τελευταιο και βγαινω.και ουτε 8α ξαναμπω

  • Δημιουργός θέματος basnectar
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
δειτε αυτο...πως γινεται ενας απλος Ο << TraouloS >> παιχτης να ξερει την IP των υπολοιπων αν λεει αληθεια ...που ελπιζω να μην λεει. ΤΟΤΕ ΚΑΤΙ ΠΑΙΖΕΤΑΙ .... απαντηστε το
ΘΑ ΠΕΡΙΜΕΝΩ ΙΣΩς ΓΙΑ ΠΟΛΥ ΑΠΟ ΟΤΙ ΚΑΤΑΛΑΒΑ

ΔΕΙΤΕ ΤΟ


Σήμερα, 12:07
TraouloS
Member

Εγγραφή: 23-04-2009
Gu υπερσυμαχια ή υπερατομο!
Εγω μέχρι τωρα νόμιζα οτι η GU ήτανε υπερσυμαχια και μάλιστα πολύ καλη αλλα τελικά τους πήρανε είδηση οι admin και όπως φενετε μονο υπερσυμαχια δεν ειναι, εγω θα λεγα οτι ήτανε υπεράτομο. οι αποδειξης πιο κατω:

SITTING BULL 19 apo 32 katoikoi

καμαρώστε την πολη ενα IP...

3 vogas (Αποκλεισμένος) 67
5 Laseras (Αποκλεισμένος) 56
7 kyle (Αποκλεισμένος) 55
11 loco juan (Αποκλεισμένος) 51
12 kate25 (Αποκλεισμένος) 50
13 nikosd (Αποκλεισμένος) 50
14 Klein (Αποκλεισμένος) 50
15 jose manuel (Αποκλεισμένος) 50
16 andy20 (Αποκλεισμένος) 48
17 joe25 (Αποκλεισμένος) 48
19 ciara (Αποκλεισμένος) 47
20 super fonias (Αποκλεισμένος) 47
21 samuel21 (Αποκλεισμένος) 47
22 leonardo21 (Αποκλεισμένος) 47
23 sexy laura (Αποκλεισμένος) 46
25 natalia lou (Αποκλεισμένος) 46
26 daniela20 (Αποκλεισμένος) 45
27 Totem (Αποκλεισμένος) 45
28 pali o john einai (Αποκλεισμένος)


Golden Valey County 8 απο 32 κατικοι

2 Sade (Αποκλεισμένος) 60
4 John Smith (Αποκλεισμένος) 59
6 Sancho Perez (Αποκλεισμένος) 53
13 gazosas (Αποκλεισμένος) 46
15 billis8 (Αποκλεισμένος) 43
18 Cornelius (Αποκλεισμένος) 38
26 Theopangou (Αποκλεισμένος) 31
27 troupis (Αποκλεισμένος) 30


Silver Valey County 4 απο 10 κατικους

1 Terrible Jack (Αποκλεισμένος) 54
4 super3 (Αποκλεισμένος) 41
5 antonis1975 (Αποκλεισμένος) 37
10 antonis75 (Αποκλεισμένος

los santos 8 απο 32

3 FalakroKounavi (Αποκλεισμένος) 56
5 killaP (Αποκλεισμένος) 54
7 giaourti (Αποκλεισμένος) 53
8 2Sexy4You (Αποκλεισμένος) 52
18 Giorgos.K (Αποκλεισμένος) 42
19 Maria gr (Αποκλεισμένος) 42
21 Aula (Αποκλεισμένος) 42
28 zatoulis (Αποκλεισμένος) 34

Και μάλιστα ήτανε και αλλοι απο εχθρικές τους πόλις που δρούσαν σαν κατάσκοποι και την ιδια στιγμή αποκληστικανε και αυτοί!



Σήμερα, 14:14

anorthosi4ever
Senior Member

Εγγραφή: 03-12-2008

Πολύ απλά πήγε στις πόλεις είδε ποιοι είναι αποκλεισμένοι και τους έγραψε...Δεν σημαίνει οτι ξέρει την ip...
__________________



ΤΟΤΕ ΑΣ ΜΗΝ ΕΧΟΥΝ ΤΗΝ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΝΑ ΜΗΝ ΠΙΣΤΕΥΟΥΜΕ ΟΤΙ ΚΑΤΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΕΔΩ ΠΕΡΑ.....
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser184

Guest
Πολύ απλά πήγε στις πόλεις είδε ποιοι είναι αποκλεισμένοι και τους έγραψε...Δεν σημαίνει οτι ξέρει την ip...
 

