πόσο έχετε χτυπήσει πιο πολύ

DeletedUser

Guest
Καλά εγκαίνια!!!
 

Συνημμένα

  • Anser.jpg
    Anser.jpg
    51,2 KB · Προβολές: 109

DeletedUser

Guest
14trbsx.jpg


19 ζημια και συνολικα 73 ζημιες...
 

DeletedUser

Guest
να και το δικο μου
 

Συνημμένα

  • ddd.JPG
    ddd.JPG
    61,3 KB · Προβολές: 90

DeletedUser

Guest
βαρας χτιστες;:eek:
γι αυτο πρεπει να κρυβουμε την εικονα του χαρακτηρα και το ονομα του!!!

ακου την αποψη μου:


οι κτιστες εχουν ολα τα καλα.κανυον τις καλιτερες δουλιες (πετρελεα,κατασκευη ραντζουν κ.τ.λ.)ακομα ολοι τους τυχουν και συνιθος ιενια συμβουλοι η ιδριτες επιδει οι πολεις του εχουν αναγκη.το μονο κακο που εχουν ειναι οτι χανουν στις μονομαχιες.αν τους το αφερεσουμε και αυτο οι κτιστες θα ειναι οι καλιτεροι

και κατι ακομα:βρισκεις το παραπανω λαθος παλι εχω δικαιο γιατι η του αρχισε πρωτη να να κτιπαει τους κτιστες μας ετσει κιαλλιος.
 

DeletedUser

Guest
Έι σκουτεράκη πες αλεύρι, τα έκανες πλακάκια με τον Scocco?
Έχει κάνει επίθεση στον Darknick 2 (χτίστης)
και δεν κρύβει και την εικόνα!
 

DeletedUser

Guest
ακου την αποψη μου:


οι κτιστες εχουν ολα τα καλα.κανυον τις καλιτερες δουλιες (πετρελεα,κατασκευη ραντζουν κ.τ.λ.)ακομα ολοι τους τυχουν και συνιθος ιενια συμβουλοι η ιδριτες επιδει οι πολεις του εχουν αναγκη.το μονο κακο που εχουν ειναι οτι χανουν στις μονομαχιες.αν τους το αφερεσουμε και αυτο οι κτιστες θα ειναι οι καλιτεροι

και κατι ακομα:βρισκεις το παραπανω λαθος παλι εχω δικαιο γιατι η του αρχισε πρωτη να να κτιπαει τους κτιστες μας ετσει κιαλλιος.

επειδη η εικονα του χαρακτηρα δειχνει χτιστη γιατι πρεπει να ειναι φουλ κατασκευη και να κανει αυτες τις δουλειες???
μπορει ο αλλος να κανει αυτες τις δουλειες και να ειναι στρατιωτης ή τυχοδιωκτης
ειναι αναλογα πως βαζεις τα σκιλλς σου
 

DeletedUser

Guest
επειδη η εικονα του χαρακτηρα δειχνει χτιστη γιατι πρεπει να ειναι φουλ κατασκευη και να κανει αυτες τις δουλειες???
μπορει ο αλλος να κανει αυτες τις δουλειες και να ειναι στρατιωτης ή τυχοδιωκτης
ειναι αναλογα πως βαζεις τα σκιλλς σου

αφου δεν μετρα η εικονα αλλα που βαζεις τα σκιλλς σου τοτε δεν εκανα κακο που τον κτιπισα γιατι μπορει τα σκιλλς του να μιν ειναι εργατη.
 

DeletedUser

Guest
το καταλαβες ομως αφου τον χτυπησες και φανηκε οτι τα εχει ολα κατασκευη
 

DeletedUser

Guest
το καταλαβες ομως αφου τον χτυπησες και φανηκε οτι τα εχει ολα κατασκευη

οκ.αφου καταλβαμε οτι εχει φουλ κατασκευη συμενει οτι εχω δικαιο για αυτα που ειπα για τους κτιστες με φουλ κατασκευη.(οτι κανουν καλες δουλειες κ.τ.λ.)
 

DeletedUser

Guest
εγω στον κ3 κανω καλυτερες δουλειες απο τους χτιστες αλλα μονο για τους χτιστες λενε οτι κανουν καλες δουλειες και τους χτυπανε
 

DeletedUser

Guest
εγω στον κ3 κανω καλυτερες δουλειες απο τους χτιστες αλλα μονο για τους χτιστες λενε οτι κανουν καλες δουλειες και τους χτυπανε

για να τελιωννουμε(γιατι ειμαστε και offtopic):ο καθε μονομαχος δικαιουτε να βαραει οποιον θαλει και δεν εχει σχεση ο χαρακτιρας.ο κα8ε χαρακτιρας εχει τα καλα και τα κακα του.μερικοι κανουν μονομαχιες μερικλεοι καλες δουλιες και χαννουν στις μονομαχιες.
 

DeletedUser

Guest
το θεμα αρχισε απο σενα γιατι εβαλες το ονομα απο αυτον που χτυπησες και αυτο απαγορευεται
 
Κορυφή