στρατιωτική φόρμα (χωρίς να λείπει το κουμπί) !

DeletedUser

Guest
Παιδιά πάλι ο Anser βρήκε την λύση στο πρόβλημα της στρατιωτικής φόρμας πάντα χωρίς να λείπει το κουμπί! Κοιτάξτε:
attachment.php

Αν ξέρετε από ποιος είναι θα σας παρακαλούσα να μην πείτε όνομα 1. γιατί παίζει να πετάξετε κοτσάνα, 2. επειδή δεν πήρα την άδεια του για να τον ανεβάσω στο φόρουμ (αν και είναι και φίλος μου στην πραγματική ζωή)...
 

Συνημμένα

  • Στρατιωτική Φόρμα (Χωρίς να λείπει το κουμπί) !.jpg
    Στρατιωτική Φόρμα (Χωρίς να λείπει το κουμπί) !.jpg
    58,8 KB · Προβολές: 364

DeletedUser

Guest
Εχεις δικιο,την λυση την βρηκε ο Anser και το αλλο μισο The West επειδη ειναι στρατιωτες...
2z858wh.jpg

Απλα ολοι κοιτατε το West Stats σαν να ειναι η απολυτη αληθεια,το φως το αληθινο και δεν καταλαβαινετε τα αυτονοητα...
 

DeletedUser

Guest
Εχεις δικιο,την λυση την βρηκε ο Anser και το αλλο μισο The West επειδη ειναι στρατιωτες...

Πριν με ποτίσεις με φαρμάκι και πικρά λόγια πρέπει να ξέρεις πως εγώ του είχα πει να πάρει την αποστολή αυτή επειδή είχαμε συναντηθεί σε Internet Cafe... :eek::cool::rolleyes::p
 

DeletedUser

Guest
μωρε θα σου πω κατι αλλα μην το πεις κανενου γιατι θα ζηλεψουν. αυτη την αποστολη την παιρνει μονο ενας παιχτης στους 5000. ειναι πολυ σπανια η φορμα. ο ανωδυνος δεν ηταν ενας απο τους τυχερους αλλα απειλησε πως θα ριξει το σερβερ αν δεν του την δωσουν και την πηρε.
 

DeletedUser

Guest
Πριν με ποτίσεις με φαρμάκι και πικρά λόγια πρέπει να ξέρεις πως εγώ του είχα πει να πάρει την αποστολή αυτή επειδή είχαμε συναντηθεί σε Internet Cafe... :eek::cool::rolleyes::p


Μαλλον πρεπει να εισαι pro αφου ηξερες και του ειπες ποια αποστολη να παρει

Για να τελειωσει το θεμα εδω ο ανοδινος το ειπε σε ολους για αυτη την αποστολη γιατι ειναι η πιο δυσκολη που υπαρχει
 

DeletedUser

Guest
πριν με ποτίσεις με φαρμάκι και πικρά λόγια πρέπει να ξέρεις πως εγώ του είχα πει να πάρει την αποστολή αυτή επειδή είχαμε συναντηθεί σε internet cafe... :eek::cool::rolleyes::p

αλλαζει κατι?ειναι ο πρωτος που πηρε την φορμα με το κουμπι μαζι?
οτι να ναι!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

υγ.ξεχασες να μαυρισεις το οπλο οχυρου,τωρα θα βρω ποιος ειναι απο το οπλο και την εικονα...
 

DeletedUser

Guest
τι πρεπει να κανεις για να σου εμφανισει αυτη την αποστολη;;
 

DeletedUser

Guest
τι πρεπει να κανεις για να σου εμφανισει αυτη την αποστολη;;

Να φτασεις 200 κολυμπι (βασικες) 100 ιππασια (βασικες) να παρεις το σπαθι του Χερναντο και να το δωσεις στον Ινδιανο για να το καταστρεψει και τοτε αφου κανεις 137 ωρες ποδαροδρομο πας στον Henry (τον μπαρμαν) και σου λεει να πας στην Mayia να σου φτιαξει την φορμα.
ή μπορεις απλά να προχωρήσεις στις αποστολες του στρατιωτη και να την κανεις οπως τις αλλες...
 

DeletedUser

Guest
Να φτασεις 200 κολυμπι (βασικες) 100 ιππασια (βασικες) να παρεις το σπαθι του Χερναντο και να το δωσεις στον Ινδιανο για να το καταστρεψει και τοτε αφου κανεις 137 ωρες ποδαροδρομο πας στον Henry (τον μπαρμαν) και σου λεει να πας στην Mayia να σου φτιαξει την φορμα.
ή μπορεις απλά να προχωρήσεις στις αποστολες του στρατιωτη και να την κανεις οπως τις αλλες...

