συμπτωση??

  • Δημιουργός θέματος k0nstantin0s
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest




δεν είναι λίγο περίεργο?
είναι από 2 διαφορετικούς κόσμους,την ίδια περίπου ώρα στην ίδια δουλεία και μου έδωσε το ίδιο αντικείμενο..
τι λέτε?
 

DeletedUser

Guest
χμμμμμμ μπορω να πω εξαιρετικά ενδιαφέρον

το ειχα σκεφτεί και εγω οτι ισος ανάλογα με τις ωρες δίνει και παρόμοια αντικείμενα.
πρεπει να το ψάξουμε
 

DeletedUser

Guest
αρκετά ενδιαφέρον.θα το δοκιμάσω και εγώ και θα σας πω.μπράβο που το παρατήρησες.βέβαια μπορεί να είναι σύμπτωση:d
 

DeletedUser

Guest
χμ ενδιαφέρον,αν και πιστεύω ότι είναι απλή σύμπτωση....=/


θα δείξει.
 

DeletedUser

Guest
μαπ συμπτωση ειναι.θα το ειχα παρατηρησει σε 7 κοσμους που εχω παιξει.δεν νομιζω να εχει σχεση.
 

DeletedUser

Guest
κι' άλλη σύμπτωση?
21152qd.jpg

34ytunk.jpg

φαίνεται μεγάλη η διαφορά ώρας αλλά δεν είναι αφού ο .νετ σερβερ είναι μια ώρα πίσω από την ελληνική οπότε μόνο 10 λεπτά διαφορά έχουν!
 

DeletedUser

Guest
ελεοσ τι μπορει να παιζει ?? λετε ποσ την συγκεκριμενη ωρα να βγαζει αυτο το δωρο και οσα ατομα να κανουν αυτην την δουλεια να το περνουν ?
 

DeletedUser

Guest
ωραία δεν είμαι ο μόνος!κάτι παίζει εδώ..
 

DeletedUser

Guest
ελεοσ τι μπορει να παιζει ?? λετε ποσ την συγκεκριμενη ωρα να βγαζει αυτο το δωρο και οσα ατομα να κανουν αυτην την δουλεια να το περνουν ?

οχι απαραιτητα αλλα αμ ειναι να παρουν κατι παιρνουν αυτο
 

DeletedUser

Guest
νομιζω πως απο μια συγκεκριμενη δουλεια δεν παιρνεις ολα τα αντικειμενα του παιχνιδιου αλλα καποια προεπιλεγμενα.ισως δεν ειναι συμπτωση.
 

DeletedUser

Guest
Μου έχει συμβεί και εμένα είχα βρει
σχεδόν την ίδια ώρα και στην ίδια
δουλειά αν δεν κάνω λάθος για την
δουλειά ένα κυνηγετικό όπλο στον
beta και στον κόσμο 2 τον Ελληνικό!
Αλλά δεν έχω ποια τις αναφορές τις
διέγραψα κάποια στιγμή πριν λίγο καιρό!
 

DeletedUser

Guest
οχι απαραιτητα αλλα αμ ειναι να παρουν κατι παιρνουν αυτο

μα να τυχει και στουσ δυο κοσμουσ ? εγψ πιστευω ποσ ειναι καποσ στιμενω δηλαδι. καθε συσκεκριμενη μερα και ωρα στην δουλεια που κανησ (π.χ τυμβοριχοσ )ποσ τα δορα που βγενουν ειναι τα ιδια σε ολουσ τουσ κοσμουσ . κοασταντινε το εχεισ ξαναδοκιμασει να το κανησ ??
 

DeletedUser

Guest
το χω προσπαθήσει πολλές φορές αλλά ποτέ δεν βρίσκω ντροπ όταν τα κάνω παράλληλα, βασικά δεν κάνω και πολύ φλογοβόλο στον κ1(ελληνικό) και 7 μόνο στο 5 και γιαυτό δεν είμαι και απόλυτα σίγουρος!..:ρ
 

DeletedUser

Guest
εγω λεω ποσ κατι τετιο μπορει να παιζει δεν ειναι δινατονσ να ειναι ολα τα drop τυχαια αν ειναι ετσι θα απετιτε ενα προγμα μα κατι σαν τεχνικη νοιμοσηνη για να μπορει να το κανη ολα καποσ ειναι στιμενα για αυτο μερικα οπλα δεν εχουν βρεθει ακομα αν ηταν να τα βρησ τυχαια θα τα βρισκανε τα πιο πολα στον τυνμοριχο Εγω πιστευω ποσ ειναι στιμενο απλα λενε ποσ ειναι τυχαια για να σε κανουν να ελπιζεισ ποσ μπορει καποτε να το βρεισ για να περνεησ premium
 

DeletedUser

Guest
θα το δοκιμασω με τα πειρομαχικα.θα βρω μια αναφορα που βρικα ιτεμ και μετα θα κανω την ιδια ωρα να δω αν θα βρω το ιδιο.
 

DeletedUser

Guest
Μπορεί να μετράει και η μέρα και πολλά
άλλα ακόμα και η ημερομηνία!!Δεν μπορούμε
να ξέρουμε!:confused::eek:
 

DeletedUser

Guest
αν ομως μαθουμε θα μπορουμε και να μαθουμε ποτε παιρνουμε μυθικα οπλα!!!
 

DeletedUser

Guest
αν ομως μαθουμε θα μπορουμε και να μαθουμε ποτε παιρνουμε μυθικα οπλα!!!

ετσι θα ειναι χαζομαρα.ωραια θα ειναι να το ξερω μον εγω και να σας κανω χαβα:D......phonika και harlan wolf μηπως ξερετε τιποτα:eek::D
 

DeletedUser

Guest
αν θα δοκιμασετε κατι,γιατι δεν δοκιμαζετε να ξεκινησετε 2 στον ιδιο κοσμο,την ιδια ωρα;;
 
Κορυφή