πόσες φορές το κάνετε την εβδομάδα;

  • Δημιουργός θέματος Macaca
  • Ημερομηνία έναρξης

πόσες φορές το κάνετε :D


  • Σύνολο ψηφοφόρων
    27
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
πιο όμορφα μίλα στις γυναίκες! εγώ ψήφισα 0-1 γιατί είμαι παρθένος ακόμα άρα πάμε για -.
εσύ όμως πώς βλέπεις ποιος ψήφισε τι; ακόμα κι εγώ που το ξεκίνησα δεν μπορώ.

δεν εχει ψηφισει.............
 

DeletedUser

Guest
:) δεν ψηφισα και θελησα να δω τα αποτελεσματα και ειχε και ονοματα
 

DeletedUser

Guest
εγώ γιατί δεν τα βλέπω τα ονόματα; εβαλα να φαίνονται αλλά πού;
 

DeletedUser

Guest
δεν εχω ιδεα!

δεν τολμαει κανεις αλλος να ψηφισει!
 

DeletedUser

Guest
ερωτηση

δεν πιστευω να μπουν οι λαρισσαιοι εδω με τα διπλα acc κ να μας το παιξουν γαμιαδες!!!!!:p
 

DeletedUser

Guest
πατας πανω σε καποιο νουμερο.....
ποια κοπελα εχουμε εδω μεσα ρε παιδια....?
και ειπα απαντησα κατα μεσο ορο,υπαρχουν και βδομαδες που δεν.... (καθε 24 μερες για 4 μερες,μια βδομαδα δηλαδη στις 4 ειναι εκτος,δεν γινετε τιποτε....)
 

DeletedUser

Guest
εγώ έφτιαξα το θέμα για να γράψουν και οι γυναίκες και όλοι ειλικρινά. εγώ για παράδειγμα δεν είναι του χαρακτήρα μου να κοκορεύομαι(τουλάχιστον σε τέτοια λεπτά θέματα). τα κότσια να τα ανοίγω όμως τα έχω.
 

DeletedUser

Guest
κάτι άσχετο. είσαι κοπέλα, το ξέρουμε. πες μας κι άλλα στοιχεία σου! πολύ λίγες κοπέλες βρίσκονται στο φόρουμ. αλλωστε είσαι και γειτόνισσα στο παιχνίδι. δεν θα πρέπει να σε γνωρίζουμε; εγώ αν θέλετε(οι κοπέλες), δείχνω και φωτογραφία μου μέσω συνδέσμου, δεν έχω πρόβλημμα.
 

DeletedUser

Guest
κάτι άσχετο. είσαι κοπέλα, το ξέρουμε. πες μας κι άλλα στοιχεία σου! πολύ λίγες κοπέλες βρίσκονται στο φόρουμ. αλλωστε είσαι και γειτόνισσα στο παιχνίδι. δεν θα πρέπει να σε γνωρίζουμε; εγώ αν θέλετε(οι κοπέλες), δείχνω και φωτογραφία μου μέσω συνδέσμου, δεν έχω πρόβλημμα.

Δηλαδη αν θελουμε εμεις τα αγορακια δεν δειχνεις.....? :p:p:p:p
 

DeletedUser

Guest
κάτι άσχετο. είσαι κοπέλα, το ξέρουμε. πες μας κι άλλα στοιχεία σου! πολύ λίγες κοπέλες βρίσκονται στο φόρουμ. αλλωστε είσαι και γειτόνισσα στο παιχνίδι. δεν θα πρέπει να σε γνωρίζουμε; εγώ αν θέλετε(οι κοπέλες), δείχνω και φωτογραφία μου μέσω συνδέσμου, δεν έχω πρόβλημμα.

εχουμε εμεις προβλημ(μ)α!!!!!!! γτ να μην σε χαρουμε κ οι "αντρες"?????? καλα ρε ελεος δλδ εδω βρηκες να την πεσεις σε γκομενα? αμα περιμενεις απο το φορουμ να γαμ@@ς καλο 2050!
 

DeletedUser

Guest
πλάκα κάνω ρε συ φίλε!!! αλλωστε στο φόρουμ θα την πέσω σε γυναίκα; ελεος! δεν υπάρχουν νομίζεις τα προσωπικά μηνύματα; τι είσαι εσύ ρε!!! και gay δεν ειμαι το ξεκαθαρίζω!!!!!!! ας παραμείνουμε στο θέμα μας και ας ψηφίσουν και οι κοπέλες.
 

DeletedUser

Guest
εχουμε εμεις προβλημ(μ)α!!!!!!! γτ να μην σε χαρουμε κ οι "αντρες"?????? καλα ρε ελεος δλδ εδω βρηκες να την πεσεις σε γκομενα? αμα περιμενεις απο το φορουμ να γαμ@@ς καλο 2050!

giati re malaka mia xara glytwneis kai ta afrodisia
 

DeletedUser

Guest
lol αυτό και άν θα είνα spamming.....:eek:
νομίζω δεν υπάρχει κάτι που δεν άκουσα ακόμα...
 

DeletedUser

Guest
πλάκα κάνω ρε συ φίλε!!! αλλωστε στο φόρουμ θα την πέσω σε γυναίκα; ελεος! δεν υπάρχουν νομίζεις τα προσωπικά μηνύματα; τι είσαι εσύ ρε!!! και gay δεν ειμαι το ξεκαθαρίζω!!!!!!! ας παραμείνουμε στο θέμα μας και ας ψηφίσουν και οι κοπέλες.

πεθανα στο γελιο μα το θεο,κορυφαιο,λυθηκα!!!!!
 

DeletedUser

Guest
οχι κ ρε μην μαλλιοτραβηχτουμε σιχαμενη!!!!!!!!!!

κ μην νομιζεις οτι ξεχασα τα pm ingame επειδη εχω γυναικα στην φοτο για καφε!!! (χιχι)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή