πώς υπολογίζεται η ζημιά στα οχυρά?

DeletedUser

Guest
όπως λέει ο τίτλος , από τι εξαρτάται η ζημιά που θα ρίξεις στον άλλο και θα δεχθείς εσυ στις μάχες οχυρού?
 

DeletedUser

Guest
απο το ζωδιο, τον οροσκοπο σου, αν ο ερμης ειναι αναδρομος...
 

DeletedUser

Guest
Πρωτα απο ολα εξαρτάται απο το όπλο σου..
Δες εδώ στην βοήθεια που τα εξηγά αναλυτικά..
http://wiki.the-west.gr/wiki/Ανταλλαγή_πυρών

αυτο στη βοηθεια ειναι για να πετυχεις/αποφυγεις
η ζημια υπολογιζετε τελειως τυχαια στα ορια του οπλου που εχεις(εκτος και αν εσαι μονομαχος που εχεις πιθανοτητες για critical hit)
 

DeletedUser184

Guest
πρωτα απο ολα εξαρτάται απο το όπλο σου..
αν δεις του εγραψα και αυτο οποτε...
 

DeletedUser

Guest
η ερώτησή μου είναι απλή , έχω ένα όπλο ακριβείας οχυρού που κάνει περίπου 110-160 ζημιά , πώς μερικές φορές κάνει 60 ζημιά , η άλλες φορές 250?? μήπως μπαίνει στη μέση καννά σημάδι ??
 

DeletedUser

Guest
η ερώτησή μου είναι απλή , έχω ένα όπλο ακριβείας οχυρού που κάνει περίπου 110-160 ζημιά , πώς μερικές φορές κάνει 60 ζημιά , η άλλες φορές 250?? μήπως μπαίνει στη μέση καννά σημάδι ??

Αρχικα ειναι η τυχη κατα τη γνωμη μου ακομα 250 μπορει να κανει αν εισαι μονομαχος τα crirical hit δηλαδη...60 ζημια μπορεις να κανεις αμα εχει αρκετες ικανοτητες ο αντιπλαος σου κι ετσι μειωνει τη ζημια ακομα μπορεις κι εσυ με καλες ικανοτητες να την ανεβαασεις σχετικα..τωρα θα μου πεις ποιες ειναι καλες ικανοτητες για ζημια....δεν εχω ιδεα
 

DeletedUser

Guest
πες οτι το οπλο σου κανει 110-160 ζημιά.αν ολα ειναι οκ θα κανεις ζημια απο 110 μεχρι 160.

αν εισαι μονομαχος και λειτουργησει το μπονους των μονομαχων.θα προστεθει ενα 10% της ζωης του αντιπαλου στην ζημια που εκανες.ετσι μπορει να χτυπησεις 250.

οσο για το 60.μπορεις να αφαιρεσεις μεχρι το 1/3 της ζωης του αντιπαλου.οποτε αν πετυχεις εναν παιχτη με 180 συνολικη ζωη.θα του χασεις μεχρι 60

δεν παιζει ρολο το σημαδι και καμια αλλη ικανοτητα δεν επηρεαζει την ζημια.συμφωνα με αυτα που μεχρι τωρα ξερουμε
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Αρχικα ειναι η τυχη κατα τη γνωμη μου ακομα 250 μπορει να κανει αν εισαι μονομαχος τα crirical hit δηλαδη...60 ζημια μπορεις να κανεις αμα εχει αρκετες ικανοτητες ο αντιπλαος σου κι ετσι μειωνει τη ζημια ακομα μπορεις κι εσυ με καλες ικανοτητες να την ανεβαασεις σχετικα..τωρα θα μου πεις ποιες ειναι καλες ικανοτητες για ζημια....δεν εχω ιδεα

οποτε ειμαι λαθος:sad:dr:sh:w
 

DeletedUser

Guest
ξερετε κατι και εγω αναρωτιεμαι .. γιατι βλεπω ας πουμε παιδια με ακριβες ουιτσεστερ να εχουν μεση ζημια 285.. πως γινεται αυτο..
αφου η μεση ζημια παντα ειναι 4-5 πανω κατω απο το μεσο.. δλδ 256!
εγω εχω καραμπινα ακριβειας που εχει 168-268 αλλα παντα κανω 210 μεση ζημια.. δλδ
εχω χτυπισει και 267 αλλα και 169 οποτε βγαινει το 218 δεν εχω κανει ποτε ας πουμε 235..
πως γινεται αυτοι να εχουν περασει τοσο πολυ την βαση.. και δεν ειναι μονομαχοι
 

DeletedUser

Guest
ρε παιδιά με συγχωρήτε δεν ήμουν ακριβής , δεν είμαι μονομάχος , είμαι στρατιώτης.. άρα δεν παίζειι το το critical hit,
επίσης πόσους παίκτες ξέρετε που να έχουν 180 ζωή :D:D, απ' ότι βλέπω δεν υπάρχει κάποια απάντηση αλλά ελπίζω να το βρούμε γιατί με ενδιαφέρει ιδιαίτερα , πιστέυω και πολλούς άλλους.
 

DeletedUser

Guest
προφανως το 180 το εγραψα για ενα ευκολο παραδειγμα.το 60 στην περιπτωση εκεινη ηταν το μαξ που μπορουσες να χτυπησεις.αν εχει περισσοτερη ζωη αλλαζει και η αναλογια.

υ.γ οπως λεει και μια διαφημιση κινητης τηλεφωνιας:p ειναι ευκολο να σε βοηθησουμε-αρκει να το πιστεψεις....:wk

νομιζω πως απο το πρωτο ποστ ημουν ξεκαθαρος:))
 
Κορυφή