eek::eek::eek:
 

DeletedUser

Guest
Έλεος

Τι σε κάνει ρε να νομίζεις οτι αυτά που λές μας ενδιαφέρουν;;;
Έλεος πια με το ηλήθιο σπάμ δεν βαριέσαι να είσαι ο χαζός του forum;;;
Σταμάτα πια τα χαζά θέματα που αποσκοπούν μόνο στο να μαζεύεις πόστ.
Καλά δεν ήταν με τον αποκλεισμό σου;;;
Μυαλό δεν βάζεις;;;

Όσο για αυτούς που 8α σπέυσουν να σε στηρίξουν και να σε επιδωκημάσουν σκεφτείτε λίγο πρίν πατήσετε το κουμπί "απάντηση" , ποιός έχει δίκιο;;;
 

DeletedUser

Guest
τι σε κάνει ρε να νομίζεις οτι αυτά που λές μας ενδιαφέρουν;;;
έλεος πια με το ηλήθιο σπάμ δεν βαριέσαι να είσαι ο χαζός του forum;;;
σταμάτα πια τα χαζά θέματα που αποσκοπούν μόνο στο να μαζεύεις πόστ.
καλά δεν ήταν με τον αποκλεισμό σου;;;
μυαλό δεν βάζεις;;;

όσο για αυτούς που 8α σπέυσουν να σε στηρίξουν και να σε επιδωκημάσουν σκεφτείτε λίγο πρίν πατήσετε το κουμπί "απάντηση" , ποιός έχει δίκιο;;;

+ 1 πες τα με τον καθε καημενο που ανοιγει ενα θεμα κ λεει την μιναρια του.....
 

DeletedUser

Guest
Τι σε κάνει ρε να νομίζεις οτι αυτά που λές μας ενδιαφέρουν;;;
Έλεος πια με το ηλήθιο σπάμ δεν βαριέσαι να είσαι ο χαζός του forum;;;
Σταμάτα πια τα χαζά θέματα που αποσκοπούν μόνο στο να μαζεύεις πόστ.
Καλά δεν ήταν με τον αποκλεισμό σου;;;
Μυαλό δεν βάζεις;;;

Όσο για αυτούς που 8α σπέυσουν να σε στηρίξουν και να σε επιδωκημάσουν σκεφτείτε λίγο πρίν πατήσετε το κουμπί "απάντηση" , ποιός έχει δίκιο;;;

στειλε pic για αγαλμα
 

DeletedUser

Guest
Αφηστε το παιδι,καλα τα λεει...απο εδω και περα οτι λεει ο Τρελο-σκοπευτης θα εχει παντα/σχεδον παντα δικιο.
Με την ευκαιρια γραφτειτε στο group που εφτιαξε...
http://forum.the-west.gr/group.php?groupid=72 (We love PaloukiLuke)
 

DeletedUser

Guest
γτ εισαι κρυμμενος ρε παλουκι??? αν ελεγε we love banned paloukiluke θα εμπαινα..... ;)
 

DeletedUser

Guest
γτ εισαι κρυμμενος ρε παλουκι??? αν ελεγε we love banned paloukiluke θα εμπαινα..... ;)

Εννοειτε το banned,αφου και σε λιγοτερο παο βδομαδα παλι μπαναρισμενος θα ειμαι.
Για οποιον θελει περισσοτερο Palouki μπορει να μπει στο φορουμ του ελληνικου Grepolis.
(περιμενω ποσοστα απο τα πρεμιουμ για την διαφημιση που κανω)
 

DeletedUser

Guest
Το θεμα μεταφέρετε στο off topic

Και ξανα λεω οτι δεν ειστε υποχρεωμένοι να απαντάτε σε ολα τα θεματα που ανοιγουν...απλα προσπεράστε το!
 

DeletedUser

Guest
Εννοειτε το banned,αφου και σε λιγοτερο παο βδομαδα παλι μπαναρισμενος θα ειμαι.
Για οποιον θελει περισσοτερο Palouki μπορει να μπει στο φορουμ του ελληνικου Grepolis.
(περιμενω ποσοστα απο τα πρεμιουμ για την διαφημιση που κανω)

δεν εφαγες ακομα εκει?
περιεργο βασικα καταλαβες οτι ημουν εγω οταν σου εριξα τα καντηλια απλα μου ελειψες.....:cool:
 

DeletedUser

Guest
δεν εφαγες ακομα εκει?
περιεργο βασικα καταλαβες οτι ημουν εγω οταν σου εριξα τα καντηλια απλα μου ελειψες.....:cool:

Εχετε παθει συνδρομο-Palouki...αλλα εγω σας σκεφτομαι συνεχεια...
Βασικα δεν εχω φαει ban εκει ακομα,αλλα δεν νομιζω να αργησω,αλλα πολυ ησυχια εχει πεσει απο τοτε που μπηκα...


EDIT**
http://forum.the-west.gr/group.php?groupid=82
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Ειναι τιμη μου να τρωω μπαν... για αυτο.. ωχ αφηστε το καλυτερα.... θελω ινφρακσον για σπαμ οχι για ακαταλληλο λεξικο!
Παλουκη το γκρουπ ειναι invite-only και το εφτιαξα μονο για εσενα:pxD
 

DeletedUser

Guest
Spam και παλι spam... :mad::mad::mad:
Ρε συ Shooter το θες πολυ το banακι ε?
 

DeletedUser

Guest
αφηστε το παιδι να λεει!!!
σκουτερ συνεχισε τεκνο μου.................:p:p
 

DeletedUser

Guest
ρε ξεκολατε το μιαλο σασ παιχνιδι ειναι δεν γινετε οτι γραφουμε να αρεσει σε ολουσ. απλα μην το διαβαζετε. Γιατι εσυσ ειστε χιροτερι γιατι απαντατε κιολασ ελεοσ πια

συνεχισε shooter
 

DeletedUser

Guest
και πανω που ελεγα να κλεισω το φορουμ και να σταματησω να κραζω τον αθλιο σουτερ βλεπω οτι εχει ανοιξει θεμα για να μας πει οτι ο ραφτης του δεν εβγαλε αυτο που ηθελε και οτι η μητερα του δεν του μαγειρεψε φασολακια αλλα μακαρονια....πραγματικα ελεος
 
Κορυφή