DeletedUser

Guest
θα ηθελα να δω την τιμωρια αυτου του παιχτη δυστηχως δεν θα τον βγαλω αναφορα εγω..εχω πει αλλους να τον βγαλουν αναφορα.......
 

DeletedUser

Guest
Λοιπον εγω θα απαντησω γιατι δεν θελω να βλεπω να αμαυρωνεται το ονομα της πολης μου που υπαρχει σχεδον απο την αρχη του παιχνιδιου.οι πρωτοι 4 παικτες που πηραν μπαν τους ξερω εγω προσωπικα και ναι παιζουν και αλλοι απο την οικογενεια τους το παιχνιδι και απο οτι θυμαμαι με χαρακτηρες που δεν ειναι καν στην πολη μας ουτε στην συμμαχια των GU αλλα αυτο ειναι ασχετο.οι 4 τελευταιοι ειναι προσφατα μελη και δεν ξερω.καναμε αιτηση για ενα ατομο απο εσας gc που κανετε τις παναγιες και μιλατε με λογια του αερα που εκανε μπαμ οτι ηταν διπλος λογαριασμος.ιδιο περιπου ονομα.και πηρε μπαν αμεσως.ας γινει λοιπον ελεγχος σε ολους πρεπει να κανουμε δλδ αιτησεις υποστηριξης συνεχεια?ας κανουν οι υπευθυνοι εναν ελεγχο σκουπα να τελειωνουμε με αυτο το θεμα.επαναλαμβανω μην ξαναπροσβαλλει κανεις την πολη μου Los Santos
 

DeletedUser

Guest
και για να απαντησω στο αλλο θεμα που κλειδωθηκε ναι ειμαστε 40 ατομα γτ εγω εχω στειλει προσκλησεις απο τοτε που ξεκινησε το παιχνιδι σε αναριθμητα ατομα και ακομα στελνω.θελω η πολη μου να ειναι μεγαλη και παλεψα για αυτο.μην ξαναπει κανενας οτι ειμαστε πολη απο bot γιατι πραγματικα θα γινει της π..... οσοι δεν ξερουν να μην μιλανε καθολου.δεν σας φταιμε εμεις που εχετε μεινει 10 ατομα εγω μεχρι αντιπαλες πολεις εχω ενσωματωσει στην πολη μου για την κανω δυνατοτερη και ακομα στελνω μνμτα με προτασεις.οποιος αμφιβαλλει την σκληρη δουλεια που εχω κανει ειναι δικο του προβλημα.εγω μιλαω καθαρα για την πολη μου ουτε καν ξερω τι γινεται στις αλλες.καλω τον traoulos να παρει πισω αυτα που ειπε και οποιον αλλο αντιπαλο ειπε κατι παρομοιο
 

DeletedUser

Guest
χαχαχα

α ρε John Smith και στο ειπα να μην μπαινεις απο το πολυτεχνείο στο west!

τώρα θα φάει μπαν όλη η σχολή εξαιτίας σου χαχα

καλα αυτο με την ip ειναι τραγικο.

δηλαδή εγώ που δεν εχω static ip θα πρέπει καθε φορα που συνδεομαι στο internet να προσεύχομαι να μην είχε την ίδια πριν απο μενα καποιος που παίζει west!!!!

ή ακόμα καλύτερα θα κανω ενα εκατομύριο accounts και θα συνδέομαι - αποσυνδέομαι απο το internet καθε φορα για να αλλαζει η ip και να μπορω να μπαινω με τα botakia μου!!!!

και εγω ειμαι κατα των πολλαπλων acounts αλλα ελεος.
απο την στιγμη που δεν μπορει να υπαξει αξιοκρατια με το θεμα της ip τοτε τι αρχιζουν τα ban!!

δηλαδη οποτε μπαινω απο το σπιτι φιλου , απο την σχολη ή απο Internet cafe θα πρεπει να τρέμω????

ή οταν μπει το update και ολοι δηλωσουν τα διπλα accounts τους σαν κοινοχρηστη ip (η οπως αλλιως το λενε και στισ φυλετικες μιας και δεν ξερω επειδη δεν παιζω) τοτε θα γινουν ξαφνικα νόμιμοι?????

ΕΛΕΟΣ ΑΠΛΑ
 

DeletedUser

Guest
οχι τπτ αλλο μας βγηκε το ονομα οτι ειμαστε και μποτακια ελεος δλδ, στις μαχες που εχασαν ειχαμε 10 ατομα ανενεργα που ειναι τα μποτ????αν ηταν ετσι οπως τα λετε θα επρεπε να ειχαμε πανω απο 40 ανενεργους.ολες οι μαχες ηταν δικαιες και χασατε κανονικα.δειτε και τον boombooman kai ton boombomanjr xaxaxaxaxaxa ειναι για γελια το ολο θεμα
 

DeletedUser

Guest
Εισαι GU?

