πως ν'ανοίξετε ολες τις εργασίες πριν φτάσετε στο 99ο επίπεδο

  • Δημιουργός θέματος Harlan Wolf
  • Ημερομηνία έναρξης
  • Ετικέτες
    palouki

DeletedUser

Guest
οχι νομιζω ειναι ραφτινγκ και ροντεο

Για το ροντεο συμφωνω γιατι αν δεν κανω λαθος εχει γυρω στους 500 ποντους και καμια ικανοτητα δεν παιζει ρολο 2 φορες...Για το ραφτινγκ δεν ειμαι τοσο σιγουρος αλλα νομιζω οτι εχεις δικιο!
 

DeletedUser3510

Guest
υπαρχει ενα στησιμο οπου ανοιγουν ολες οι εργασιες αλλα μερικες (7 νομιζω πρεπει να να ναι) ανοιγουν μονο με την τελευταια συνταγη του μαγειρα.
 

melenmaria

Μέλος
δεν ξερω αν λεμε το ιδιο στησιμο αλλα με εναν ψιλοσαμανο ανοιγουν ολες...
ειναι στο -48 και -14 2 δουλειες που ανετα τα γυρνας και τις κανεις...
αυτο το στησιμο δε σας το στελνω ακομα μεχρι να το κανω :)P)
αλλά κ6 που μπορω να το κανω μου λείπουν λεβελ. υπομονή...
 

DeletedUser3510

Guest
βγηκε κι αλλο που χρειαζεσαι μονο το κομματι τουρτας για 3 εργασιες αν δεν κανω λαθος..
παλι ομως θα αλλαξουν οι ικανοτητες σε καποιες εργασιες σε επομενη εκδοση
 

DeletedUser3436

Guest
βγηκε κι αλλο που χρειαζεσαι μονο το κομματι τουρτας για 3 εργασιες αν δεν κανω λαθος..
παλι ομως θα αλλαξουν οι ικανοτητες σε καποιες εργασιες σε επομενη εκδοση

http://img864.imageshack.us/img864/6171/skillt.jpg


αυτο θα λες εσυ



εγω beta τις εχω ανοιξει ολες με αυτα τα σκιλς
 

DeletedUser

Guest
Ρε παιδια για να βγουν αυτα τα skills που λετε θελει 143 ιδιοτητες και 418 ικανοτητες
 

DeletedUser3436

Guest
146 ιδιοτητες 406 ικανοτητες.ακριβως τοσες θα εχω beta στο 120
 

DeletedUser

Guest
Οπα ναι μετρησα τους ποντους που ειχες σε κινητοτηκοτητα στις ικανοτητες...Δεν εχεις αγορασει καμια ικανοτητα η ιδιοτητα?
 

DeletedUser4433

Guest
Σορυ παιδια αλλα οταν εβαλα τα στατς του τυπου που θελει για να κανει ολες τις δουλειες μονο ενα κομματι μου εβγαζε τουλαχιστον 7-8 δουλειες που δεν μπορουσα να κανω και μου ελειπαν και 70 και 80 ποντοι...χρησιμοποιω το the west insider και δεν εχω το χρυσο σετ...ολα τα αλλα ρουχα τα εχω ολα οπως και τα οπλα...δεν μιλαω να εχω μυθικα ρουχα 10000$...μπορειτε να μου το εξηγησετε?ΟΚ το west insider δεν εχει την εκδοση 31 αλλα μεταξυ μας δεν χρησιμοποιει κανενας αυτουσια τα σετ να εχει δει μια τρελη αλλαγη...
 

DeletedUser3436

Guest
δεν εχεις ολα τα ρουχα με τιποτα.ουτε αυτος εχει ολα τα μυθικα αλλα εχει τα περισσοτερα.επισης εχει και το χρυσο σετ
 

DeletedUser

Guest
Παντως πλεον με τα προιοντα που πουλουνται στην αγορα δεν χρειαζεται να ανοιξετε ολες τις δουλειες για να κανετε τις αποστολες...Ασε που με τον σαμανο μπορεις να αλλαζεις ευκολα skills...Γιατι στην αρχη καποιος για να κανει ολες τις αποστολες επρεπε να φτυσει αιμα
 

DeletedUser4433

Guest
Σακη βαλε τα στατς στο west insider που και καλα μπορεις με ενα κομματι τουρτα να κανεις ολες τις δουλειες και παρεθεσε το αφου εχεις λογικα ενα παρα πολυ μεγαλο invetory


Υ.γ Δεν ειπα οτι εχω ολα τα ρουχα αλλα εχω σιγουρα τα καλυτερα ρουχα για ολες τις δουλειες εκτος απο τα καλυτερα παντελονια και ζωνες που μπορει να ειναι τα καλυτερα ρουχα για μια συγκεκριμενη δουλεια αλλα εχω το δευτερο καλυτερο με μικρη διαφορα σε ποντους εργασιας απο το πρωτο...
Invetory:http://tw-db.info/index.php?strana=invent&x=6d8ac7d384477891e7f319d3d2731835b3ca979a
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4433

Guest
Ασχετα απο την 32 εκδοση οι διαφορες απο τα δικα μου εκτος απο απο 2-3 οπλα και το χρυσο σετ δεν υπαρχει...η διαφορα ειναι στην ποσοτητα...αν και νομιζω οτι δεν ειναι του τυπου αυτου η καταναομη αλλα του scoobydoo
 

DeletedUser

Guest
Ασχετα απο την 32 εκδοση οι διαφορες απο τα δικα μου εκτος απο απο 2-3 οπλα και το χρυσο σετ δεν υπαρχει...η διαφορα ειναι στην ποσοτητα...αν και νομιζω οτι δεν ειναι του τυπου αυτου η καταναομη αλλα του scoobydoo

Φιλε μονο το χρυσο σετ σου δινει +25 σε ολες τις δουλειες επιπλεον πρεπει να παρεις το φανταχτερη ζωνη με νεκροκεφαλη που σε βοηθαει στις δουλειες σου...

Επιπλεον ποιανου ειναι το αλλο inventory που εχει τοσα ωραια οπλακια:dr
 

DeletedUser4433

Guest
Την εχω την φανταχτερη με νεκροκεφαλη....εγω ειπα οτι με το συγκεκριμενο στησιμο συμφωνα με το west insider μου βγαζει δουλειες που ειμαι πισω 70+ ποντους...την στιγμη που η ουσιαστικη διαφορα ειναι στο χρυσο σετ και την στιγμη που εχω τα καλυτερα ρουχα για τις δουλειες εκτος απο καποια οπλα μυθικα αντε και με μερικα προβληματα που εχει το west insider λογω του οτι εχει μεινει πισω στην εκδοση....ε δεν μου βγαινει απο -75 σε -8...
 

DeletedUser3436

Guest
Την εχω την φανταχτερη με νεκροκεφαλη....εγω ειπα οτι με το συγκεκριμενο στησιμο συμφωνα με το west insider μου βγαζει δουλειες που ειμαι πισω 70+ ποντους...την στιγμη που η ουσιαστικη διαφορα ειναι στο χρυσο σετ και την στιγμη που εχω τα καλυτερα ρουχα για τις δουλειες εκτος απο καποια οπλα μυθικα αντε και με μερικα προβληματα που εχει το west insider λογω του οτι εχει μεινει πισω στην εκδοση....ε δεν μου βγαινει απο -75 σε -8...

α το west δεν τα δειχνει σωστα.με το twpro τα εβαλε αυτος
 
Κορυφή