συμμαχια

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4735
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4735

Guest
παιδια στην αριζονα υπαρχουν συμμαχιες? ειμαι καινουργια...μηπως μπορειται να μου στειλετε προσκληση για να τις δω?:hh
 

DeletedUser933

Guest
Υπαρχει VIP , UNI , GnR , DOW , TSK , FT , WA (αυτες με μια γρηγορη ματια) , υπαρχουμε και εμεις (SDS) αλλα ειμαστε υπο διαλυση καθως αποτυχαμε(ως συμμαχια) xD
 

DeletedUser4678

Guest
ειχαμει μπει στην vip αλλα τελικα δεν εκανε τιποτα και τωρα ειμαστε εκτοσ συμμαχιων
 

DeletedUser933

Guest
Α δε το δυαλησαμε ε...οποιος θελει ερχεται , αν κι εφυγα απ'την πολη για τους λογους μου :Ρ
 

DeletedUser

Guest
h GNR einai h OMG kai HI to YOU ekei pou eimai ki egw einai mazi oi 2 simaxies me to onoma ths OMG :D:D:D
 

DeletedUser

Guest
υπάρχει και η ΠΑΡΕΑ που είμαι εγώ.Υπάρχουν "κιαλες" καλές συμμαχίες στην arizona με μια γρηγορη ματια μπορείς να κρίνεις πια είναι ιδανική για εσένα.:wk
 

melenmaria

Μέλος
και εσυ βρε εβεντερ μηνυμα για μηνυμα δεν εχεις αφησει που να μην απαντησεις! :p
ο κ6 αλλαζει συμμαχιες σαν τα πουκαμισα παντως. εγω καθε φορα που ρωταω αλλες μου λενε...
 

DeletedUser

Guest
και εσυ βρε εβεντερ μηνυμα για μηνυμα δεν εχεις αφησει που να μην απαντησεις! :p
ο κ6 αλλαζει συμμαχιες σαν τα πουκαμισα παντως. εγω καθε φορα που ρωταω αλλες μου λενε...

προσπαθω γινω και εγω spammer :p

σε λιγο θα ξαναλλαξουμε οι συμμαχιες παντως,να το εχει υπ' οψιν :p
 

DeletedUser1777

Guest
Οι αλλαγές είναι.

Gnr-omg
Uni
ΑΔΙΑΦΘΟΡΟΙ
ΕΝΩΣΙΣ
Wp
Πλακα
Μεσα στο δασος ή κάτι παρόμοιο
Κ.α
 

DeletedUser2571

Guest
καποιος θα πρεπει να αναφερθει και στην ''ηρεμη δυναμη'' του αριζονα επιτελους, την ισχυροτερη συμμαχια που δημιουργηθηκε ποτε.
την ''alliance matina82''.
 

DeletedUser

Guest
Καμπιες,αλλα τι καμπιες...
Σε εχει δαγκωσει ποτε καμπια να δεις πονο;
 

DeletedUser3273

Guest
πεστα γκριλ ... η ''alliance matina82'' μπορει να μην εχει ποσοτητα ... αλλα διαθετει ποιοτητα... και αλλα πραγματα πολυ χρησιμα σε μια συμμαχια...:w
 
Κορυφή