οκ.δεν ηξερα οτι ειναι λαθος το west stats.νομιζα οτι επρεπε να κανεις κατι παραπανω.εσυ γιατι πρεπει συνεχια να κοροϊδευεις;;
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
γιατι οπως εχω πει τοσες φορες,δεν εχει τιποτα αλλο να κανει
ρε συ Παλουκι αρχισε κανα χομπι!
Δοκιμασε...να κανεις Αυτο
Να σας πω ρε παιδια,πως γινεται εγω να παιρνω warnings και infraction,και ο Παλουκι να μην παθαινει τιποτα
Α ρε Ελλαδαρα,μεχρι και στο φορουμ αν εχεις μεσο τη βγαζεις καθαρη
(ναι και εγω βαριεμαι τωρα!)
 

DeletedUser

Guest
Δοκιμασε...να κανεις Αυτο
Το εχω δοκιμασει και με βιντεακι αποδεικτικο στο youtube...

Να σας πω ρε παιδια,πως γινεται εγω να παιρνω warnings και infraction,και ο Παλουκι να μην παθαινει τιποτα
Α ρε Ελλαδαρα,μεχρι και στο φορουμ αν εχεις μεσο τη βγαζεις καθαρη
(ναι και εγω βαριεμαι τωρα!)
Ποιος ειπε οτι δεν παθαινω τιποτα?!?
 

DeletedUser

Guest
Δεν καταλαβαίνω που είναι το περίεργο...
Κι εγώ ακολούθησα τις αποστολές πήρα την φόρμα με το κουμπί και την πούλησα αφού δεν χρησίμευε σε τίποτα
Κι άμα θέλετε να σας πω ποιος είναι ο παίκτης που έδειξε ο Άνσερ στείλτε 5 σβόλους(ο χαφιές:p)
 

DeletedUser

Guest
Να φτασεις 200 κολυμπι (βασικες) 100 ιππασια (βασικες) να παρεις το σπαθι του Χερναντο και να το δωσεις στον Ινδιανο για να το καταστρεψει και τοτε αφου κανεις 137 ωρες ποδαροδρομο πας στον Henry (τον μπαρμαν) και σου λεει να πας στην Mayia να σου φτιαξει την φορμα.
ή μπορεις απλά να προχωρήσεις στις αποστολες του στρατιωτη και να την κανεις οπως τις αλλες...


πω πω ......τι αστειο.χαχαχα.καλα εισαι και ο πρωτος.τι αστειο ηταν αυτο :eek::eek::eek:.συνεχισε ετσι.
 

DeletedUser

Guest
και εγω το εχω δοκιμασει με μερικους φιλους μου αλλα καποιος μ*****ς εσπασε το usb με το βιντεο.Κατσε ρε παλουκι τωρα,εγω τρωω 20αρια και εσυ warnings λολ
 

DeletedUser

Guest
οκ.δεν ηξερα οτι ειναι λαθος το west stats.νομιζα οτι επρεπε να κανεις κατι παραπανω.εσυ γιατι πρεπει συνεχια να κοροϊδευεις;;

Κοροιδευει γιατι εσυ ανεφερες το ουεστστατς. Σημαινει το κοιταξες. Αφου κοιταξες το ουεστστατς γιατι γραφεις εδω? Κανεις ποστ χαντινγκ??:confused::confused::mad::mad: Πιστευω πως καλα κανει ο παλουκης αφου κανετε ενα σωρο ανουσιες ερωτησεις και μετα βρισκετε τις απαντησεις μονοι σας!!!
 

DeletedUser

Guest
Κοροιδευει γιατι εσυ ανεφερες το ουεστστατς. Σημαινει το κοιταξες. Αφου κοιταξες το ουεστστατς γιατι γραφεις εδω? Κανεις ποστ χαντινγκ??:confused::confused::mad::mad: Πιστευω πως καλα κανει ο παλουκης αφου κανετε ενα σωρο ανουσιες ερωτησεις και μετα βρισκετε τις απαντησεις μονοι σας!!!

1) ο παλουκης εννοει ακριβως πως τα weststats ειναι λαθος, καθως δεν δειχνουν αυτη την αποστολη
2) κι εσυ εισουν σε αυτη την θεση(να ρωτας ανουσιες ερωτησεις) οποτε μη διαμαρτυρεσαι
 

DeletedUser

Guest
Κοροιδευει γιατι εσυ ανεφερες το ουεστστατς. Σημαινει το κοιταξες. Αφου κοιταξες το ουεστστατς γιατι γραφεις εδω? Κανεις ποστ χαντινγκ??:confused::confused::mad::mad: Πιστευω πως καλα κανει ο παλουκης αφου κανετε ενα σωρο ανουσιες ερωτησεις και μετα βρισκετε τις απαντησεις μονοι σας!!!

ειδα στα west stats και δεν υπιρχε κυριε έξυπνε.αρα ρωτισα τι πρεπει να κανω για να την μου την εμφανισει.
 
Κορυφή