Eισαι ενας Μετριος Παιχτης;

Εκανες Επιθεση Σε Μελος GC;

Μπηκες στο the-west απο το σπιτι του ξαδερφου του αδερφου του πατερα της θειας σου πριν απο 13 χρονια καταλαθος;;

Τοτε Πληρεις Της Προυποθεσεις για ενα BAN ΓΙΑ ΔΙΠΛΟ IP!!!


Σας Χαριζουμε τον Κοπο!!Δεν ειναι αναγκη να το Ζητησετε!Σας το Ζητανε Αλλοι Για Σας!!


Τρεξτε ωσπου ειναι καιρος !!
 

DeletedUser

Guest
mhn kanete spam.eipame thn gnwmh mas as to klidwsoun kai auto oute kan me endiaferei.egw perimenw mia signwmh apo ton traoulos pros thn polh mou
 

DeletedUser

Guest
balthier εισαι αδικος.

ο δευτερος ειναι ο jr

μπορει να ειναι ο διαδοχος του πρωτου η ο γιος του.
τι καλυτερο απο εναν πατερα να παιζει the west στο πλευρο του γιου του.


πατερας: "γιε μου προσεχε πισω σου!"

γιος: "πατερα με πετυχαν"

πατερας: "nooooooo , καταρεμενε balthier με το ακριβες τοξο σου θα μου το πληρωσεις!"

τι ποδοσφαιρο και μα***ιες. το the west φερνει την οικογενεια πιο κοντα.
(ειδικα αν δεν εχουν και wi fi σε αποσταση αναπνοης)
 

DeletedUser

Guest
Για την Los santos συγκεκριμένα μπορώ να εγγυηθώ και εγώ ότι δεν υπάρχει θέμα και δεν ξέρω γιατί αποκλειστήκανε τελικά. Είναι απο τις καλές πόλεις άλλωστε στο παιχνίδι. Για τους υπόλοιπους όμως μην συζητάμε ξανά τα ίδια και τα ίδια...
 

DeletedUser

Guest
ma eipa parapanw oti oi 4 prwtoi einai xronia oloklhra pou leei o logos sthn polh kai den eixan faei pote ban.oi epomenoi 4 einai apo sigxwneysh kai den kserw ti ginetai.egw perimenw signwmh akoma apo ton traoulos gt eipe xontra pragmata
 

DeletedUser

Guest
allwste menoume akoma 24 atoma amemptoi.oxi oti oi alloi ekanan kati alla tespa....kai gia na ksekatharisoume to thema oi maxes htan oles kathares kai dikaies kai h apodeiksh einai o arithmos twn anenergvn pou den ksepernousan tous 10.an htan oloi bot ti einai magoi?
 

DeletedUser

Guest
οχι απλα ο πλουσιος που ειχε τα μποτακια με τα πριμιουμ
εκτος απο τους δουλους για να τα χειριζονται ειχε αγορασει και απο ενα λαπτοπ στον καθενα
 

DeletedUser

Guest
τους κατασκοπους που εβαλες στην βιλλα ντε λα ουεστα τους εχουν βρει ?
 

DeletedUser

Guest
allwste menoume akoma 24 atoma amemptoi.oxi oti oi alloi ekanan kati alla tespa....kai gia na ksekatharisoume to thema oi maxes htan oles kathares kai dikaies kai h apodeiksh einai o arithmos twn anenergvn pou den ksepernousan tous 10.an htan oloi bot ti einai magoi?


ρε Balthier ο καθένας ξέρει τι αξίζει η κάθε πόλη και ανάλογα το σέβεται ή οχι..Αλλά αυτό που λες για τους ανενεργούς δεν ισχύει μια χαρά μπορεί να παίξουν όλοι..
 

DeletedUser

Guest
πας και κλεινεις μονο εσυ ενα ιντερνετ καφε...ανοιγεις ολα τα πισι και κανεις λογκ ιν απο τα πολλαπλα ακκαουντ σου...λες και δεν ξερεις
 

DeletedUser

Guest
o falegk ekane logo oxi gia diplous alla gia pollaplous logariasmous kai oti den tha eprepe na milame kan.pws einai dinaton egw px pou exw 4 pektes na eimai energos se mia maxh oxyrou kai me tous 4?h sizhthsh katantaei geloia
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή