τελευταιο και βγαινω.και ουτε 8α ξαναμπω

  • Δημιουργός θέματος basnectar
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
me pion tropo mporoun na einai oloi energoi?pes mou kai paw paso


Υπάρχει και fair και unfair...στο κάτω κάτω δεν βάζεις μέσα τις άμυνες. Αν το ψάξεις λίγο θα το βρείς αν το χρησιμοποιήσεις είναι δικό σου ζήτημα..Αλλά όντως η συζήτηση καταντάει γελοία..
 

DeletedUser

Guest
ανοιγεις 4 διαφορετικους browser...ρωτα εμενα που εχω καμια 20αρια μποτακια ρε
 

DeletedUser

Guest
Υπάρχει και fair και unfair...στο κάτω κάτω δεν βάζεις μέσα τις άμυνες. Αν το ψάξεις λίγο θα το βρείς αν το χρησιμοποιήσεις είναι δικό σου ζήτημα..Αλλά όντως η συζήτηση καταντάει γελοία..

egw perimenw ton traoulos an vlepei na mou zhthsei signwmh.aytos einai o monos logos pou grafw akoma edw sto forum.
 

DeletedUser

Guest
ναι συγγνωμη το ειχα ξεχασει.αν δεις γραφω εδω στο παιχνιδι και δεν ξερω που αλλου...λαθος μου απο κεκτημενη ταχυτητα
 

DeletedUser

Guest
Μια χαρά ήτανε το παιχνίδι και κατάντησε σαν TW .. Balthier πολύ πατριωτικά το πήρες το ζήτημα..δεν έχει νόημα αυτή η συζήτηση και το ξέρεις..εγώ αποχωρώ θα σου πρότεινα να κάνεις και εσύ το ίδιο γιατί απάντηση δεν θα πάρεις καμμία.
 

DeletedUser

Guest
και εγω αποχωρω εχεις δικιο δεν προκειτε να παρω απαντηση.ας κοιταξει μονο ο falegk τον boomboomman και τον boomboommanjr.αν ειναι ετσι θα κανω και εγω εναν Balthierjr....αντε γεια

edit:
αυριο θα τους κοιτάξω σήμερα δεν μπορώ αλλο πείρα ντεπον το κεφάλι μου ειναι καζανι με ολα αυτα.
απο το ονομα και μονο φενετε...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
φιλε μην διαγραφεσαι σκεψου το.σκεψου πως το west ειναι ωραιο και πως καποτε θα περεις εκδικηση απο το προσωπο που καρφωσε πολαπλους λογαργιασμους στα ψεματα.καποτε θα τον νικησεις
 

DeletedUser

Guest
και θα πω και κατι τελευταιο.εγω δεν ειμαι μελος του φορουμ μολις τωρα μπηκα αλλα μπορω να πω οτι ειναι ανεπιτρεπτο να εχετε κανει μια τοσο σημαντικη κινηση οπως η απαγορευση των greeklish και απο την αλλη να μην προωθειτε την ελευθερια του λογου κλειδωνοντας θεματα πριν προλαβει ο αλλος να εκφρασει την γνωμη του.ειμαι μελος σε παρα πολλα αλλα φορουμ και αυτο δεν το εχω ξαναδει.υποτιθεται οτι το φορουμ ειναι μια δημοσια συζητηση που μπορει ο καθενας να εκφραστει.επαναλαμβανω εγω δεν εχω σκοπο να το παιξω καποιος ουτε να κανω υποδειξεις.δημοκρατια εχουμε,ελευθερια εχουμε ειπα την γνωμη μου.καλη συνεχεια
 

DeletedUser

Guest
φιλε μην διαγραφεσαι σκεψου το.σκεψου πως το west ειναι ωραιο και πως καποτε θα περεις εκδικηση απο το προσωπο που καρφωσε πολαπλους λογαργιασμους στα ψεματα.καποτε θα τον νικησεις

qfs_____________
 

DeletedUser

Guest
πω ρε απαλευτοι άνθρωποι ρε.
οποιος αναφερθεί ξανα σε αυτο το θεμα μεσα στο φορουμ θα φαει μπαν απο μενα χωρις προιδοπιηση.
2 ωρες εφυγα και το κανατε μην πω τη.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή