συμμαχια-αναζητηση μελων

  • Δημιουργός θέματος FOTO
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Η πολη PIRATES CLUB αναζητα νεα μελη που θα ειναι ικανα να προσφερουν 200$ την εβδομαδα.οποιος ενδιαφερεται ας στειλει μυνημα in-game.

Επισης αναζητουμε μικρες πολεις με εργατη για να αποτελεσουν μελη της και καινουριας μας συμμαχιας.οι πολεις θα εχουν προστασια και μια θεση σε οχυρο.
οι εργατες των πολεων αυτων θα μεταφερονται στις ιδιες πολεις που θα ειμαι και εγω και θα τις χτιζουμε ως το τελος.το ονομα τις συμμαχιας συζητιεται.




παρακαλω μην μου γεμισετε το ποστ σπαμ.
 

DeletedUser

Guest
η πολη pirates club αναζητα νεα μελη που θα ειναι ικανα να προσφερουν 200$ την εβδομαδα.οποιος ενδιαφερεται ας στειλει μυνημα in-game.



200$ την βδομάδα? πλάκα κάνεις? αλλιώς θα έπρεπε να το διατυπώσεις. "αναζητούντε νέα κορόιδα ικανά να καταθέτουν 200$ την βδομαδα μπλα μπλα μπλα".
τόσα δεν βάζαν οι παίχτες όταν πρωτοάρχισε το παιχνίδι.

σόρρυ αλλά δεν άντεξα με αυτό που διάβασα πρωί πρωί και είπα να σπαμάρω.
 

DeletedUser

Guest
200$ την βδομάδα? πλάκα κάνεις? αλλιώς θα έπρεπε να το διατυπώσεις. "αναζητούντε νέα κορόιδα ικανά να καταθέτουν 200$ την βδομαδα μπλα μπλα μπλα".
τόσα δεν βάζαν οι παίχτες όταν πρωτοάρχισε το παιχνίδι.

σόρρυ αλλά δεν άντεξα με αυτό που διάβασα πρωί πρωί και είπα να σπαμάρω.

δεν κανω καθολου πλακα.εχω πολυ κατασκευη και μπορω να χτισω σε μια μερα την πολη.το μονο που χρειαζομαστε ειναι λεφτα.πολλα λεφτα.
 

DeletedUser

Guest
δεν κανω καθολου πλακα.εχω πολυ κατασκευη και μπορω να χτισω σε μια μερα την πολη.το μονο που χρειαζομαστε ειναι λεφτα.πολλα λεφτα.

Ο FOTO μπορει να χτισει μια πολη σε μια μερα...χωρις να τον νοιαζει το κινητρο!!!

Εισαι εσυ,ο anoidnos και ο Chuck.
 

DeletedUser

Guest
σε ενα διωρο φτανει τον οπλοποιο επιπεδο 10...αφου στην κατασκευη του εχει 4*10 εις την 105!!!!
 

DeletedUser

Guest
βρε δεν είπα πως δεν μπορείς να την χτίσεις. το "κάνεις πλάκα" το έλεγα για το ποιοι θα βρεθούν να δίνουν 200$ την βδομάδα. σίγουρα δεν θα βρεθούν παίχτες με μεγάλο lvl να τα δώσουν μιας και δεν τους ενδιαφέρει αλλά οι μικροί.
θα βρεθούν να τα δώσουν?
 
Κορυφή