τα € μας πίσω!!!

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
Μόλις μπήκα στο West Stats αφού μου είπε 1 φίλος μου πως μπήκαν τα μετάλλια και είπα να γίνω πιο κουλ και νουμπ από ότι είμαι. Σύμφωνα με το μετάλλιο «Βοηθός ανάπτυξης», όταν αγοράζεις σβόλους σου δίνει αυτό το βραβείο. Εγώ στις 21/11 πήρα κάποιους σβόλους μέσω SMS και από ότι ξέρω έχει μπει η έκδοση από τις 19/11 και ακόμα να πάρω το βραβείο... Τι γίνεται κύριοι??? :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
κάντρο υποστήριξης, εδω δεν θα βρεις το δίκιο σου.;):)
 

DeletedUser

Guest
Με το κέντρο υποστήριξης δεν θα το μάθουν οι άλλοι. Γιατί να μείνουμε στην μούγκα αφού καθόμαστε και πληρώνουμε? Μ@λ@κ3S είμαστε? Γιατί να σπαταλάμε τα € μας σε κάτι άχρηστο? Πες το ρε φίλε, «Βάλε 1.101.101,10 φορές premium» να το καταλάβω, αλλά όχι «βάλε premium» :mad::mad::mad:
 

DeletedUser

Guest
εγω πηρα το μεταλιο οταν χρησιμοποιησα τους σβολους μου που ειχα αγορασει εδω κ' μηνες για να αλλαξω εικονα προφιλ!εσυ τους εχεις κατελησει??μετα απο την εκδοση?,αν ναι τοτε οντως υπαρχει προβλημα!
 

DeletedUser

Guest
εγω πηρα το μεταλιο οταν χρησιμοποιησα τους σβολους μου που ειχα αγορασει εδω κ' μηνες για να αλλαξω εικονα προφιλ!εσυ τους εχεις κατελησει??μετα απο την εκδοση?,αν ναι τοτε οντως υπαρχει προβλημα!

όχι, εγώ τους θέλω για τον κόσμο 4 όσο ηλίθιο και αν σας φαίνεται, θέλω να γίνω από τους καλύτερους στρατιώτες!
θα σου δείξω τις αναφορές:
έχεις αγοράσει 5 σβόλους χρυσού στις 21/11/2009 η ώρα 9:14 π.μ.
έχεις αγοράσει 5 σβόλους χρυσού στις 21/11/2009 η ώρα 9:13 π.μ.
έχεις αγοράσει 5 σβόλους χρυσού στις 21/11/2009 η ώρα 9:12 π.μ.
πώς γίνεται αυτό? έκανα και αίτηση και περιμένω...
 

DeletedUser

Guest
Τέτοια θεματα στο κέντρο υποστήριξης.
Το west stats δεν εχει καμια σχεση με το παιχνίδι και με την εταιρία και μπορεί να λεει οτι θελει δεν σημαίνει οτι ολα ισχύουν.
μπορεί να ειναι και καποιο bug δεν ειναι ανάγκη να τα παίρνεις και να χτυπιέσαι.
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή